چین ساخته شده تسلا مدل 3 پرده برداری کرد در یک تسلا فروشگاه در تاریخ 22 نوامبر سال 2019 در شانگهای چین است.

ژانگ Hengwei | چین سرویس خبری | بصری چین گروه | گتی ایماژ

تسلا به طور موقت بسته فروشگاه خود را در سرزمین اصلی چین, یکشنبه, فوریه. 2 با توجه به آنلاین پست از یک شرکت فروش و کارمند در آن تاریخ است.

این حرکت به عنوان بیش از نیمی از چین تعطیل کرده است در تلاش برای کنترل گسترش جدید کروناویروس که به کشته شدن بیش از 500 نفر در کشور است. با استناد به بهداشت عمومی نگرانی اپل گفت: بیش از آخر هفته به آن بسته فروشگاه در سرزمین اصلی از طریق Feb. 9. بسیاری دیگر از مارک های خارجی فعال در چین نیز به طور موقت به حالت تعلیق یا محدود محلی خود عملیات کسب و کار.

الکتریکی خودروساز چین ارتباطات, دفتر, نیست, پاسخ به یک CNBC درخواست برای اظهار نظر در طول ساعات روز پنج شنبه در پکن زمان.

با توجه به CNBC ترجمه اصلی متن چینی تسلا کارمند نوشت: در یک پست در پیام های رسانه های اجتماعی و برنامه WeChat که:

“از امروز در تسلا فروشگاه ها همه بسته در سراسر چین است. اما من جواب سوال آنلاین در سراسر ساعت. سفارشات آنلاین هنوز خوش آمدید. ما نشان می دهد همه شما ماندن در خانه و مراقبت از سلامت خود را.

آن را بلافاصله روشن نیست که آیا تعطیلی کاربردی به هنگ کنگ.

تسلا سهام کاهش یافته است بیش از 17 درصد در روز چهارشنبه پس از یک تسلا معاونت در چین, Tao Lin اعلام کرد در Weibo پست که اتومبیل در ابتدا برنامه ریزی شده برای تحویل به مشتریان وجود دارد در اوایل فوریه خواهد بود با تاخیر با توجه به گسترش coronavirus.

در تلاش برای نگه داشتن این ویروس را تحت کنترل شانگهای دستور داده است تا کسب و کارهای محلی به سر کار قبل از Feb. 10 که به معنی تسلا کارخانه های محلی نیز به طور موقت تعطیل.

تسلا دارای 24 فروشگاه در سرزمین اصلی چین با توجه به وب سایت این شرکت. خودروساز نمی شکستن فروش کشور, اما تقاضا به اندازه کافی قوی است که تسلا باز اختصاصی کارخانه در شانگهای در سال گذشته است.

این کارخانه تا به حال فقط شروع به ارائه مدل 3 اتومبیل های ساخته شده در آن جدید شانگهای کارخانه به مشتریان چینی در اوایل ژانویه. “ساخته شده در چین” مدل 3s عرضه در میان یک خنک کننده خودرو در بازار حتی برای به اصطلاح “جدید انرژی وسایل نقلیه” در چین است.

تاسیس خودروسازان مانند دایملر — با آن مرسدس EQC SUV — و شروع یو پی اس Xpeng موتور و WM موتور نیز مبارزه با آن را برای سهم خود را از این کشور خودرو الکتریکی بازار است. اما تسلا با نام تجاری و اتوماتیک فن آوری دیده می شود به ایلان شرکت یک لبه.

بسته شدن فروشگاه ها فقط یک نشانه ای از چگونه این ویروس می تواند تحت تاثیر قرار تسلا عملیات این سال است.

وقتی که تسلا گزارش بهتر از حد انتظار نتایج جستجو برای سه ماهه چهارم در یک درآمد تماس on Jan. 29 اعداد و خبری از پیشرفت در ساخت در چین کمک درایو تسلا سهام به شدت بالاتر است.

روز چهارشنبه و پس از اخبار که coronavirus بود که تاثیر عمده خودروسازان از جمله هیوندای و تسلا در ادامه به شدت از اول انتظار می رود برخی از تحلیلگران شروع به جمع و جور کردن رتبه خود را در تسلا از خرید برای نگهداری یا فروش.

در توجه داشته باشید تکرار فروش امتیاز برای تسلا CFRA تحقیقات گرت نلسون گفت: “ما مشاهده وضعیت چین به عنوان بحرانی در نظر TSLA توانایی ارسال GAAP (اصول عمومی پذیرفته شده حسابداری) سود برای Q1 و Q2 و روشن باقی مانده مانع مورد نیاز برای سهام علاوه بر این به S&P 500 (چهار دوره متوالی از GAAP سود).”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im