موقت سردخانه در فرودگاه بیرمنگام تقریبا به پایان رسید

کار تقریبا به پایان رسید در ساخت یک سردخانه موقت در فرودگاه بیرمنگام برای کمک به مقابله با افزایش مرگ و میر در طول COVID-19 شیوع.

سه سفید متحرک سازه ساخته شده اند در آخرین هفته آینده به آشیانه واقع در فرودگاه تجاری و حمل و نقل محموله های منطقه است.

بخشی از سایت است که در ابتدا باید فضا برای 1500 بدن – در حال حاضر استفاده می شود برای ذخیره سازی با توجه به وست میدلندز و Warwickshire استراتژیک هماهنگی گروه (SCG) ساخته شده از پلیس و شوراهای سازمان های دیگر از جمله پزشکی قانونی.

A police helicopter takes off by the temporary mortuary at Birmingham Airport which is reportedly set to become operational in the coming days, as the UK continues in lockdown to help curb the spread of the coronavirus.
تصویر: یک هلیکوپتر پلیس طول می کشد خاموش موقت سردخانه

مقامات گفت: این تسهیلات خواهد بود به طور کامل عملیاتی توسط سهشنبه 17 مارس “در آخرین”.

آن است که درک آن می تواند گسترش به جای تا 12,000 بدن.

این فرودگاه در کنار بیرمنگام مرکز نمایشگاه ملی (NEC) – محل جدید بیمارستان بلبل است که برای باز کردن به بیماران در تعطیلات آخر هفته.

در بیانیه منتشر شده از طریق West Midlands Police وب سایت SCG گفت: “ما می خواهیم خانواده های داغدیده به تاخیر در ساخت ترتیبات مراسم تشییع جنازه خود را برای عزیزان به خصوص به دلیل محدودیت های فعلی در مورد تعداد شرکت کنندگان در تشییع جنازه.

بیشتر از Covid-19

“بسیاری از سایت های دفن و crematoriums در ادامه خدمات در سراسر این بانک در تعطیلات آخر هفته برای جلوگیری از ذخیره سازی طولانی مدت.

A temporary mortuary is pictured during construction in Manor Park, east London
تصویر: یک سردخانه موقت است که تصویر در طول ساخت و ساز در مانور پارک در شرق لندن

“ما درک می کنیم که این زمان محدودیت به این معنی است که شما نمی ممکن است قادر به ترتیب خدمات شما می خواهید, اما ما به شما بخواهید به در نظر گرفتن یک جایگزین از جمله به عنوان یک یادبود و یا جشن زندگی در تاریخ بعد.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

“ملاحظات دیگر عبارتند از: زنده جریان هولوکاست و یا دفن برای فعال کردن اعضای خانواده و دوستان شرکت کنند.”

این بیانیه به این نتیجه رسیدند که مقامات در حال کار با تمام سوگوار مردم برنامه ریزی مراسم تشییع جنازه خدمات برای اطمینان از تمام مرگ و میر هستند با برخورد مهربانانه.

موقت سردخانه امکانات نیز در حال ساخته شدن در مانور پارک در شرق لندن و بریستول و کمبریج.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>