تسلا Inc مدیر عامل Elon Musk رقص روی صحنه در طول یک تحویل رویداد برای تسلا در چین ساخته شده 3 خودرو در شانگهای چین در ژانویه 7 سال 2020 است.

Aly آهنگ | ایسنا

تسلا به گزارش سه ماهه چهارم, نتایج, و آن را یک ضرب و شتم در درآمد. سهام مشخصی به اندازه 7% در اخبار پس از ساعت.

در اینجا این است که چگونه این شرکت را در مقابل انتظارات:

  • درآمد: $2.14 تنظیم در مقابل دلار 1.72 هر سهم انتظار می رود.
  • درآمد: $7.38 میلیارد برابر $7.02 میلیارد و انتظار می رود با توجه به Refinitiv.

تسلا گفت: این انتظار مثبت درآمد خالص و جریان نقدی در ادامه اساس رفتن به جلو با امکان استثنا آن را به عنوان راه اندازی و رمپ تا تولید محصولات جدید است.

شرکت خودرو حاشیه ناخالص بودند پایین کمی طول دو سال گذشته و پی در پی در 22.5 درصد برای سه ماهه. این شرکت گفت که در حال حاضر آغاز تولید سطح شیب دار برای مدل Y, آن, جدیدترین SUV متقاطع در آن Fremont, California, ماشین گیاه. این شرکت همچنین قصد دارد برای ساخت مدل Y در نهایت در یک کارخانه این برنامه برای ساخت در Brandernburg آلمان در سال 2021.

برای سال 2020 تسلا گفت: خودرو تحویل باید “به راحتی بیش از 500 ، 000 واحد.”

در ذخیره سازی انرژی خورشیدی و کنار تسلا کسب و کار این شرکت گفت: در آن مستقر 54 مگاوات از انرژی خورشیدی در Q4 تا به ترتیب 26 درصد و کمک به $436 میلیون دلار درآمد برای این بخش. آن را ساخته شده از پول و حتی بیشتر در سه ماهه $580 میلیون از خدمات و کسب و کار های دیگر که شامل همه چیز از تعمیر مشتریان خود ماشین برای فروش کالا به طرفداران.

شرکت هدایت که انرژی خورشیدی و ذخیره سازی استقرار باید رشد حداقل 50% در سال 2020 است.

تسلا در حال حاضر گزارش تحویل 112,000 وسایل نقلیه در سطح جهانی طی سه ماهه چهارم سه ماهه برای این شرکت است. که تعداد قابل توجهی صدر وال استریت و آمار کم پایان مشک را تا پایان سال در فروش هدف است.

یکی از راه های تسلا به دست سودآوری در Q4 بود توسط عامل نسبتا تکیه بر خرده فروشی و خدمات جانبی آن کسب و کار از جمله تعمیر مغازه ها و سوپر شارژر هر دو.

تسلا تنها اضافه 4% بیشتر فروشگاه ها و خدمات محل به عملیات خود به ترتیب به نمایندگی از 13 درصد بیشتر از سال بیش از سال. با توجه به آن Q4 2019 گزارش آن در حال حاضر دارای 429 از این مکان است. تسلا رشد آن خدمات تلفن همراه ناوگان سال بیش از سال 81 درصد ، آن را در حال حاضر عمل 743 خدمات تلفن همراه واحد های آن گفت: فقط 3 درصد بیشتر از آن تا به حال سه ماهه گذشته.

این شرکت در حال حاضر عمل 1,821 سوپر شارژر ایستگاه بالغ بر 16,104 ارتباط منحصر به فرد که در آن تسلا درایور می توانید شارژ اتومبیل خود را زمانی که آنها دور از خانه. که فقط 10 درصد افزایش از Q3 2019 و افزایش 28 درصد در شارژ مکان و 34 درصد افزایش کانکتور سال بیش از سال برای یک رشد پایه مشتری.

سهام تسلا افزایش یافته است بیش از 120% از شرکت Q3 2019 درآمد به روز رسانی در ماه اکتبر سال گذشته است. در آن زمان تسلا بریده تعجب سود سه ماهه پس عمیق کاهش مخارج گسترش مدل 3 فروش در خارج از آمریکا و به رسمیت شناختن حداقل $30 میلیون دلار درآمد مربوط به یک خلبان اتوماتیک به روز رسانی آورده است که تسلا خودروهای به اصطلاح هوشمند احضار قابلیت.

تسلا همچنان به تجمع پس از آن به روز رسانی با سرمایه گذاران صعودی در مورد چشم انداز آن در چین ، این شرکت افتتاح یک کارخانه ماشین در شانگهای جلوتر از برنامه. مدیران انتظار می رود به ارائه راهنمایی در نظر گرفتن coronavirus اپیدمی تأثیر کارخانه و فروش به طور بالقوه در سرزمین اصلی چین است.

تسلا درآمد تماس برنامه ریزی شده است برای 6.30 pm ET در روز چهارشنبه.

Follow @CNBCtech در توییتر برای آخرین تکنولوژی اخبار صنعت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im