نبرد در برابر coronavirus گذشته یک زمان بسیار طولانی’ می گوید سنگاپور وزیر

این هزینه اقتصادی و عواقب ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس در حال رفتن به بزرگ و مبارزه برای “زمان بسیار طولانی” سنگاپور وزیر امور CNBC گفت.

این یک بحران فراگیر چندین نسل و عواقب آن به احتمال زیاد به مراتب جدی تر از گذشته بحران های مالی با توجه به K. Shanmugam است که قانون وزیر.

“ما در حال مبارزه بر سلامت اما نیز وجود دارد یک هزینه اقتصادی. این اقدامات ما را, ما می دانیم که این مبارزه قطعا اقتصادی مبارزه خواهد بود برای یک مدت زمان بسیار طولانی گفت:” CNBC “Squawk Box” در روز چهارشنبه.

“شما دنبال آن هستید در ویرانی اقتصادی. کسب و کار تخریب زندگی مردم را از بین برد و در چنین شرایطی شما نمی بحث قرارداد. شما بحث سهام شما بحث عدالت صحبت شما در مورد آنچه درست به انجام,” او اضافه شده است.

یک روز زودتر سنگاپور مجلس به تصویب یک لایحه جدید که فراهم می کند تسکین موقت به افراد و کسب و کار اگر آنها قادر به انجام تعهدات قراردادی خود را به دلیل شیوع کروناویروس مانند پرداخت اجاره. آنها خواهد بود محافظت از اقدام قانونی برای شش ماه.

ما را به هر گام که لازم است به مطمئن شوید که اعداد نگهداری می شود.

K. Shanmugam

سنگاپور با وزیر امور

“دولت حق دارد در چنین شرایطی اگر شما نگاهی به سابقه دخالت در موقت راه را تسکین نگه فورت اجازه می دهد مردم به سهام خود را در وضعیت” Shanmugam گفت. او توضیح داد که اندازه گیری خواهد انتقال نقدینگی از صاحبخانه به مستاجر و کمک به توزیع اقتصادی درد بیشتر به طور مساوی.

هنوز قانون وزیر توضیح داد که تعهدات قراردادی شد و نه لغو و نه آنها به طور موقت به حالت تعلیق تا زمانی که وضعیت بهبود یافته است.

“اگر شما اصرار دارید که خود را minutest هر قراردادی درست در این نقطه است که زندگی را از اقتصاد است. شما باید برای محافظت از همه” Shanmugam اضافه شده است.

سنگاپور شاهد افزایش در تعداد موارد گزارش شده شروع در ماه مارس زمانی که بسیاری از ساکنان بازگشت از خارج از کشور. از شنبه ظهر در این شهر-دولت تا به حال حداقل 1,481 موارد است. در میان آنها شش نفر فوت کرده اند و 377 شده اند درمان و مرخص شد.

برای مقابله با شیوع سنگاپور به تصویب رسید سخت اجتماعی فاصله اقدامات که شامل به طور موقت خاموش همه غیر ضروری در محل کار و بسته شدن مدارس برای یک ماه. مردم نیز خواسته شده است برای جلوگیری از معاشرت با دیگران فراتر از خود و خانواده خود را. دولت شهر نیز معرفی سه محرک بسته به ارزش حدود 12 درصد از تولید ناخالص داخلی سنگاپور یا حدود 41.7 میلیارد دلار برای کوسن آسیب های اقتصادی.

این لایحه که به تصویب رسید در روز سه شنبه تشدید محدودیت های بیشتر و ممنوع انواع گردهمایی های اجتماعی در مکان های عمومی و فضاهای خصوصی و محدود به جنبش مردم است. این همچنین باعث می شود یک ارائه برای مصادره زمین و اموال یا خدمات مورد نیاز به سطح شیب دار بالا سنگاپور مراقبت های بهداشتی ظرفیت و بهداشت عمومی ،

“اعضای عمومی ها خواست در خانه بمانند. خوب وجود دارد و لازم است دلایل برای بیرون رفتن و این اجازه خواهد داشت با کنترل اما ما را به شدت می خواهیم همه به جز برای خرید نیازهای روزانه خدمات ضروری و یا به صورت فوری نیاز های پزشکی” وزیر بهداشت گن کیم یونگ گفت: در مجلس.

مواد غذایی خروجی در سنگاپور قرار می گیرد نشانگر در انتخاب جداول برای جدا کردن شام به مقامات اجرای سختگیرانه تر اجتماعی-فاصله اقدامات برای مبارزه با شیوع کروناویروس.

Suhaimi عبدالله | گتی ایماژ

Shanmugam افزود که این محدودیت کمک خواهد کرد اطمینان حاصل شود که سنگاپور بهداشت و درمان-مراقبت از امکانات آن واحد مراقبت های ویژه امکانات اقامت جلوتر از تعداد پیش بینی شده از موارد عفونت. “ما باید به هر چه مراحلی را که لازم است به مطمئن شوید که اعداد نگهداری می شود,” او گفت:.

این لایحه سنگین تحمیل مجازات بر مجرمین است. مردم می تواند جریمه تا 10000 دلار سنگاپور (7,000) و یا به صورت شش ماه حبس و یا هر دو. اگر آنها را به شکستن قوانین دوباره آنها می تواند جریمه تا 20000 دلار سنگاپور و چهره یک سال از زمان زندان و یا هر دو.

“هنگامی که آن را به زور از قانون و سپس مردم آن را بیشتر جدی” Shanmugam گفت.

در سطح جهانی coronavirus آلوده بیش از 1.4 میلیون نفر و حداقل 82,000 اند و از بیماری تنفسی COVID-19 که ویروس باعث می شود با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>