تسلا سهام شاقول به نفت ارزان و coronavirus چالش ماشین های الکتریکی و خورشیدی فروش

یک تسلا, Inc. مدل 3 خودرو مجموعه تحویل داده می شود به یک کارمند شرکت حرکت کردن خط مونتاژ طی مراسمی در شرکت Gigafactory در شانگهای چین روز دوشنبه, دسامبر. 30, 2019.

Qilai Shen | بلومبرگ | گتی ایماژ

تسلا سهام کاهش یافت با 13.6 درصد به $608 هر سهم در روز دوشنبه حذف 6 درصد بیش از شاخص S&P برای روز غوطه وری قیمت نفت و ادامه شیوع کروناویروس در وزن سرمایه گذاران.

قیمت نفت جنگ بین عربستان سعودی و روسیه می تواند چالش تسلا خودروی برقی و خورشیدی سقف فروش در بازار که در آن باقی مانده است مقرون به صرفه تر برای مردم را به چوب با سوخت های فسیلی و جایی که آنها انگیزه برای تبدیل به انرژی های تجدید پذیر. از لحاظ تاریخی, که نفت خام و گاز قیمت کاهش فروش خودروهای الکتریکی — و تاسیسات انرژی خورشیدی — کم کردن سرعت.

تسلا نیز دست و پنجه نرم کردن با تاثیر از رمان شیوع کروناویروس در داخل و خارج از چین. این بیماری همه گیر مجبور است به طور موقت تعطیل تسلا جدید شانگهای کارخانه ماشین ها و فروشگاه ها در سراسر کشور.

هفته گذشته تسلا مشتریان وجود دارد شکایت کرده است که این شرکت آنها را تحویل جدید مدل 3s با یک نسخه از خلبان اتوماتیک سخت افزار بود که به عنوان پیشرفته به عنوان وعده داده شده. تسلا سرزنش خود تصمیم به استفاده از نسخه های قدیمی تر از خود سخت افزار در مدل جدید 3s در زنجیره تامین اختلالات که آن را قبلا افشا می شود.

Wedbush اوراق بهادار’ دن ایوس نوشت: در یک یادداشت به سرمایه گذاران در روز دوشنبه که تسلا چشم انداز در چین قوی است در بلند مدت اما به چالش کشیده در طول سال 2020 است.

“زنجیره تامین مسائل در چین باقی می ماند طولانی نگرانی,” او نوشت. “با توجه به تقاضای برآمدگی از شیوع کروناویروس در چین و همچنین اروپا اعتقاد ما بر این است که 1Q واحد تقاضا سطوح دشوار خواهد بود برای ضربه زدن برای تسلا و پویا است که در حال حاضر در میان توسط این خیابان به نام (به عنوان به خوبی به عنوان آن خودرو/فنی برادران). ما هنوز هم معتقدیم رسیدن به شرکت 500k واحد سطح تقاضا برای FY20 باقی می ماند یک دست یافتنی دیو به ضربه.”

با توجه به گزارش های متعدد با استناد به داده ها از CPAC مقامات تسلا تحویل 3,958 خودرو در چین طی ماه فوریه میان گسترده coronavirus مربوط به بسته شدن. گزارش نمی گویند که چگونه بسیاری از تسلا خودروهای ساخته شده در چین نشسته بودند در موجودی و فروش در یک صورت عمده فروشی به خود شرکت فروشگاه های, در مقابل تحویل به مشتریان نهایی.

وود مکنزی تحلیلگر اصلی برای وسایل نقلیه الکتریکی و تحرک Ram Chandrasekaran گفت CNBC که سهام تسلا سر به فلک کشید برای هفته ها به عنوان یک واکنش به تسلا ساخت گام در چین و کاهش ضرر و زیان خود را از نظر مالی. بنابراین جای تعجب نیست برای دیدن سهام پایین آمده میان بازار سقوط آزاد در روز دوشنبه.

Chandrasekaran اشاره کرد که تنها یک بخش کوچک در حدود 10 درصد از خودرو جدید خریداران تصمیم نهایی در مورد چه ماشین خرید بر اساس مقایسه هزینه های انرژی است.

“بسیاری از افراد را از خرید خود را بر اساس تصمیم گیری چگونه آنها مانند یک, چگونه راحت است طراحی و عملکرد و غیره,” او گفت:. “در حالی که قیمت گاز در $2 گالن می تواند وزن در تسلا فروش یک بیت چه تر است, مهم خواهد بود, باتری, قیمت, عملکرد باتری و شارژ زیرساخت ها است.”

ایلان شرکت ماشین تنها نبود: دیگر برق خودرو سازان و خورشیدی شرکت های مانند Nio (پایین 7.3%) و SunRun (پایین 17%) دیدم سهم خود را شدت افت قیمت در روز دوشنبه به عنوان به خوبی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>