تسلا قطره سهام پس از ساعت به عنوان شهرستان می گوید: Fremont کارخانه است نه یک “کسب و کار ضروری’

کارگران مونتاژ اتومبیل در خط در کارخانه تسلا در فریمانت.

دیوید Butow | Corbis اخبار | گتی ایماژ

بخش آملدا گفت: در رسمی جیر در سه شنبه شب که تسلا فرمونت خودرو کارخانه است نه یک “کسب و کار ضروری” زیر تعریف از خود “پناهگاه در محل” منظور اجرا به سرعت گسترش COVID-19 coronavirus:

این به نظر می رسد به این معنی است که ایلان وسیله نقلیه الکتریکی و انرژی خورشیدی کسب و کار نمی شود مجاز به نگه داشتن تولید و ارائه خودروهای جدید اصلی آن در ایالات متحده کارخانه خودرو برای مدت زمان سفارش و در تضاد با آنچه مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk و آمریکای شمالی HR رهبر والری کارگر گفت: کارکنان وجود دارد به تازگی به عنوان شب دوشنبه. آنها نوشت و در ایمیل هایی که ارسال شد به همه کارکنان که ماشین گیاه خواهد باز بماند و کارکنان انتظار می رود به کار می کنند اگر آنها در تولید و خدمات و تحویل نقش و یا گرفتن مرخصی بدون حقوق اگر آنها تا به حال نگرانی های بهداشتی.

تسلا سهام پایین بود 3.3% به طور منظم در طول معاملات روز سه شنبه در حالی که اکثر سهام فن آوری شدند به شدت است. آن کاهش یافته است یکی دیگر از 5.3 درصد در ساعت در اخبار.

فریمونت گیاه تنها ماشین-ساخت کارخانه تسلا در عمل در ایالات متحده و مسئول بخش عمده ای از مدل 3 خودروی سواری تحویل به مشتریان ایالات متحده. آن هم تنها جایی که تسلا تولید جدید خود را با مدل Y crossover Suv ها. تسلا باعث می شود مقدار کمتری از آن مدل 3s خارج از آمریکا در آن جدید شانگهای کارخانه که در آن COVID-19 مجبور موقت بسته شدن نیز هست.

تسلا ممکن است حفظ حداقل “عملیات پایه” در آالمدا کانتی بهداشت سفارش Sgt. ری کلی گفت CNBC. در اینجا چگونه آالمدا کانتی عمومی وزارت بهداشت تعریف حداقل عملیات اساسی:

برای اهداف این منظور حداقل “عملیات پایه” شامل موارد زیر ارائه شده است که کارکنان مطابق با اجتماعی فاصله الزامات تعریف شده در این بخش تا حد امکان در حالی که انجام چنین عملیات:

من. حداقل فعالیت های لازم برای حفظ ارزش کسب و کار را موجودی اطمینان از امنیت فرایند حقوق و دستمزد و مزایای کارکنان و یا برای توابع مربوط.

ii. حداقل فعالیت های لازم به منظور تسهیل کارکنان کسب و کار قادر به ادامه کار از راه دور از خوابگاه خود را.

“این یک بیمارستان و یا ماشین لباسشویی, آن می تواند کسب و کار به طور معمول” گفت: گروهبان. کلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>