تایلند نیاز به همکاری بیشتر از شهروندان خود را برای جلوگیری از coronavirus گسترش, می گوید معاون نخست وزیر

مردم از طریق Asok ایستگاه در بانکوک, تایلند, روز جمعه, آوریل 3 سال 2020 است.

Andre Malerba | بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

با وجود همکاری از مردم تایلند کار بیشتر مورد نیاز است برای جلوگیری از این بیماری همه گیر کوروناویروس تایلند, معاون نخست وزیر Anutin Charnvirakul گفت CNBC “نشانه های خیابانی آسیا” در روز چهارشنبه.

Charnvirakul که همچنین تایلند با وزیر بهداشت اشاره به یک مطالعه که پیشنهاد نیاز به حداقل 80% از مردم در تایلند به عمل اجتماعی فاصله به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19.

“…تا کنون مردم تایلند بوده است به همکاری کامل اما ما نیاز بیشتر به دلیل وجود یک مطالعه نشان می دهد که ما نیاز به حداقل 80% اجتماعی فاصله گرفتن از مردم ما به منظور کشیدن منحنی پایین” Charnvirakul گفت.

با توجه به Charnvirakul شده اند وجود دارد برخی از پیشرفت در شرایط کنترل پس از “فشرده” اقدامات تحمیل شده بود آغاز ماه گذشته.

جدای از آن کشور نیز ارسال سراسر کشور پیام در مورد اهمیت اجتماعی فاصله و محدود کردن ورود برای افراد غیر مقیم خارجی به تایلند.

این تلاش ها باید با اجازه مقامات در تایلند به “کنترل اوضاع را به سطح (آنها) می خواهید برای دیدن.”

در حال حاضر تنها 70 درصد از تایلند درک و تعامل اجتماعی فاصله با توجه به بانکوک پست گزارش ترک تایلند هنوز از 80% آستانه.

وزارت بهداشت تخمین می زند که اگر حداقل 80 درصد از تایلند مطابق با اجتماعی فاصله اقدامات تعداد بیماران آلوده را در رسیدن به 7,745 توسط 15 آوریل در مقایسه با 17,635 موارد اگر رعایت می رسد تنها 50 درصد است.

از صبح روز پنجشنبه به وقت محلی تایلند ثبت شده بود 2,369 تایید موارد coronavirus بیماری و مرگ و میر 30 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است.

پس از یک ماه وضعیت اضطراری اعلام کرد در مارس 26 توسط نخست وزیر شورای نظامی چان-اوچا که به دولت قدرت به اعمال محدودیت های سخت تر به طور معمول مجاز و تحت قوانین موجود نامحدود در سراسر کشور شب مقررات منع رفت و آمد اجرا شد و در آوریل 3.

در حالی که یک تاریخ برای لغو منع نشده است مجموعه Charnvirakul گفت: مقامات نزدیک خواهد شد نظارت بر وضعیت و سرعت تصمیم گیری یک بار آن را اعتقاد بر این است که این کشور امن است و مردم خواهد بود محافظت از ابتلا به بیماری

در دوشنبه, کشور جنوب شرق آسیا نیز تمدید ممنوعیت آن در تمام ورودی پروازهای مسافری — در اصل تا آوریل 6 — تا پایان مارس 18 با توجه به انتخاب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>