تسلا اذعان ‘بهداشت شیوع’ به عنوان خطر جدید در مالی تشکیل پرونده در میان شیوع کروناویروس

Elon Musk مدیر اجرایی تسلا, Inc., چپ و حرکات در حالی که دست دادن با یانگ یونگ شهردار شانگهای در طول تسلا در چین ساخته شده مدل 3 تحویل در مراسم شرکت Gigafactory در شانگهای چین در روز سه شنبه, ژان. 7, 2020.

Qilai Shen | بلومبرگ | گتی ایماژ

در روز پنج شنبه تسلا اذعان کرد که COVID-19 یا شیوع کروناویروس در داخل و خارج از چین ممکن است مواد تاثیر منفی بر روی کسب و کار خود را در یک مالی سالانه تشکیل پرونده.

عوامل خطر بخش 2019 10-K پرونده آنها گنجانده شده است — برای اولین بار — یک اشاره از “سلامت همه گیر.”

این پرونده نیز اظهار داشت:

ابتدا در اواخر سال 2019 در رسانه ها گزارش شده یک بیماری همه گیر بهداشت عمومی در چین نشات گرفته باعث احتیاطی دولت تحمیل تعطیلی برخی از سفر و کسب و کار. Gigafactory شانگهای بسته شد برای یک زمان کوتاه به عنوان یک نتیجه, قبل از بازگشایی آن در فوریه سال 2020 و دوباره ما ایالات متحده آمریکا کارخانه که تا به حال به کار ادامه داد. معلوم نیست که آیا و چگونه جهانی زنجیره تامین به خصوص برای قطعات خودرو ممکن است تحت تاثیر قرار اگر چنین اپیدمی همچنان ادامه دارد برای یک دوره طولانی از زمان. ما ممکن است متحمل هزینه و یا تاخیر مربوط به این حوادث خارج از کنترل ما است که می تواند مواد تاثیر منفی بر کسب و کار ما را عامل نتایج و وضعیت مالی.”

پرداختن به سهامداران coronavirus نگرانی در درآمد تماس در 30 ژانویه 2019 تسلا CFO ژاک Kirkhorn عنوان احتمال تاثیر این بیماری همه گیر بهداشت:

“در این مرحله ما در حال انتظار برای یک تا یک و نیم هفته تاخیر در رمپ شانگهای ساخته شده است مدل 3 با توجه به یک دولت مورد نیاز کارخانه shutdown. این ممکن است کمی تاثیر سود به صورت سه ماهه است اما محدود به عنوان سود سهم از مدل 3 شانگهای همچنان در مراحل اولیه است. ما همچنین از نزدیک نظارت بر اینکه آیا وجود خواهد داشت و وقفه در عرضه زنجیره ای برای ماشین ساخته شده در فریمانت. تا کنون ما آگاه نیست هر چیزی مواد است.”

او اضافه کرد که تسلا خواهد نظارت بر وضعیت در حال تحول و اطمینان سرمایه گذاران برق خودرو ساز در حال حاضر پول کافی برای ادامه برنامه های توسعه آن, در حالی که بیشتر تقویت ترازنامه خود را.

مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk گفت: در همان تماس بگیرید که حتی اگر سهام به افزایش بالاتر هفته, او تا به حال هیچ برنامه ای برای افزایش سرمایه و تسلا خواهد تمرکز بر کاهش هزینه های خود را تولید باتری به جای. “ما هنوز در حال تولید نقدی مثبت. در پرتو آن معنا ندارد به جمع آوری پول از آنجا که ما انتظار می رود برای تولید پول نقد با وجود این رشد سطح,” او گفت:.

دو هفته بیشتر از coronavirus نگرانی ظاهرا کمک برای تغییر تسلا ذهن — در پنجشنبه تسلا اعلام کرد که قصد دارد به پیشنهاد 2 میلیارد دلار از سهام عادی. عضو هیئت مدیره لری الیسون خواهد خرید تا 1 میلیون دلار به ارزش آن سهام و مدیر عامل Elon Musk خواهد خرید تا 10 میلیون دلار ارزش.

تا کنون COVID-19 گرفته شده حداقل 1,369 زندگی و آلوده بیش از 60,300 مردم است. چین دست و پنجه نرم برای حفظ جمعیت خود را به عنوان سالم به عنوان امکان پذیر است اما فاقد زیادی عرضه به اندازه کافی تست کیت معرف و دیگر منابع است که می تواند کمک به آن را شناسایی و کمک و یا قرنطینه همه مردم با این ویروس.

تسلا سهام ظهور در اوایل این هفته زمانی که این شرکت دوباره باز خود را بر اساس شانگهای کارخانه ماشین با کمک شانگهای شهرداری دولت است. روشن نیست که تسلا کارخانه و دیگر خودروسازان در چین خواهد بود تا به ظرفیت کامل یا حداقل به ظرفیت آنها تا به حال به دست آورد قبل از لازم الاجرا کارخانه خاموش شدن ناگهانی آغاز شده است که در اواخر ماه گذشته.

تسلا نیز به طور موقت بسته فروشگاه خود را در سراسر چین است.

— سحر Kopecki و مایک Wayland کمک به این گزارش.

اصلاح: Elon Musk خواهد خرید تا 10 میلیون دلار از سهام تسلا از جدید ارائه پنج شنبه اعلام کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>