با 126 میلیارد دلار ثروت مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس است که قطعا ثروتمندترین فرد در جهان است, اما او ممکن است باهوش ترین. حداقل این چیزی است که بزوس فکر به عنوان یک دانشجو.

قبل از بزوس تا کنون فروخته شده در یک کتاب آنلاین او یک فیزیک عمده در دانشگاه پرینستون در سال 1980. و با وجود اینکه یکی از 25 دانش آموزان در افتخارات برنامه بزوس معتقد بودند او به اندازه کافی هوشمند به رقابت بپردازند.

بنابراین او خود را تغییر عمده به مهندسی برق و علوم کامپیوتر با توجه به سیمی و آن تغییر این دوره از زندگی خود را.

“من در اطراف اتاق و آن را برای من روشن بود که سه نفر در کلاس بودند که خیلی بهتر در [فیزیک] از من بود و آن را بسیار آسان تر برای آنها را” بزوس گفت: سیمی در سال 1999.

“این واقعا یک نوع بینش شگفت انگیز که وجود دارد این افراد که مغز بودند سیمی, متفاوت,” او گفت:.

بزوس به حال این ظهور و تجلی عیسی پس از تلاش ناموفق برای حل یک مشکل ریاضی برای ساعت.

“من نمی توانم حل این معادله دیفرانسیل با مشتقات جزئی,” او گفت: اقتصادی باشگاه از واشنگتن در ماه سپتامبر سال 2018 است. “این واقعا سخت است. من مطالعه با هم اتاقی من جو است که واقعا خوب در ریاضی. دو نفر از ما مشغول به کار در یکی از این تکالیف مشکل برای سه ساعت کردم و هیچ جا.”

او و هم اتاقی او در نهایت خواسته یک دوست Yasantha Rajakarunanayake برای کمک به.

“ما او را نشان می دهد این مشکل به نظر می رسد او در آن خیره در آن در حالی که برای و می گوید:” کسینوس که جواب میده.’ و من مانند ‘که جواب میده؟’ و او را مانند ” بله اجازه دهید من به شما نشان می دهد,'” بزوس گفت.

“او به ارمغان می آورد ما را به اتاق خود او نشسته ما را او می نویسد: سه صفحه از مستندات جبر همه چیز می گذرد و پاسخ این است که کسینوس. من گفت: آیا شما فقط لازم است که در سر خود را؟’ و او گفت: “این امر می تواند غیر ممکن است. سه سال پیش من حل شد بسیار مشکل مشابه. من قادر به نقشه این مشکل بر روی این مشکل و سپس آن را بلافاصله آشکار است که پاسخ این بود کسینوس.'”

با توجه به بزوس بود که لحظه او متوجه شد که باید به دنبال یک حرفه ای متفاوت است.

“این لحظه ای مهم برای من است زیرا بود که در همان لحظه که من متوجه شدم هرگز به یک فیزیکدان نظری او گفت:” در اقتصادی باشگاه. “من شروع به انجام برخی از روح جستجو. در بسیاری از مشاغل اگر شما در صدک 90, شما در حال رفتن برای کمک. در فیزیک نظری شما باید یکی از بالا 50 نفر در جهان یا شما واقعا کمک بسیار.”

بزوس خود را تغییر عمده و “متعهد به شروع و در حال اجرا کسب و کار خود را” با توجه به سیمی.

بزوس فارغ التحصیل از دانشگاه پرینستون در سال 1986 در رشته مهندسی برق و علوم کامپیوتر.

در سال 1994 در حالی که کار در یک پرچین صندوق بزوس در بر داشت یک آمار سرسام آور این وب سایت در حال رشد بود در 2,300 ٪ در هر سال است که الهام بخش او را به راه اندازی آمازون به عنوان یک آنلاین کتاب فروش در سال 1995. امروز به اصطلاح “همه چیز فروشگاه” بازار سرمایه از بیش از 1 تریلیون دلار.

“من تو را دیدم نوشتن بر روی دیوار و من تغییر عمده به سرعت به مهندسی برق و علوم کامپیوتر” بزوس گفت: در اقتصادی باشگاه.

مانند این داستان ؟ اشتراک CNBC آن را در یوتیوب!

از دست ندهید:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de