تسلا می شود چراغ سبز از دادگاه آلمان به بریدن درختان برای جدید خود را Gigafactory

مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk به شمار بر روی فرش قرمز به عنوان او می رسد برای 43 “فرمان طلایی” جوایز در نوامبر 12, 2019 در برلین.

توبیاس شوارتس | خبرگزاری گتی ایماژ

تسلا داده شده است متهور از یک دادگاه به قطع درختان برای خود اروپایی جدید کارخانه.

اگر آن را نمی کند در عین حال باید اجازه برنامه ریزی برای ساخت به اصطلاح Gigafactory در برندنبورگ در دولت های محلی و سازمان نظارت بر آن در نظر گرفته شده سایت به آن اجازه روشن 91 هکتار از زمین های جنگلی.

محیط زیست فعالان مخالف سفت کردن درختان تا به حال موفق به دریافت عالی اداری دادگاه برلین و براندنبورگ به صدور یک حکم به طور موقت متوقف کارهای مقدماتی.

اما دادگاه که نظارت بر این منطقه که در آن تسلا قصد دارد در ساختمان آن گیاه جدید در روز پنج شنبه تصمیم گرفت به پرتاب از دستور.

این تصمیم “نهایی” دادگاه در بیانیه ای گفت: هموار کردن راه برای ایالات متحده الکتریکی ماشین های غول پیکر برای از سرگیری جنگل ترخیص کالا از گمرک.

لیگ سبز گروه فعال در براندنبورگ است واقع در جنوب شرق برلین, حال ابراز خشم بر محیط زیست تاثیر تسلا اروپایی Gigafactory. اما این شرکت گفت: در آن حال خطاب چنین نگرانی و خواهد کاشت مجدد درختان برای پوشش یک منطقه “سه بار در کارخانه طرح است.”

تسلا قصد دارد برای شروع ساخت و ساز از امکانات این سال و به دنبال شروع تولید خودرو تا سال 2021 با توجه به تولید از 500 ، 000 خودرو در سال است. آن خواهد بود که شرکت در چهارمین Gigafactory با دیگران واقع در نوادا نیویورک و اخیرا در شانگهای چین است.

شرکت میلیاردر مدیر عامل Elon Musk به نام مهندسی آلمانی “برجسته” و گفت که “بخشی از دلیل” به همین دلیل آن را در محل خود را در اروپا و گیاه در کشور است. آلمان به دو تا از بزرگترین خودروسازان فولکس واگن و دایملر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>