ربات Kuka کار در تسلا مدل X در کارخانه تسلا در فرمونت کالیفرنیا.

ماسون Trinca | واشنگتن پست | گتی ایماژ

مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk می خواستم برای راه اندازی مجدد تولید در این شرکت در ایالات متحده کارخانه خودرو در فرمونت کالیفرنیا در بعد از ظهر جمعه پس از هفته ها از “حداقل عملیات اساسی” مورد نیاز پس از Covid-19 سلامت سفارشات. اما مقامات محلی می گویند این شرکت نیست پاک به بازگشایی شده است.

اریکا پان موقت افسر بهداشت برای آالمدا کانتی عمومی وزارت بهداشت گفت: در یک آنلاین تاون هال نشست روز جمعه که حتی اگر کالیفرنیا بود آرام Covid-19 محدودیت در سطح دولت است که از نظر قانونی “اگر محلی وجود دارد سفارشات هر کدام سختگیرانه تر غالب است.”

او افزود که در حال حاضر شهرستان آلامدا — که در آن فرمونت ماشین کارخانه بر اساس — است “هنوز هم کمی سختگیرانه تر” از دولت در رویکرد خود را به حفاظت از سلامت عمومی در میان شیوع رمان coronavirus.

“ما چراغ سبز داده می شود. ما کار کرده اند با آنها به دنبال در برخی از ایمنی خود را برنامه. اما ما نمی گفت که آن را مناسب است به جلو حرکت کند.” پن گفت: زمانی که در مورد خواسته تسلا به طور خاص.

تسلا مقاومت و بحث مقامات محلی زمانی که آنها برای اولین بار اجرا Covid-19 محدودیت در ماه مارس است. شرکت زخم را به حداقل عملیات اساسی وجود دارد در مارس 24. تسلا به نام برخی از کارگران به شیفت تولید وجود دارد و بعد از آن در ماه آوریل بیش از حد, اما لغو این برنامه رو به سلامت سفارشات دوباره.

فقط پس از آن مشک ناودان سلامت سفارشات تماس آنها را “فاشیستی” در یک قسم لادن درآمد تماس بگیرید.

آالمدا کانتی یک پناهگاه در محل سفارش موثر از طریق مه 31, با توجه به بخش بهداشت عمومی اداره سایت. پن گفت که او انتظار می رود به دانستن بیشتر در یک هفته دیگر یا دو مورد که آیا شهرستان می تواند اجازه می دهد تولید کنندگان از جمله تسلا به بازگشایی کارخانه های خود را.

یک افسر اطلاعات برای آالمدا کانتی عمومی وزارت بهداشت ارائه جزئیات بیشتر در بیانیه ای:

“ما مطلع تسلا از همه از شرایط است که باید وجود داشته باشد برای توقف تدریجی در امن بازگشایی بخش های مختلف اقتصاد و جامعه است. همه کسب و کار در شهرستان باید مطابق با مارس 4th سلامت افسر سفارش و اگر یک کسب و کار را برآورده نمی کند محدود معیارهای اعلام کرد که به منظور بازگشایی و سپس آنها را از انطباق.

“تسلا مطلع شده است که آنها را با آن معیار و نباید بازگشایی شده است. ما خوش آمدید تسلا فعال کار بر روی یک طرح بازگشایی به طوری که یک بار آنها را متناسب با معیارهای خود به بازگشایی آنها می توانید انجام این کار در راه است که محافظت از خود کارکنان و جامعه بزرگ.”

یک سخنگوی فرمونت اداره پلیس گفت: آن را به حال شده است در تماس با تسلا در مورد هر گونه نقض ممکن.

“کسب و کار لازم نیست برای تماس با اداره پلیس در مورد برنامه های خاص و یا کسب و کار عملیات به طوری که ما شده اند در تماس با تسلا.” او افزود: “ما وکیل نیز رسیدن به سود بیشتر به وضوح در اطراف برخی از این زبان در تازه ترین پرسش های متداول سند” از شهرستان.

CNBC رسیده به تسلا و منابع انسانی این شرکت رهبر والری کارگر به درخواست چه برنامه ای برای ایالات متحده کارکنان و تولید خودرو در حال حاضر ممکن است تغییر کند. آنها فورا در دسترس است به نظر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de