ترور زندانی برای انتشار تنظیم شده بود به نام ‘سال از ترس’

یک تروریست محکوم به دلیل آزادی در عرض چند هفته به نام یک سال “ترس” و ارسال نظر گرفت و گفت که “هیچ چیز اشتباه است با سفت کردن سر دشمنان خود را”.

آسمان خبر می دهد که دولت بسیار نگران بالا آمدن انتشار خودکار از محمد ظاهر خان که آن را به عجله از طریق آن اورژانس صدور حکم قانونی برای جلوگیری از آن.

preview image
دوربین مدار بسته نشان می دهد Streatham مهاجم تصویب فروشگاه

42 ساله مغازه دار از ساندرلند دستگیر شد به عنوان بخشی از عملیات SeaBee در مارس 2017 پس از او نوشته شده یک سری از توییت ها و Facebook بیانیه در حمایت از دولت اسلامی و به دنبال تشویق حملات تروریستی است.

او قبلا دستگیر شده و در ژوئن 2014 رسانه های اجتماعی در موارد ابراز نفرت از شیعه و غرب اما در این مناسبت به اعدام محکوم شد غیر تروریستی جرائم.

در 4 دسامبر سال 2016 او با انتشار بیانیه ای در حساب توییتر خود خواستار “مرگ به شیعیان” یک رقیب فرقه از اسلام است.

در 30 دسامبر او توییتی یک سری از تصاویر که یکی از آنها به نظر می رسد برای نشان دادن یک فرد با هدف اسلحه گرم با کلمات “تنها مجاهد [مبارز].”

روز بعد او در پاسخ به کاربر دیگری: “هیچ چیز اشتباه است با سفت کردن سر دشمنان خود را.”

بیشتر از انگلستان

در 2 ژانویه سال 2017 او با انتشار بیانیه ای در توییتر گفت: “خوش آمدید به سال از ترس. است را در این سال مرگبارترین تا کنون. Mr باشد [کافر] آماده شدن برای جنگ واقعی است.”

preview image
تروریستی Sudesh امان پیاده Streatham خیابان

خان اول تا 20 ترور زندانیان به دلیل آزادی تحت اتوماتیک صدور حکم روش در چند ماه آینده.

روز دوشنبه دولت وعده داده شده به معرفی قوانین اضطراری برای اطمینان از کسانی که به جرم ترور جرائم صرف زمان بیشتری را پشت میله های زندان.

یک کلمبوس منبع در حال حاضر تایید کرد که قانون خواهد شد به مجلس سهشنبه آینده با هدف خاص از تبدیل شدن به قانون در 27 مارس, روز قبل از خان را آزاد کند.

آن را ترک خواهد کرد وزرای فقط دو هفته برای اطمینان از اورژانس لایحه می گذرد و همه آن مجلس مراحل به منظور تبدیل شدن به قانون توسط 27 فوریه.

حدود پنج مجرم هستند و انتظار می رود به اجازه دهید در مارس مگر اینکه قانون جدید در نیروی.

با عجله به قانونگذاری این تغییرات را پس از محکوم تروریستی Sudesh امان عینک جعلی کمربند انتحاری به عنوان او برداشت چاقو از یک فروشگاه در Streatham بالا جاده شمال لندن در روز یکشنبه.

او با چاقو به دو تماشاگران قبل از پلیس کشته.

امان داشت زیر 24 ساعته نظارت پلیس در آن زمان است.

Metropolitan Police دستیار کمیسر نیل باسو به حال ستایش خود را مسئول اعمال خود است اما هشدار داد که “با 3000 یا بیشتر موضوعات مورد علاقه در حال حاضر در رادار ما و بسیاری از تروریست محکوم به زودی با توجه به بود از زندان آزاد شد, ما به سادگی می تواند به تماشای همه آنها را در همه زمان ها”.

20 سال پیر شده است / شورای داعش برای در اختیار داشتن و توزیع تروریستی اسناد در دسامبر 2018 اما آزاد شد به صورت خودکار در نیمه راه از طریق حکم او کمتر از دو هفته پیش.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

روز دوشنبه معاون وزیر دادگستری رابرت Buckland گفت: فوری قانون نیاز به مطمئن شوید که مجرم در خدمت دو سوم از دوران حبس خود را قبل از آنها در نظر گرفته واجد شرایط برای انتشار است.

که در آن نقطه او می خواهد در مورد آنها در نظر گرفته شود توسط یک پانل از قضات متخصص و روانپزشکان در هیئت مدیره آزادی مشروط.

وجود دارد 224 تروریست ها در زندان در بریتانیا با بسیاری از فکر به برگزاری افراطی اسلامگرا انداز با توجه به آخرین آمار و ارقام منتشر شده به پایان ماه سپتامبر.

آمار و ارقام نشان می دهد که تحت قوانین فعلی نزدیک به 50 تروریست ها می تواند آزاد شود این سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>