SpaceX مالک و مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk حرکات در طول یک مکالمه در E3 بازی کنوانسیون در لس آنجلس 13 ژوئن 2019.

مایک بلیک | ایسنا

مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk گفت در توییتر شنبه که این شرکت در حال آماده سازی برای فایل طرح دعوی در دادگاه در برابر آالمدا کانتی و حرکت آن به ستاد و آینده عملیات از کالیفرنیا است.

روز جمعه آالمدا کانتی موقت بهداشت عمومی افسر دکتر اریکا پان گفت که دستورات بهداشتی شامل یک Covid-19 شیوع در منطقه هنوز هم در جای که تسلا ندارد “چراغ سبز” برای از سرگیری تولید خودرو در اصلی آن در ایالات متحده کارخانه خودرو در فرمونت کالیفرنیا نشده است.

تسلا تا به حال می خواستم برای شروع تولید دوباره در بعد از ظهر جمعه. این گیاه است که در آن شرکت می کند وسایل نقلیه در اروپا و شمال امریکا است.

بر خلاف دیگر خودروسازان تسلا کارمندان هستند نه بخشی از یک اتحادیه پس از آن خواهد بود آسان تر برای این شرکت به طور قابل توجهی تغییر عملیات خود را.

توهین پان شخصا مشک در توییتر نوشت:

“تسلا است که پر کردن طرح دعوی در دادگاه در برابر آالمدا کانتی بلافاصله. این غیرمنتخب & نادان ‘موقت افسر بهداشت’ از گردشگاه عمومی اقدام بر خلاف فرماندار, رئیس جمهور, قانون اساسی ما آزادی & فقط ساده حس مشترک!”

او همچنین ادعا کرد که: “تسلا می داند مراتب بیشتر در مورد آنچه باید انجام شود به امن از طریق ما تسلا کارخانه چین تجربه از یک (غیرمنتخب) موقت junior رسمی در آالمدا کانتی.”

در حالی که مشک مشخص پان به عنوان “تازه وارد” دکتر تجربه عمیق در هر دو سلامت عمومی و بیماری های عفونی.

در میان چیزهای دیگر ظرف یک فارغ التحصیل دانشگاه تافتز پزشکی مدرسه به اتمام اقامت و یاران در UCSF کار کرده است و در آالمدا کانتی عمومی وزارت بهداشت از سال 2011 در حالی که همچنین کار به عنوان یک پزشک و استاد. او قبلا برای شش سال به عنوان مدیر بیوتروریسم و بیماری های عفونی شرایط اضطراری در سان فرانسیسکو عمومی وزارت بهداشت با توجه به رزومه در LinkedIn.

قبلا تسلا و SpaceX مدیر عامل نفرین شده و به نام Covid-19 دستورات بهداشتی را “فاشیستی” در یک تسلا درآمد تماس بگیرید. او همچنین به اشتباه اعلام کرد که کودکان “اساسا ایمنی بدن” به Covid-19 در میان دیگر بحث برانگیز توییتهایی دربارهی رمان coronavirus و دولت تلاش برای مقابله با این بیماری همه گیر.

مشک است که پس از بیش از 33 میلیون نفر در توییتر نیز تشویق سهامداران به فایل کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام علیه این شهرستان است.

SEC قبلا شکایت تسلا و مشک پس از مدیر عامل شرکت توییتی که او را به این شرکت خصوصی در 420 دلار در هر سهم بود و بودجه اختصاص داد. این سازمان گفت: کسانی توییتهایی نقض قوانین اوراق بهادار. به عنوان بخشی از حل و فصل نهایی بین آنها مشک موافقت خود را تسلا ارتباطات بررسی و مشاوره در خانه و یا برخی دیگر از به اصطلاح توییتر-نگهدار. این روشن نیست که آیا او شنبه توییتهایی شد و تایید شده توسط یک فرد نقطه تسلا.

تسلا سهام شده اند در یک اجرا در سال 2020 هستند و بیش از 95 ٪ در سال.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de