تسلا furloughs آمار نیمی از ایالات متحده فروش و تحویل کارکنان

یک تسلا فروش و خدمات مرکز نشان داده شده است در کوستا مسا, کالیفرنیا, ایالات متحده 28 ژوئن 2018.

مایک بلیک | ایسنا

تسلا مدیران گفت: گروه از کارکنان در روز جمعه که شرکت furloughs خواهد تاثیر حدود نیمی از آن در ایالات متحده فروش و تحویل کارکنان با توجه به سه نفر که برای شرکت کار می کنند در کشورهای مختلف.

این افراد نخواست نامش فاش شود به این دلیل که آنها مجاز به صحبت با مطبوعات است. یک تسلا سخنگوی نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

تسلا نشان داد برنامه های خود را به کردند اما ضروری ساعتی کارگران و کاهش حقوق و مزایای کارکنان پرداخت در یک e-mail به کارکنان در روز سه شنبه. تصمیم رانده شد همه گیر جهانی است که مجبور است مدیر عامل شرکت ایلان ماشین الکتریکی سرمایه گذاری به طور موقت توقف تولید در اصلی آن در ایالات متحده کارخانه ماشین در کالیفرنیا است. تسلا گفت: کارکنان این انتظار به سر تولید خودرو در مارس 4, اگر چه شده است وجود دارد هیچ نشانه ای از مقامات در کالیفرنیا که غیر ضروری کسب و کار خواهد شد مجاز به بازگشایی آن.

کارگران در فروش و تحویل شده است furloughed توسط رتبه و تصدی نه بر اساس عملکرد و با توجه به کارکنان. کسانی که با ورود به سطح نقش یا که پایین تر فروش سهمیه هر یک از سه ماهه همه furloughed آنها گفت: همراه با کارکنان ارشد فروش و تحویل نقش شده اند که با این شرکت کمتر از دو سال.

یکی furloughed کارمند گفت: آنها نگران هستند که دائم اخراج را به دنبال خواهد داشت furloughs به عنوان یک ادامه از تلاش تسلا آغاز شد و در اوایل سال 2019 به کاهش هزینه ها و خندق آن آجر و ملات فروشگاه. اما آنها امیدوار هستند که آنها را قادر به بازگشت به تسلا پس از همه گیر است که به اندازه کافی موجود است.

در فوریه 2019 مشک باعث به هم بزنید هنگامی که او گفت که این شرکت خواهد شیفت آنلاین-فقط فروش. اما در ماه مارس 2019 او backpedaled و گفت که “فروشگاه ها با بالا و ترغیب به رای دادن و که منجر به فروش قابل توجه” نمی خواهد بسته شود.

این COVID-19 همه گیر است مجبور فروشندگان خودرو به تلاش برای اتخاذ تسلا روش فروش ماشین آنلاین, به عنوان آنجا که ممکن است به جای در نمایندگی.

اما حتی با قوی e-commerce, بازی, فروش خودروهای الکتریکی صورت شیب دار چالش در این سال با توجه به Covid-19 شیوع و پاسخ و همچنین عدم اطمینان و جنگ قیمت گذاری در بازار نفت است.

با توجه به تخمین های جدید از وود مکنزی جهانی EV آمار فروش 2.2 میلیون نفر در سال 2019 و انتظار می رود این تعداد به افت 43 درصد به 1.3 میلیون تا پایان سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>