مردم می تواند خواسته خود برای بررسی درجه حرارت در خانه آنها قبل از سفر در حمل و نقل عمومی تحت برنامه بودن در نگاه توسط دولت است.

نخست وزیر است که به علت فاش کردن جزئیات در هفته آینده چگونه COVID-19 مستند خواهد بود کاسته اجازه می دهد بیشتر مردم برای رفتن به محل کار و کودکان برای بازگشت به مدرسه.

بوریس جانسون شده است و باز خود را در مورد علاقه به تقویت مبارزه اقتصادی اما نگرانی وجود دارد که پایان دادن به این مستند بیش از حد به سرعت می تواند در موج دوم از عفونت و مرگ و میر.

یکی از مکان های از نگرانی خواهد بود حمل و نقل عمومی که در آن قطار و اتوبوس که اغلب شلوغ در طول زمان اوج قبل از شیوع ویروس.

این بار گزارش شده است که مسافران می تواند باید خود را به درجه حرارت قبل از سفر و هر کسی که با درجه حرارت بالا – یک COVID-19 علامت – نیاز به ماندن در خانه.

یک مقام ارشد دولت منبع تایید این طرح ها در نظر گرفته شده اما گفت که آنها “راه طولانی” از سیاست.

در همین حال روزنامه دیلی تلگراف گزارش داد که اجتماعی فاصله قوانین نیاز مردم به ماندن دو متر از هم جدا می تواند در بررسی امیدواریم این اجازه می دهد بیشتر به کسب و کار و مدارس برای بازگشایی شده است.

بیشتر از Covid-19

معاون وزیر به این روزنامه گفت که این موضوع “زنده بحث”.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

می آید پس از 739 نفر در روز جمعه تایید کرد که درگذشت آوردن تعداد کل مرگ و میر در بیمارستان و مراقبت از خانه ها و خانه های خصوصی به 27,510.

برخی از 6,201 موارد جدید COVID-19 تایید شد, آوردن تعداد کل عفونت به 177,454.

دولت گفت: در روز جمعه که آن را به حال تصویب آن هدف از انجام 100,000 coronavirus آزمون در هر روز تا پایان ماه آوریل است.

اما تعداد آنها افزایش حدود 27,000 آزمون های فرستاده شده به خانه که قبلا بوده است شمارش در تست آمار و ارقام و در حال حاضر شمارش به عنوان آنها اعزام میشوند.

وزیر بهداشت مت Hancock گفته است که مرحله بعدی برخورد با این ویروس شیوع خواهد شد توسط جامعه تست و تماس با ردیابی.

او به خبرنگاران گفت: “در هفته های اخیر ما تا به حال به تجاوز در تاریخی آزادی برای محافظت از ما بیمه خدمات درمانی و عزیزان ما و در عین حال هدف ما باید آزادی است.

“آزادی از ویروس بله و ما نمی خواهد بلند اقدامات تا زمانی که آن را بی خطر است برای انجام این کار است.

“اما همچنین ما در مورد مراقبت از بازسازی اجتماعی و آزادی اقتصادی و آزادی بیش از حد – هر شهروند حق به انجام به عنوان آنها لطفا.”

A nurse wears a protective face mask as she walks outside The Royal London Hospital in east London
انگلستان R است ، اما آنچه در آن است و چگونه می تواند از آن تاثیر مستند?

برخی از 18,000 تماس با ردیاب خواهد بود و در اواسط ماه مه برای ردیابی کسانی که در تماس با فرد آلوده ،

در ضمن بیمه خدمات درمانی است و خواست مردم را به نگه داشتن قرار ملاقات برای واکسن مانند واکسن MMR.

شده است وجود دارد شواهد حدیثی که مردم در حال دور ماندن از بیمارستان ها و پزشکان به دلیل ترس از آلوده شدن با کوروناویروس.

اما NHS انگلستان گفت: این واکسیناسیون معمول حیاتی در جلوگیری از بیماری های جدی است که می تواند اضافه کردن به فشار در حال حاضر در سرویس های بهداشتی.

عمومی, وزیر بهداشت Jo چرچیل گفت: “اگر شما نیاز به بازدید خود GP پدر و مادر باید اطمینان است که رفتن به یک قرار ملاقات های پزشکی طبقه بندی شده به عنوان سفر ضروری است تا زمانی که هیچ کس در خانواده است نمایش COVID-19 علائم است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de