حقیقت این است که 20/20 در 60/40 نمونه کارها.

که چه WisdomTree و جرمی Siegel, استاد امور مالی در دانشگاه پنسیلوانیا وارتون مدرسه تاکید دارد که آنها تشویق سرمایه گذاران به در نظر گرفتن جایگزین های سنتی 60 درصد سهام 40% باند تخصیص.

آخرین تحولات در ماموریت خود را در دو مدل پرتفوی ساخته شده تا به طور کامل از بودجه ارز داد و ستد ها: Siegel-WisdomTree سهام جهانی مدل نمونه کارها و Siegel-WisdomTree طول عمر مدل نمونه کارها.

دو بودجه ارائه شده برای اولین بار در TD Ameritrade, مدل مرکز بازار پلت فرم را با الهام از دو Siegel کتاب — “سهام برای دراز مدت” و “آینده برای سرمایه گذاران” — در تلاش برای ارائه به سرمایه گذاران با بازده بالاتر در کاهش نرخ بهره محیط زیست است.

“ما اعتقاد داریم که پیر 60/40 مدل فقط قادر نخواهد بود به آن را قطع نمی,” Siegel, که همچنین یک مقام ارشد استراتژی سرمایه گذاری مشاور در WisdomTree روز دوشنبه گفت که در CNBC “ETF لبه.”

“این محیط از نرخ بهره پایین است که رفتن به تغییر” Siegel گفت و اشاره کرد که بازده سود سهام در شاخص S&P 500 بالاتر از ایالات متحده 10 ساله خزانه داری را به 1.5 درصد عملکرد. “چگونه است [که] … می خواهم به شما به اندازه کافی درآمد دارد؟”

این Siegel-WisdomTree بودجه سعی خواهد کرد برای حل این مشکل با ارائه کم هزینه بالا و عملکرد استراتژی های سرمایه گذاری که برجسته یکی از Siegel اصلی استدلال از “سهام برای دراز مدت”: که سهام ممکن است به نوسانات در کوتاه مدت اما در نهایت باید کمتر در دراز مدت نوسانات که در مقایسه با اوراق قرضه.

“همین دلیل است که ما توصیه می کنیم 75/25 به عنوان حقوق صاحبان سهام/درآمد ثابت تخصیص,” او گفت:, و اضافه کرد که آن “خواهد بود که بهترین راه برای کسانی که دوران بازنشستگی نزدیک به ایجاد دارایی های خود را به اندازه کافی درآمد و سود به طوری که آنها می تواند به حفظ هزینه از طریق بازنشستگی.”

جهانی بانک های مرکزی بوده است تا حدی به سرزنش برای yearslong کاهش نرخ بهره خود را به عنوان سیاست های پولی بیشتر تطبیقی, اما آنها به سختی و تنها راننده پدیده استاد گفت.

“سود سهام در سهام در حال رفتن به باند جدید.”

Siegel ذکر دیگر “قدرتمند عوامل” مانند پیری جمعیت جهانی دیگر میانگین امید به زندگی گسترده تر تمایل به اجتناب از خطر و رشد کلی بازار به عنوان اضافی افسردگی برای اوراق قرضۀ ده.

“همه این عوامل در حال رفتن به نگه داشتن این نرخ بهره در این سطوح بسیار طولانی و شما می توانید زنده ماندن در یک و نیم درصد نرخ بهره اسمی” او گفت:.

“نگاهی به نکات عملکرد. این نرخ بهره واقعی منفی هستند در حال حاضر,” او گفت: با اشاره به خزانه تورم محافظت اوراق بهادار نسخه از ایالات متحده 10 ساله خزانه داری است که تنظیم بر اساس قیمت مصرف کننده الگوهای.

“آن را نمی تواند حفظ هزینه های جریان در همه. سود سهام در سهام در حال رفتن به باند جدید در نظر تفکر در مورد بازنشستگی.”

سلب مسئولیت

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de