تسلا قیمت ثانویه آن ارائه در $767 سهم به منظور بالا بردن $2 میلیارد

Elon Musk مدیر اجرایی تسلا, Inc., در حال سخنرانی در مراسم, در این شرکت Gigafactory در شانگهای چین در روز سه شنبه, ژان. 7, 2020.

Qilai Shen | بلومبرگ | گتی ایماژ

تسلا قیمت ثانویه آن مشترک ارائه سهام در $767 سهم این شرکت در روز جمعه گفت در یک حرکت است که به احتمال زیاد دیده می شود به عنوان یک موفقیت به دلیل آن را فقط یک کمی تخفیف به آن قبلی قیمت بسته شدن.

الکتریک خودرو ساز گفت: آن را به فروش 2.65 میلیون سهم در قیمت است که به جمع آوری بیش از 2 میلیارد دلار. قیمت 4.6% تخفیف به آن نزدیک پنج شنبه هنگامی که برنامه ریزی برای ارائه اعلام شد. مدیر عامل شرکت Elon Musk خواهد خرید 10 میلیون دلار و اوراکل میلیاردر لری الیسون خواهد خرید 1 میلیون دلار ارزش در ارائه این شرکت اعلام کرد.

سهام تسلا بودند کمی تغییر در اوایل روز شنبه معاملات یک روز پس از به دست آوردن نزدیک به 5% در خبر ارائه شده است. تعجب حرکت بالاتر نشان داد وجود دارد ادامه داد: تقاضا برای مشک-رانده سهام. سهام هستند تا 92 درصد در این سال به تنهایی از طریق پنج شنبه, بالا بردن سوال در مورد این که آیا آن یک حباب رانده شدن توسط عوامل بازار است.

گلدمن ساکس و مورگان استنلی سرب underwriters باید این گزینه برای خرید اضافی 397,500 سهام در ارائه.

تسلا گفت که قصد دارد به استفاده از درآمد حاصل از “تقویت ترازنامه خود را به عنوان به خوبی به عنوان به طور کلی اهداف شرکت.” تحلیلگران انتظار نیست این افزایش سرمایه از تسلا به ویژه به دلیل مشک دو هفته پیش اعلام کرد که تسلا طرح نشده و یا نیاز به هر گونه افزایش بیشتر سرمایه است. مشک گفت که تسلا بود صرف پول خود را کارآمد و پیشنهاد افزایش بودجه را مصنوعی حد این شرکت در حال پیشرفت است.

“در آن معنا ندارد به جمع آوری پول از آنجا که ما انتظار می رود برای تولید پول نقد با وجود این رشد سطح” مشک گفت.

در یک سرمایه گذار توجه داشته باشید جمعه Evercore ISI تحلیلگر کریس McNally به تسلا “تشویق” برای صدور سهام جدید. Evercore مطرح شده و هدف آن قیمت به $550 سهم از 250 دلار سهم اگر چه این شرکت گیر آن underperform امتیاز در تسلا.

“چه چیزی تغییر کرده است ؟ بیش از فقط اصول” McNally گفت. “احساسات است و به احتمال زیاد ادامه خواهد داد به بازی بازی های جدایی ناپذیر rolein TSLA را ارزیابی.”

تسلا همچنین اذعان کرد در یک پرونده در روز پنج شنبه که شیوع کروناویروس ممکن است باعث آسیب به کسب و کار خود را. آن ذکر شده “بهداشت شیوع” به برخی از عوامل خطر آن برای اولین بار اشاره کرد که coronavirus ممکن است باعث تسلا به “متحمل هزینه و یا تاخیر مربوط به این حوادث خارج از کنترل ما است.” همچنین اشاره کرد که آن Gigafactory در شانگهای بسته شد به طور خلاصه به دلیل شیوع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>