‘تسلا قاتلان’ نیست کشتن تسلا در همه

حداقل چند مدیران در عمده خودروسازان نشان داده اند که خودروهای برقی راه آینده و چند تن از آنها در حال ساخت شرط در باطری وسایل نقلیه.

اما حداقل در ایالات متحده به نظر می رسد بازار متعلق تقریبا به طور کامل به تسلا.

کالیفرنیا خودروساز مدل 3 سدان متوسط به مراتب پیشی گرفته فروش هر رقیب دیگر در سال 2019. بعدی پرفروش ترین مدل آن سال بود Chevrolet Bolt که به فروش می رسد صرف 16,000.

موفقیت هر دو تسلا خودروهای تسلا سهام بافل های بسیاری در صنعت خودرو که در نقطه به نقطه این شرکت در اندازه کوچک; متزلزل مالی تاریخچه; و تکرار مبارزات با تاخیر در ساخت و شکایات مشتریان مورد انتظار طولانی برای سفارشات و دشواری به دست آوردن قطعات و خدمات.

در ضمن تاسیس خودروسازان با برندهای که بازی در عملا هر قیمت و در هر بخش شده اند امیدوار کننده و به آرامی آزاد خود را stabs در عملی برق خودرو. اما هیچ کدام تا کنون ثابت کرده بود تسلا قاتلان.

کشت از مدل های جدید در حال برنامه ریزی برای انتشار شروع در اوایل سال 2020 و بسیاری از آنها شروع به ارائه مشخصات رقابتی با آنچه که خریداران می توانید در تسلا مدل. برای مثال فورد ماخ-E موستانگ برقی متقاطع وعده 300 مایل از محدوده در یک پیکربندی نزدیک به 322 کیلومتر در محدوده زمانی نسخه از این مدل 3 سدان.

اما نسبتا تعداد کمی از خریداران در ایالات متحده به نظر می رسد علاقه مند به باتری برق و صنعت ناظران فکر می کنم بسیاری از خریداران adopters اولیه خرید Teslas از علاقه به نام تجاری و یا علاقه به برش لبه تکنولوژی به جای از علاقه به داشتن یک ماشین الکتریکی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>