$400 میلیارد دلار در صنعت فضا است که فرح برای coronavirus به عنوان دو ناسا کارکنان تست مثبت

اطلس V 431 موشک نورد به SLC-41 پد 17 دسامبر در آماده سازی برای EchoStar نوزدهم پرتاب ماهواره دسامبر 18.

لاکهید مارتین و ایالات داد راه اندازی

در حالی که برنامه با تاخیر هیچ چیز جدید در کسب و کار فضای شرکت در حدود 400 میلیارد دلار در صنعت تا حد زیادی فرح بخش به صورت گسترده کار از خانه سیاست هایی که می تواند عمل خرد کردن یا اسیاب تولید و توسعه را متوقف کند.

ملی هوانوردی و فضایی آمریکا (ناسا), بوئینگ, لاکهید مارتین و آبی مبدا هستند فقط تعداد کمی از سازمان ها است که شروع به محدود کردن کسب و کار, سفر, برنامه ریزی مجدد حوادث و حرکت برخی از کارگران به مجموعه ای از راه دور-یو پی اس. اما ساختمان پیچیده فضاپیما در حال توسعه با نرم افزار پرقدرت کامپیوتر و کار کردن در تیم های تحقیقاتی به احتمال زیاد خواهد شد از سوال اگر conronavirus همه گیر همچنان به بدتر. دانشگاه جانز هاپکینز گزارش ایالات متحده حداقل 3,244 مورد تأیید و CDC در یکشنبه خواست برگزارکنندگان به انصراف از فرد در حوادث با 50 نفر یا بیشتر در حضور و غیاب در سراسر کشور است.

“ما بسیاری از ابهام در این لحظه” دکتر توماس Zurbuchen رهبر ناسا بخش علوم گفت: در جلسه روز پنج شنبه.

دو ناسا کارکنان تست مثبت تا کنون

آژانس مارشال مرکز در هانتسویل آلاباما روز جمعه اعلام کرد که یک کارمند ناسا تست شده ارسال شده برای کوروناویروس. مارشال در حال حاضر در “مرحله 3” پاسخ وضعیت به معنای آن است که نیاز به کارکنان telework و گفت که “دسترسی به مرکز خواهد بود محدود به ماموریت ضروری پرسنل تنها.”

“راهنمایی بیشتر دنبال خواهد شد برای کسانی که تجهیزات به کار از خانه و یا کسانی که کار در آزمایشگاه و یا امکانات دیگر که نیاز به شبیه تجهیزات فنی است که دارایی های ثابت” مارشال مدیر جودی خواننده در بیانیه ای گفت.

مارشال می پیوندد Ames ناسا در مرکز در دره سیلیکون در یک “مرحله 3” وضعیت. ایمز (ames) تا به حال یک کارمند تست مثبت برای coronavirus یک هفته پیش هر چند ناسا گفت: در آن زمان معتقد بودند “در معرض قرار گرفتن در مرکز محدود بوده است.”

ناسا در مرکز پروازهای فضایی مارشال در هانتسویل ،

ناسا

علاوه بر این بخش خصوصی اجرا بازدید کننده پیچیده ناسا در مرکز فضایی کندی در فلوریدا گفت: آن بسته خواهد شد Mar. 16 تا اطلاع ثانوی با هیچ بازدید کننده مجاز است.

دو تا از فضای صنعت بزرگترین همایش بودند تحت تاثیر اقدامات پیشگیرانه صورت گرفته در پاسخ به کوروناویروس. ماهواره 2020 کنفرانس در واشنگتن قطع شد کوتاه در اوایل هفته گذشته و حال سبک تر از انتظار می رود حضور و غیاب در حالی که 36th فضای سمپوزیوم در کلرادو اسپرینگز کلرادو در پایان ماه به طور نامحدود به تعویق افتاد. هر دو کنفرانس به طور معمول در قرعه کشی ده ها هزار نفر از شرکت کنندگان.

ماه های آینده باید یک فهرست کامل از برنامه ریزی راه اندازی شد که بسیاری از آنها نیاز به ناسا و یا پرسنل نظامی ایالات متحده به جلو حرکت کند. وزارت دفاع متوقف و حتی مسافرت داخلی برای پرسنل از طریق مارس 11 اگر چه استثنا ممکن است داده برای “ماموریت ضروری” سفر می کند. ناسا سخنگوی Bettina Inclán گفت CNBC در روز جمعه که آژانس “فعالانه نظارت بر” وضعیت اتحاد “برنامه در محل برای رسیدگی به مسائل به عنوان آنها بوجود می آیند.”

“در حال حاضر coronavirus است به طور قابل توجهی تحت تاثیر قرار ناسا عملیات و کار همچنان در مسیر مانند آماده سازی برای آینده راه اندازی مریخ پشتکار ماموریت مریخ نورد ناسا تجاری خدمه پرواز تست (SpaceX را Demo2) به ایستگاه فضایی بین المللی و ساخت و ساز از ما James Webb Space Telescope هدفمند برای راه اندازی در سال آینده” Inclán در بیانیه ای گفت.

SpaceX اولین فضانورد در پرواز آینده

این SpaceX نسخه ی نمایشی-2 ماموریت است فقط چند هفته دور با شرکت رئیس جمهور گفت: اوایل این هفته که آن را با هدف به راه اندازی در مه. این اولین باری خواهد بود که این شرکت پرواز فضانوردان با دو فضانورد ناسا مراجعه ISS برای حداقل چند روز.

یک SpaceX Falcon 9 rocket راه اندازی یک آزمون شرکت خدمه کپسول اژدها.

SpaceX

“به عنوان coronavirus وضعیت همچنان ما را تنظیم به عنوان مناسب” Inclán گفت.

SpaceX به نظر می رسد به حرکت به جلو با عملیات خود را تا حد زیادی بدون تغییر است. مدیر عامل شرکت Elon Musk نوشت: در یک صدای جیر جیر در هفته گذشته که “coronavirus وحشت گنگ” و عزاداری کارکنان در یک ایمیل در روز جمعه که “خطر مرگ از C19 است *بسیار* کمتر از خطر مرگ ناشی از رانندگی اتومبیل خود را در خانه.”

اما مشک گزارش را بگویید کارکنان که اگر آنها “احساس بد” که “همیشه بهتر است به ماندن در خانه و مراقبت از خودتان است.”

SpaceX کارکنان در دفتر مرکزی این شرکت در هاوتورن کالیفرنیا در حال ادامه کار در میان. مشخص نیست که چگونه این شرکت ماهواره ای مرکز تولید در ردموند واشنگتن — فقط در خارج از سیاتل یکی از بدترین coronavirus نقاط داغ در ایالات متحده تحت تاثیر قرار شده است. SpaceX پاسخ نمی دهند به CNBC درخواست برای اظهار نظر در مورد اقدامات آن است که مصرف در پاسخ به این بیماری همه گیر.

آبی منشاء فضای سرمایه گذاری از جف بزوس است که بر اساس کنت واشنگتن — یکی دیگر از شهرستان فقط در خارج از سیاتل. این شرکت گفته CNBC آن هنوز برای دیدن تاثیر به هسته آن عملیات به عنوان یک نتیجه از coronavirus اما آن آماده شد اگر بیشتر تغییرات گسترده ای برای کسب و کار خود لازم است.

“ما در حال کمک به نیروی کار ما از نظر مالی حمایت خود قرنطینه و اقدامات و قادر می سازد کسانی که از خانه کار می کنند قادر به انجام این کار. ما نیز اجرای اقدامات اجتماعی فاصله ما نیروی کار و حفظ امکانات ما پاک و ایمن” Blue Origin معاون ارتباطات لیندا میلز در بیانیه ای گفت.

منبع: Boeing

کار بر روی برخی از کشور گران ترین برنامه های فضایی است که در ادامه برای زمان حال با ناسا و بوئینگ در ادامه به کار در لوئیزیانا در فضا راه اندازی سیستم (SLS). در بیانیه ناسا گفت: کار بر روی SLS در نظر گرفته شده است “ماموریت بحرانی عملیات” اما که آژانس همچنان به نظارت coronavirus وضعیت.

بوئینگ در بیانیه ای گفت که آن را “ساخته شده است هر گونه تغییرات به ما عملیاتی مهندسی پشتیبانی از ایستگاه فضایی بین المللی” با مهندسین در سایت. اما این شرکت در هوستون مرکز “است که عامل مطابق با بوئینگ Covid-19 سیاست” با از راه دور را تشویق و کاهش می یابد و چهره به چهره نشست.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>