تسلا می دهد تا بسیاری از هیولا یک روز پاپ در معاملات سوداگرانه

در یک فرار جلسه سهام تسلا کاهش یافت و به قلمرو منفی در معاملات بعد از ظهر روز دوشنبه به بازگشت بیش از 14% پرش از قبلا در این جلسه که تا به حال تحت فشار قرار دادند سهام جدید ،

حرکت به قلمرو منفی کوتاه بود اما حدود 2:45pmET سهام معامله شده در حدود 3 ٪ بالاتر است.

تسلا شده است در ضبط و اجرا به سرمایه گذاران همچنان به نفع Elon Musk-led شرکت. و به عنوان ارزیابی صعود تا کنون بالاتر از حدس و گمان در حال رشد است که آن را به زودی S&P 500.

در معاملات صبح تسلا ارزش بازار در یک نقطه رسیده $321 میلیارد دلار با توجه به FactSet. این ساخته شده از آن 10 متحده بزرگترین سهام با ارزش بازار دخالت Procter & Gamble با توجه به FactSet.

برای سال سهام است تا بیش از 300 درصد. پیشتر در ماه ژوئیه تسلا در صدر تویوتا برای تبدیل شدن به بزرگترین خودروساز در جهان با ارزش بازار است.

سهام بیش از 55 درصد در ماه جولای به تنهایی پس از این شرکت به آسانی ضرب و شتم تحویل تخمین می زند در سه ماهه دوم ارائه در مورد 90,650 وسایل نقلیه. تحلیلگران در نظرسنجی توسط FactSet تا به حال شده است در انتظار 72,000.

سرمایه گذاران در حال حاضر بر این باورند که این شرکت می تواند گزارش چهارمین فصل متوالی از GAAP سود زمانی که این پست در سه ماهه دوم نتایج در جولای 22, معنی آن می تواند در نظر گرفته شده برای گنجاندن در S&P 500.

تسلا ارزیابی و بحث برانگیز مؤسس بوده اند به شدت مورد بحث توسط خیابان برای سال صریح سرمایه گذاران در هر دو طرف.

و برخی از جمله لری مک دونالد سردبیر خرس تله گزارش بر این باورند اخیر اجرا رانده است نه با قدرت اساسی, اما با سرمایه گذاران مناقصه سهام پیش از این شرکت پتانسیل حضور در S&P 500.

“با خرید تسلا TSLA در حال حاضر جلو دونده مجبور S&P شاخص سهام بالاتر و بالاتر وزن,” او نوشت: در سال های اخیر توجه داشته باشید. “بنابراین ETFs / شاخص خواهد بود مجبور به پرداخت تا حتی خرید سهام است. سپس پول داغ خروجی ترک شاخص های برگزاری کیسه,” او گفت:.

در ضمن آدم جوناس, مورگان استنلی را به طور گسترده ای به دنبال خودکار تحلیلگر گفت: “روز تسلا را عملا تسلط بلامنازع ممکن است شماره.” او دارای یک امتیاز کم وزن در سهام و $740 قیمت هدف است که 52 درصد زیر که در آن سهام بسته شده در روز جمعه.

اما وجود دارد مقدار زیادی از خریداران در طرف دیگر میز از جمله JMP اوراق بهادار’ جو Osha که گفت: در سال های اخیر توجه به مشتریان است که تسلا را کسب 100 میلیارد دلار درآمد سالانه تا سال 2025. برای آخرین آن کامل سال مالی تسلا تولید $24.6 میلیارد دلار در سال درآمد.

هنوز هم با وجود Osha را صعودی موضع خود را 1500 دلار هدف زیر است که در آن سهام در حال حاضر معاملات.

با توجه به برآورد وارد شده توسط FactSet بالاترین هدف در خیابان است $1,525 — نیز در زیر آن سهام در حال حاضر معاملات — در حالی که متوسط هدف فقط $805.

– CNBC مایکل بلوم کمک گزارش.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>