این آسان نیست که فعال — فعال و مدیر آن است.

به عنوان صندوق ارز داد و ستد و صنعت آغاز می شود به آغوش مدیریت فعال با ظهور nontransparent ETFs کسانی که مدیران فقط ممکن است دیگر فرصتی برای اثبات خود پس از سال ها از دارایی های زیان در صندوق فضا.

Nontransparent ETFs که تایید شده اند برای تعدادی از شرکت های از جمله T. Rowe Price, BlackRock و وفاداری را نمی خواهد نیاز روزانه آشکار از نمونه کارها خود را holdings یک به علاوه برای مدیران فعال که نمی خواهم به حرکت به ETFs برای ترس از داشتن به اطلاع عموم استراتژی های خود را. در ساختار جدید مدیران به روز رسانی خواهد شد دارایی های خود را در سه ماه یکبار.

“ETF است که همیشه رفتن به برتر لفاف بسته بندی, آیا آن را nontransparent فعال و یا هر چیز دیگری چرا که شما tradability شما دریافت مزایای مالیاتی و فعال, استراتژی … فقط مالیات مزایای بودن در ETF ساختار آن را ارزش انجام اگر شما خود را باور استراتژی فعال در واقع رفتن به بهتر و بالا بردن پول” دیو Nadig مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر ETF روند گفت CNBC “ETF لبه” در روز سه شنبه.

اما مدیران فعال هستند هنوز هم در مواجهه با مشکلات بزرگ: چالش از ضرب و شتم یک rip-خروش بازار در خود بازی و به طور بالقوه به فروش جنبه از این بالا و آینده محرمانه بودجه.

“در برخی از نقطه, همه بد مدیران فعال سرخ کنید از سیستم و هنوز هم وجود دارد برخی از مدیران فعال است که اضافه کردن مقدار” Nadig گفت.

Ritholtz مدیریت ثروت مدیر عامل جاش قهوه ای, اما, پناه برخی از نگرانی.

“این nontransparent چیز … در پاسخ به مدیران فعال هنوز در فکر آن 1990s و این که کسی را برای رفتن به پیدا کردن آنچه که آنها در حال خرید و جلو آنها را اجرا کنید. که به معنای واقعی کلمه اتفاق نمی افتد,” او گفت: در همان “ETF لبه” مصاحبه های انجام شده در داخل ETFs در کنفرانس در هالیوود ،

“وجود دارد هیچ مشهور بازار سهام مدیران که دیگر مردم در تلاش هستند تا جلوی اجرای. بنابراین من مطمئن هستم که این حل و یا چرا این را ماده” براون گفت. “مسئله بزرگتر این است که این بودجه صورت و به همین دلیل من شک و تردید است که شما خواهید دید بسیاری از موفقیت های بزرگ [است] آنها نه سیستماتیک. و این چیزی است که واسطه ها مثل خودم مشاوران مالی می خواهید بیشتر و بیشتر در هر سال است. ما می خواهیم قادر به توضیح همه چیز به مشتریان — چگونه یک صندوق ساخته شده است آنچه در آن انجام خواهد شد که آن را نمی خواهد انجام دهند و این به معنای واقعی کلمه یک countermove در جهت مخالف است.”

که ممکن است به زودی تبدیل به یک نگرانی برای شرکت های برنامه ریزی به این موضوع nontransparent ETFs: که در واقع می خواهد به خرید محصولات خود را بدون اثبات عملکرد ؟

راه Nadig آن را می بیند آنها در حال حاضر ممکن است مشتریان آینده نگر در یکی دیگر از گوشه ای از بازار در حال انتظار را به سوئیچ.

“هنوز هم وجود دارد مردم وجود دارد که این باور و خرید مدیریت فعال و که همه آنها به خرید و که همه آنها” Nadig گفت. “امید این است که کسانی که مردم را مهاجرت از صندوق یا حساب جداگانه سرمایه گذاران به ETF سرمایه گذاران است.”

و خوشبختانه عملکرد ممکن مرکزی نگرانی از آنجا که مدیران در حال تنها شدن “بهتر” براون گفت.

“نگاه مردم به عنوان وال استریت. آنها تا دندان مسلح با داده ها با تجهیزات با عقل و وجود دارد بیشتر از آنها و حتی درجه بالاتر از یادگیری و آنها فقط بهتر از رقبای” او گفت:. “این است که مدیران فعال خورد همه از ناگهانی. آن مخالف است. وجود دارد بیش از حد بسیاری از افراد بسیار با استعداد همه مبارزه برای همان تکه آلفا که دیگر به راحتی harvestable.”

سلب مسئولیت

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de