تایلند نیروهای امنیتی را پوشش پشت یک آمبولانس که آنها در تعقیب یک تیرانداز در یک مرکز خرید پس از تیراندازی و کشتار در مقابل ترمینال 21 در Nakhon Ratchasima, تایلند فوریه 9 سال 2020 است.

Athit Perawongmetha | ایسنا

یک سرباز تایلندی عصبانی بیش از یک معامله زمین رفت و در یک تیراندازی که منجر به کشته شدن حداقل 26 نفر که اکثر آنها در یک مرکز خرید در جنوب شرق است که او فرار کرد و در یک سرقت Humvee پس از تیراندازی خود را افسر فرمانده, مقامات گفت.

تایلندی نیروهای امنیتی به ضرب گلوله کشته و سرکش سرباز در صبح روز یکشنبه پس از یک شب سرد در ترمینال 21 مرکز خرید در شمال شرقی تایلندی شهر ناخون راتچاسیما.

سرباز مسلح بود با یک حمله سلاح و مهمات به سرقت رفته از ارتش پایه آرسنال رسمی گفت.

او در ابتدا ارسال پیام های نوشته شده در Facebook در حمله قبل از حساب خود شده بود تعطیل توسط این شرکت است.

صدها نفر از خریداران فرار کرد بازار در گروه خیزان کم و پلیس و ارتش راه اندازی چندین عملیات نجات در طول بیش از 12 ساعت بن بست با نیروهای مسلح در یک نقطه در حال ظهور در اجرای حمل کودکان کوچک است.

“این ترسناک زیرا من می توانم شنیدن گاه به گاه گلوله … ما منتظر یک زمان طولانی برای پلیس آمد و به ما کمک کند بسیاری از ساعت” گفت: Suvanarat Jirattanasakul, 27, صدای لرزان و پس از او پدید آمده است.

یکی دیگر از خریداران که فرار محلی گفت Amarin تلویزیون که تیرانداز شد “با هدف برای سر” و گفت: همکار او درگذشت ،

“من شنیده ام بسیاری از شلیک شد. او همه جا تیراندازی و عکس های خود را بسیار دقیق” مرد گفت: مشخص شده به عنوان “Diaw.”

‘تعارض شخصی’

فیلم دوربین مدار بسته از داخل بازار پست شده در رسانه های اجتماعی نشان داد که فرد مسلح با لباس سیاه و با پوشیدن یک ماسک تفنگ خود را پرتاب بیش از شانه خود را با هیچ نشانه ای از افراد دیگر در اطراف.

پلیس نام این تیرانداز به عنوان 32 ساله سرباز Jakrapanth Thomma. او گزارش کار در یک پایگاه ارتش نزدیک به ناخون راتچاسیما است که حدود 250 متر (155 مایل) از بانکوک پایتخت.

تایلندی رسانه ها گفت: گمان می شد یک تیرانداز تیز و تفنگ علاقه مندان که اغلب مطرح با سلاح در رسانه های اجتماعی.

قتل آغاز شد و در حدود 3 p. m. (0800 به وقت تهران) در روز شنبه زمانی که سرباز افتتاح شد آتش سوزی در یک خانه قبل از حرکت به یک اردوگاه ارتش و سپس به بازار.

“این یک تعارض شخصی … بیش از یک خانه معامله” نخست وزیر شورای نظامی چان-اوچا به خبرنگاران گفت: روز یکشنبه از ناخون راتچاسیما پس از سفر وجود دارد برای دیدار با بازماندگان مجروح.

شورای نظامی افزود که این درگیری بود که با یکی از بستگان سرباز افسر فرمانده.

افسر فرمانده یکی از افراد کشته گزارش شده است قبل از سرباز منتقل شده به بازار خرید و شروع به تیراندازی.

در برخی از نقطه در طول روز سرباز حمله ارتش اردوگاه زره به دست خود بخشند. به طور کلی Sattawoot Kiatsarn فرمانده منطقه دوم فرمان.

“او مورد حمله گارد به سلاح آرسنال که زود درگذشت و او به سرقت برده یک مقام رسمی جیپ و یک HK33 اسلحه و مقدار مهمات را به انجام آنچه او” Sattawoot گفت.

‘صرف پول در جهنم’

روز قبل از حمله Jakrapanth تا به حال ارسال شده در Facebook حساب افشاگری مردم حریص.

“غنی از تقلب. بهره گیری از افراد دیگر است. آیا آنها فکر می کنم آنها می توانید صرف پول در جهنم ؟ ” خواندن یک پست در تایلندی.

او بعد از ارسال نوشته به روز رسانی در طول حمله.

“مرگ اجتناب ناپذیر است برای همه” او نوشت. بعد از او شکایت در مورد انگشتان دست خود را, گرفتگی و پرسید: “باید به من بدهید ؟” قبل از حساب های دیگر در دسترس است.

ساعت بعد از بازار محاصره آغاز شد, Facebook گفت: آن را حذف کرده بود مشکوک را به حساب.

“وجود دارد هیچ جایی در Facebook برای افرادی که مرتکب این نوع از قساوت و نه ما اجازه می دهد مردم را به ستایش و یا حمایت از این حمله” یک Facebook نماینده در بیانیه ای گفت.

عمده تیراندازی نادر در جنوب شرقی کشور آسیایی دیگر در دور دست جنوبی که در آن قدیمی دهه شورشیان همچنان ادامه دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im