آزمون ردیابی منزوی: دولت نیاز به انجام این سه چیز را قبل از بازگشایی اقتصاد متخصص هشدار

دولت نیاز به پیاده سازی سه چیز برای شکستن Covid-19 را “عاقل” قبل از بازگشایی اقتصاد جهانی بهداشت متخصص و پزشک گفت CNBC.

پیتر Drobac مدیر Skoll مرکز کارآفرینی اجتماعی در دانشگاه آکسفورد روز سه شنبه هشدار داد که, کاهش, بدون مستندات مصرف برخی از اقدام خواهد خطر موج دوم coronavirus عفونت.

صحبت کردن با CNBC “Squawk Box اروپا” Drobac — یک پزشک که شده است همچنین استادیار در دانشکده پزشکی هاروارد و شرکت تاسیس دانشگاه جهانی عدالت در سلامت در رواندا — پیشنهاد سه مرحله دولت می تواند برای به حداقل رساندن این خطر است.

“راه به قطع (یک دوم افزایش) است که توسط, تست, تماس, ردیابی و پس از آن که قادر به جداسازی و قرنطینه کسانی که آلوده و در معرض شکستن این زنجیره انتقال,” او گفت:. “اگر شما لازم نیست که زیرساخت در محل شما در حال گرفتن واقعا قابل توجهی خطر است.”

با توجه به Drobac بسیاری از بهترین درس در مورد نحوه رسیدگی به این بیماری همه گیر آمده بود از آسیا است.

وی با اشاره به کره جنوبی به عنوان یک مثال است که به طور گسترده ای مورد ستایش قرار داد به عنوان یک مدل نقش برای موفقیت حاوی شیوع آن با سازماندهی گسترده تست فشرده, تماس, ردیابی و اقدامات قرنطینه. کشور است که به آرامی بازگشایی اقتصاد خود ثبت کرده است 10,804 تایید موارد Covid-19 و 254 مرگ و میر ناشی از این ویروس به تاریخ, با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

سنگاپور نیز می تواند نگاه به عنوان یک کشور آسیایی بود که پاسخ خوبی به شیوع Drobac گفت: اگر چه او اشاره کرد که این کشور در حال تلاش برای مهار این ویروس در درون آن جوامع مهاجر. سنگاپور گزارش داد 19,410 موارد coronavirus و 18 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است.

در مقایسه با ایالات متحده ثبت کرده است بیش از 1.1 میلیون نفر و تقریبا 69,000, مرگ و میر, در حالی که انگلستان گزارش کرده است 191,832 موارد بیش از 32,000 مرگ و میر.

“در اروپا و برخی از اولین درس در حال آمدن از مکان هایی مانند جمهوری چک و اتریش و نروژ بود که واقعا خوب موفقیت در خرد کردن منحنی اولیه و رفع بدترین چیز,” او گفت: CNBC. “بنابراین آنچه که ما در حال دیدن یک رویکرد متفاوتی در بسیاری از کشورهای مختلف نشان می دهد که وجود دارد نه دقیق راهکار برای دقیقا چگونه به باز کردن.”

جهانی هماهنگی مورد نیاز

مانع دیگری در غلبه بر این بیماری همه گیر کوروناویروس عدم مرزی همکاری Drobac اشاره کرد.

“ناسیونالیسم است و نه برای حل این مشکل و برای هر کشور,” او گفت:. “ویروس نمی داند و یا در مورد مراقبت از مرزهای ما و یا سیاست — بنابراین هیچ یک از ما ایمن از ویروس تا زمانی که همه از ما هستند. در روزهای اولیه از پاسخ بسیار خاص کشور, درون-به دنبال تلاش و رقابت برای تست و PPE که واقعا خیلی در مورد.”

او گفت وجود داشته است برخی از تشویق خبری اخیرا از جمله اتحادیه اروپا-led کنفرانس ویدئویی که دیدم رهبران جهان و سازمان های بین المللی روز دوشنبه با افزایش 7.4 میلیارد یورو (8 میلیارد دلار) برای تحقیقات جهانی در Covid-19.

“تعدادی از G-20 کشور و دیگران هماهنگ سرمایه گذاری در واکسن در درمان در تست — و نه فقط توسعه و همچنین توزیع عادلانه کسانی که همه چیز” Drobac گفت. “این واقعا مهم است و ما نیاز به همکاری بیشتر شبیه به آن است. شایان ذکر است که ایالات متحده بسیار مشخصه غایب که اعلام.”

ملی, روش برای دست زدن به coronavirus بحران قرار گرفته اند به انتقاد از شیوع آغاز شد.

جایزه نوبل, برنده جایزه Jean Tirole گفت CNBC ماه گذشته که جهانی شدن نیاز به محافظت می شود به منظور کاهش شوک اقتصادی از این بیماری همه گیر.

در ضمن علامت Malloch-قهوه ای و مشاور ارشد در گروه اوراسیا گفت: CNBC در ماه آوریل که coronavirus بحران فاقد جهانی پیشگام استراتژی است.

“وجود دارد یک افتضاح بسیاری از رهبران جهانی که هنوز اقدام بسیار خودخواهانه و بسیار سراسر کشور گفت:” در آن زمان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>