تسلا با هدف احیای آن انرژی خورشیدی و ذخیره سازی کسب و کار در این سال پس از 2019 رکود

Elon Musk نشان می دهد نمونه های اولیه از تسلا سقف خورشیدی در اکتبر 28, 2016

تسلا

حتی با یک رکورد سه ماهه چهارم خود را برای انرژی خورشیدی و ذخیره سازی سیستم های کسب و کار تسلا انرژی درآمد کاهش یافته و بیش از 24 میلیون دلار در سال 2019 پس از چند دور از اخراج آغاز شده است که قبل از سال.

این شرکت در حال حاضر تحت فشار برای به دست آوردن کسب و کار رفتن دوباره. تسلا گفت: در آن گزارش مالی سالانه در روز پنج شنبه که این ramping تا تولید انرژی خورشیدی فتوولتائیک در کارخانه خود را در Buffalo, New York.

“ما به تازگی آغاز شده و تولید پانل های خورشیدی در این مرکز با همکاری پاناسونیک” تشکیل پرونده متحده است.

مدیر عامل شرکت Elon Musk نیاز افزایش یافته در بوفالو گیاه دوبله Gigafactory 2. اگر تسلا نتواند به استخدام 1,460 مردم وجود دارد در ماه آوریل آن را مجبور به پرداخت $41.2 میلیون دلار جریمه به دولت از نیویورک و یا معافیت. شهردار بوفالو گفت: با استناد به مقامات شرکت که وجود دارد در حال حاضر در حدود 1,100 کارگران در کارخانه.

امپراتوری مالیات دهندگان دولت doled $959 میلیون دلار برای ساخت تسلا کارخانه از جمله خرید تجهیزات است که $209 میلیون دلار بیش از آنچه در ابتدا انتظار می رود.

در علاوه بر این به مسابقه در برابر ساعت در شمال ایالت نیویورک مشک نیز در نبرد با تسلا سهامداران است که شکایت خودروساز در سال 2017 بیش از آن $2.6 میلیارد دلار کسب SolarCity. آنها می گویند این معامله هرگز نباید اتفاق می افتاد و آن را به نام نجات از مشک و او عموزاده لیندن و پیتر Rive که آغاز شده SolarCity.

مشک بود co-موسس و رئیس SolarCity و بزرگترین سهامدار در زمان خرید. او انتظار محاکمه دلاور خزانه دادگاه در ماه مارس است.

تسلا به رویترز گفت در ماه سپتامبر این که اتهامات “بر اساس ادعای شاکی وکلا به دنبال یک دیدار هستند و نه نماینده ما سهامداران است.”

پس از کسب انرژی خورشیدی شده است نسبتا کوچک و رو به کاهش کسب و کار برای تسلا در بخشی به دلیل تاخیر در تولید و دیگر چرخه توسعه از انتظار است.

مشک و گفت: در ماه مارس گذشته که سال 2019 خواهد بود “سال خورشیدی پشت بام.” اما حتی با این شرکت نورد کردن راه های جدید برای مشتریان به اجاره سیستم های خورشیدی و با یک نسخه جدید از آن Solarglass سقف کاشی ترویج در سال گذشته انرژی خورشیدی و ذخیره سازی ساخته شده تا فقط 6.2 درصد از این شرکت $24.6 میلیارد دلار در سال 2019 درآمد.

تماشا کنید: Loup سرمایه گذاری’ Gene Munster و راث پایتخت کریگ اروین بحث تسلا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>