تسلا رئیس دفتر Elon Musk صحبت می کند و در خود شرکت و کارخانه در فرمونت کالیفرنیا.

نوح برگر | ایسنا

تسلا است رها از پیمانکاران از آن ایالات متحده و باتری گیاهان با توجه به سه کارگران و مکاتبات مشترک با CNBC.

شرکت برش پیمانکاران از نیروی کار خود را هم در آن خودرو کارخانه در فرمونت کالیفرنیا و در Gigafactory خارج از رنو نوادا جایی که تسلا باعث می شود امضای باطری که قدرت آن در وسایل نقلیه الکتریکی و ذخیره سازی انرژی محصولات است. کاهش تاثیر صدها و با توجه به برآورد از مردم آشنا با این حرکت که خواست نامش فاش نشود چرا که آنها مجاز به صحبت با مطبوعات در مورد مسائل داخلی.

دماهای — بسیاری از آنها مشغول به کار در تسلا برای سال برخی از امید برای پرش به نقش تمام وقت — اطلاع داده شد توسط خود نیروی انسانی سازمان در مورد کاهش اواخر این هفته.

یک یادداشت از تعادل نیروی انسانی به اخراج کارگران گفت: “آن است که با من عمیق ترین متاسفم که من باید به اطلاع شما که تسلا کارخانه خاموش کردن تمدید شده است با توجه به COVID-19 همه گیر و به عنوان نتیجه تسلا درخواست کرده است برای پایان دادن به تمام تکالیف قرارداد موثر بلافاصله.”

نیروی انسانی سازمان گفت: کارگران که آنها باقی خواهد ماند تعادل نیروی انسانی کارکنان و می تواند در پیدا کردن کار از طریق کسب و کار خود را. تعادل نیروی انسانی نیز وعده داده شده آن را سخت به پیمانکاران به تسلا در آینده اگر در همه ممکن است و اطمینان کارگرانی که اخراج از تسلا نمی شد و بازتابی از کیفیت کار خود را اما نه دشوار است شرایط کسب و کار.

پیمانکاران استخدام از طریق دیگر آژانس های دما شدن بودند مشابه اعلامیه در روز پنج شنبه و جمعه با توجه به کارگران صحبت کرد که به CNBC.

تسلا و تعادل بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

روز جمعه تسلا سهام افزایش بیش از 5 درصد در یک روز برای بازار پس از شرکت در گزارش سه ماهه اول خودرو تحویل خوشحال که سرمایه گذاران — ایلان ماشین الکتریکی سرمایه گذاری تحویل حدود 88,400 وسایل نقلیه و تولید 103,000 در Q1 سال 2020 است.

در راه رسیدن به این اعداد تسلا مبارزه بهداشت محلی سفارشات در آالمدا کانتی که آن کارخانه مونتاژ خودرو است بر اساس که در آن مورد نیاز برای باد کردن به حداقل عملیات اساسی به عنوان اوایل ماه مارس 17th. آن را نگه داشته فرمونت گیاه به طور کامل عملیاتی تا پایان روز در مارس 23, حدود یک هفته دیگر از کسب و کارهای دیگر در این منطقه در حالی که کشمکش با مقامات محلی بیش از اینکه آیا یا نه تسلا تلقی می شد یک “کسب و کار ضروری” و بنابراین معاف از سفارشات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de