تسلا گزارش می فرستد کارکنان را به ما از آلمان جلوتر از مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوعیت سفر

SpaceX بنیانگذار Elon Musk به نظر می رسد در یک پست-راه اندازی کنفرانس خبری پس از SpaceX Falcon 9 rocket حمل خدمه فضاپیمای اژدها برداشته در یک uncrewed تست پرواز به ایستگاه فضایی بین المللی از مرکز فضایی کندی در کیپ کاناورال فلوریدا 2 مارس 2019.

مایک بلیک | ایسنا

تسلا گزارش با عجله به ارسال ده ها تن از کارکنان خود را به ایالات متحده آمریکا از آلمان یک روز پس از آنکه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد ممنوعیت مسافران خارجی به ایالات متحده از بسیاری از اروپا برای 30 روز آینده.

صنعت خودرو روزنامه Automobilwoche اولین گزارش در این توسعه پس از سفر بان کی مون اعلام در شب چهارشنبه. تسلا را بلافاصله بازگشت یک درخواست برای نظر.

الکتریکی-شرکت ماشین شد و در آغاز مراحل ساخت یک کارخانه در برندنبورگ در خارج از برلین با امید به تحویل وسایل نقلیه ساخته شده وجود دارد شروع به 2021.

در اواخر ماه فوریه پس از یک بن بست با محیط زیست و مخالفان تسلا به دست آمده تایید از دادگاه برای روشن شدن 91 هکتار (225 هکتار) از جنگل تا راه را برای برلین Gigafactory.

این شرکت گفت: در سه ماهه چهارم سال 2019 درآمد به روز رسانی است که آن را انتخاب کرده برلین به عنوان “محل مناسب برای ساخت وسایل نقلیه برای بازار اروپا با توجه به قوی مهندسی ساخت و حضور در آلمان است.”

این هفته مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk گفت که او سراغ مکان در ایالات متحده برای حتی بیشتر کارخانه های به ظاهر تقلید آمازون تلاش به زیرخاک در اوردن مشوق ها و یارانه ها در کشورهای مختلف قبل از تصمیم گیری که در آن به ساخت آن HQ2.

در حالی که بسیاری از داد و ستد عمومی شرکت هشدار داده اند که آنها را از دست, راهنمایی, زیر گسترش coronavirus در سراسر جهان تسلا هنوز خود را تغییر 2020 سالانه یا سه ماهه اول راهنمایی و یا هشدار به سرمایه گذاران در مورد هر گونه تاخیر عمده به آن طرح کسب و کار.

تسلا قبلا گفت که این امر “به راحتی بیش از” تحویل 500,000 وسایل نقلیه الکتریکی در سال 2020 و پس از تحویل رسید 367,500 در سال 2019.

این شرکت با موفقیت ساخته شده است و شروع تحویل خودرو از یک گیاه جدید در شانگهای در کمتر از یک سال. این COVID-19 همه گیر در میان چالش های دیگر می تواند کارایی که برای تسلا به تکرار در آلمان است.

تسلا سهام بسته حدود 12 درصد پایین به صورت روز در میان یک بازار تار و مار و پس از مورگان استنلی را آدام جوناس قطع قیمت هدف برای تسلا به $480 از $500. او همچنین کاهش انتظارات خود را برای تسلا خودرو تحویل به آمار 452,000 واحد در سال 2020 — که از 500,000 قبلا انتظار می رود.

تسلا تنها نبود — میانگین صنعتی داو جونز بینی-شیرجه و بسته کردن 10 درصد به صورت روز در پاسخ به COVID-19 همه گیر و قیمت نفت جنگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>