تسلا سهام فقط تا به حال یکی از مهیج ترین هفته تا کنون — در اینجا چیزی است که اتفاق افتاده است

ایلان تسلا تا به حال یک هفته برای وال استریت کتاب رکورد نوسانی صدها دلار در هر دو جهت به عنوان برخی از سرمایه گذاران با عجله به خرید سهام و دیگران با عجله به پوشش های منفی خود را شرط در بحث سهام.

سهام شروع هفته فقط بالا $670 سهم یک رکورد در سطح بالا پس از یک قوی برای پایان دادن به آخرین ماه پس تسلا بهتر از حد انتظار درآمد سه ماهه نتایج.

اما هیچ چیز در مقایسه با آنچه آمده است.

سهام پاره پاره بالاتر در دو روز متوالی از تجارت پس از چند پیش بینی های خوش بینانه برای تسلا رشد آینده. این صعود حدود 20% در روز دوشنبه و تقریبا 14 ٪ در سه شنبه, خروشان به معاملات روزانه بالا از $968.99.

اما حال بارگذاری-صعودی پیش بینی شده است قبل از ساخته شده در انبار. چرا چنین حرکت بزرگ در حال حاضر ؟ که هنوز مشخص نیست. ارواح حیوانات به نظر می رسید به سر می برد. یا شاید آن را فقط یک لوله کوتاه فشار?

سهام سریع حرکت بالاتر مجبور کوتاه به خرید سهام در قیمت بالاتر به منظور برش خود را نصب و زیان. اگر به اندازه کافی کوتاه فروشندگان خرید در پشت سر هم را می تواند ایجاد تقاضای بیشتر و خود درایو قیمت سهام حتی بالاتر از یک پدیده شناخته شده به عنوان یک فشار.

“ما در تجربه ما هرگز دیده می شود یک سهام افزایش یابد که بسیار سریع که با چنین توجه کمی به گذشته اصول و یا سابقه” Needham تحلیلگر Rajvindra گیل نوشت: در یک یادداشت به سرمایه گذاران با عنوان “غیر منطقی سرزندگی بازدید زمان همه بالا.”

اما پس از آن تسلا حمایت کردن که رکورد سطح. ترس از تولید و فروش تاخیر در چین همراه با ترس که سهام در حال تبدیل شدن به یک حباب بازار مسکن فرستاده سهام فزاینده. شرکت بسته فروشگاه به طور موقت به دلیل شیوع کروناویروس و سهام سقوط کرد 17.2% در روز چهارشنبه.

علاوه بر این در سه روز اول از هفته تسلا دیدم حجم معاملات که خرد این شرکت رکورد قبلی سطح. تا به آن نقطه تسلا روز معمولی دیدم حدود 18 میلیون سهم دست را تغییر دهید. دوشنبه, سه شنبه و چهارشنبه منفجر گذشته که علامت با رکورد روزانه حجم معاملات از 47 میلیون سهم 60 میلیون سهام و 48 میلیون سهم بود.

پل یعقوب با این نسخهها کار در مجمع عمومی تسلا مدل 3 در کارخانه تسلا در فرمونت کالیفرنیا در روز پنج شنبه, جولای 26, 2018.

ماسون Trinca | واشنگتن پست | گتی ایماژ

پنج شنبه و جمعه به اثبات می شود بسیار آرام تر برای سهام آن را به عنوان را به دست آورد نسبتا کوچک 1.9% در سابق روز و تضعیف 0.1% در دومی است.

در اینجا مختصر و مفید کامل از آنچه اتفاق افتاد بیش از گذشته پنج روز از تسلا تجارت.

گفت: این تجمع آغاز می شود

سهام تسلا افزایش یافت 19.9% روز دوشنبه به عنوان آرگوس پژوهش مطرح وال استریت نوار به صورت سهام به بالاترین سطح خود است. تسلا به دست آوردن آن ساخته شده سهام تک بهترین روز معاملاتی پس از مارس 2013.

سرمایه گذار معروف استیو Eisman بود در میان کسانی که فروشندگان کوتاه که به این هفته گفت که او خوردند ضرر و زیان خود را در میان تسلا “فرقه ای” رالی. Eisman خود را شناخته شده است شرط در برابر بحران وام مسکن وامهای بیپشتوانه در حدود یک دهه پیش.

“نگاه همه دارای یک آستانه درد. زمانی که یک سهام می شود unmoored از ارزیابی به دلیل آن است که برخی از پویا رشد جنبه های آن و فرقه مانند جنبه های آن شما را مجبور به راه رفتن به دور” Eisman گفته Bloomberg Television.

شنبه: بازدید نزدیک به $1000 سهم

عمده تسلا سهامداران و سرمایه گذاری مغول ران بارون لگد تسلا تجمع به دنده بالا همانطور که قبل از بازار باز او پیش بینی شرکت بالا خواهد شد $1 تریلیون دلار درآمد در یک دهه – و نگه داشتن در حال رشد است.

“این به هیچ وجه نزدیک به پایان رسید که در آن نقطه و زمان” بارون گفت: در CNBC. “وجود دارد مقدار زیادی از فرصت های رشد از آن نقطه به جلو رفتن.”

سهام منفجر گذشته 800 $به اشتراک گذاری سطح خود در اوایل معاملات و سپس $850, 900 دلار و در نهایت صدر فقط خجالتی از $970 سهم.

“من فقط نمی توانم باور کنم که این گوشی سهام. این دیوانه” راث سرمایه تحلیلگر کریگ ایروین گفت: در روز سه شنبه. “این است که جدایی از آن دسته از ما که می خواهم به بیرون ماشین حساب و نگاهی به واقعیت است.”

در حالی که سهام به عقب کشیده در آخرین ساعت از روز سه شنبه معاملات به $887.06 که سطح هنوز هم دور و دور سهام بالاترین تا کنون. و به عنوان مشک دارای حدود 19 درصد از تسلا سهام خود را خالص ارزش رشد $8.1 میلیارد دلار در سراسر سود ساخته شده در روز دوشنبه و سه شنبه.

در همان زمان که مشک ثروت بزرگ, کوتاه, شد, ضرب و شتم. فروشندگان کوتاه’ علامت گذاری به زیان بازار از ابتدای سال رشد 11.5 میلیارد دلار تا پایان روز سه شنبه.

چهار شنبه: Coronavirus نگرانی مخزن سهام

تسلا اجرا به پایان رسید تا در روز چهارشنبه به عنوان سهام حفره حفره 17.2% پس از آن چین, معاون رئیس جمهور, Tao Lin اعلام کرد حاضر که ماشین تحویل به مشتریان خواهد بود با تاخیر با توجه به گسترش coronavirus. که همراه با تسلا قبلی بسته شدن آن شانگهای کارخانه باعث شد سرمایه گذاران به ترس این شرکت را بدتر تولید و هزینه های بالاتر از آنچه قبلا انتظار می رود.

“پیشنهاد تحویل (اتومبیل) در اوایل فوریه خواهد بود با تاخیر” Lin اعلام کرد در چینی سرویس میکروبلاگینگ Weibo با توجه به CNBC ترجمه در پاسخ به یک سوال از کاربر. “ما را بگیر تا خط تولید پس از وقوع وضعیت بهتر می شود.”

چین در حال رشد خودرو الکتریکی بازار کلیدی برای تسلا به خصوص از آنجا که این شرکت شروع به نورد از مدل 3 وسایل نقلیه از آن شانگهای Gigafactory در ماه ژانویه است.

پنج شنبه: تسلا به طور موقت می بندد چین فروشگاه

در علاوه بر این به تولید آن خاموش شدن ناگهانی یک تسلا فروش, کارمند, اعلام فروشگاه های خود را در سرزمین اصلی چین خواهد بود بسته به طور موقت.

“از امروز در تسلا فروشگاه ها همه بسته در سراسر چین است. اما من جواب سوال آنلاین در سراسر ساعت. سفارشات آنلاین هنوز خوش آمدید. ما نشان می دهد همه شما ماندن در خانه و مراقبت از سلامت خود را” کارمند نوشت: در رسانه های اجتماعی با توجه به CNBC ترجمه متن چینی.

تسلا سهام در ابتدا کاهش یافته و بیش از 6% در این اطلاعیه اما بعد از بهبود به عنوان یکی دیگر از دوره بالاتر از میانگین حجم دیدم سهام نوسان در طول روز است. اما تسلا سهام به آرامی رشد کرد در پایان معاملات نزدیک به 2 درصد.

جمعه: تسلا سرد

در نهایت تسلا تا به حال یک حادثه روز معاملاتی تا پایان هفته. پس از آن در اوایل یدک کش-از-جنگ-مانند حرکت سهام کاهش یافت و فقط 0.1% به پایان رسید و روز با کمتر از متوسط حجم معاملات.

تسلا سهام به پایان رسید هفته تا 15 درصد است. سهام بیش از 75% به شروع سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>