Telehealth بازديد پررونق به عنوان پزشکان و بیماران در آغوش فاصله میان coronavirus بحران

پذیرش پزشکی از راه دور منتقل شده به بیش از حد درایو بیش از ماه گذشته با مجازی بهداشت و درمان-مراقبت از فعل و انفعالات در سرعت به بالای 1 میلیارد تا پایان سال به گفته تحلیلگران در Forrester Research. که نشان دهنده گسترش عظیم از پزشکی از راه دور استفاده قبل از coronavirus بیماری همه گیر.

“سه نفر وجود دارد که موانع نهفته عدم تصویب و یا کندی از تصویب قبل از همه گیر رسید. ما شاهد هزینه … در دسترس بودن … و پس از آن ما نیز شاهد روابط یک عامل” گفت: تحلیلگر Forrester Arielle Trzcinski. “اگر بیمار قادر به دیدن موجود خود ارائه دهنده آنها بسیار بیشتر احتمال دارد به استفاده از این سرویس است.”

این موانع به طور چشمگیری سقوط ماه گذشته پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام یک دولت ملی اضطراری پس از COVID-19 شیوع آمار ایالات متحده دولت نیز به شدت خواست پزشکان و بیماران برای جلوگیری از در فرد بازدیدکننده داشته است و به جای استفاده از پزشکی از راه دور بازدیدکننده داشته است برای کمک به جلوگیری از گسترش ویروس.

“رئیس جمهور تهمت صحبت کردن در مورد مزایای مجازی مراقبت من فکر می کنم کمک به کاهش یکی از این موانع است که ما در تحقیقات ما از آگاهی” گفت: Trzcinksi.

مارس telehealth بازديد رسید 50 درصد با توجه به تحقیقات از فراست و سالیوان از مشاوران. پزشکی از راه دور ارائه دهندگان مانند Teladoc گزارش سنبله در درخواست ویدئو به بیش از 15.000 دلار در هر روز است.

Forrester تحلیلگران تخمین می زنند coronavirus مربوط مجازی بازدیدکننده داشته است می تواند به بالا 900 میلیون سال جاری بر اساس پیش بینی های فعلی برای COVID-19 عفونت در ایالات متحده تحلیلگران در حال حاضر انتظار می رود به طور کلی مراقبت های پزشکی بازدید به بالای 200 میلیون دلار در این سال به شدت بالا از خود اصلی انتظار از 36 میلیون بازدیدکننده داشته است برای همه سال 2020 است.

بیمه درمانی و بیمارستان ها را ساخته اند یک فشار قوی برای بیمارانی که علائم خفیف خود را به استفاده از پزشکی از راه دور سیستم عامل در طول بحران برای کمک به کاهش فشار در اتاق های اورژانس و دفاتر پزشکان.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز کاهش عمده هزینه مانعی برای پزشکی از راه دور پذیرش کوچکتر پزشک شیوه به عنوان آن را اعلام مدیکر و مدیکید خواهد پرداخت همان نرخ به صورت مجازی بازدید به در اتاق ملاقات. دولت نیز به طور موقت کاسته مقررات اجازه می دهد تا استفاده از دستگاه های تلفن همراه خود به صورت مجازی بازدید داشته است.

نیوجرسی, Dr. Bob Murry در حال حاضر نشانی از بازدیدکننده داشته است دفتر عملا به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

منبع: دکتر باب Murry

“این یک تغییر عمیق و آن را سریع تر از هر چیزی من تا کنون دیده ام” دکتر گفت: باب Murry ارشد پزشکی افسر اطلاعات در پزشکی از راه دور-پلت فرم دهنده NextGen Healthcare.

در مناطق سخت ضربه COVID-19 مانند نیویورک و نیوجرسی, دکتر, دفاتر مجبور به ارائه مجازی قرار ملاقات فقط به عنوان کشورهای خود را تصویب پناهگاه در محل سفارشات و خواسته پزشکان برای محدود کردن غیرضروری دفتر بازدیدکننده داشته است.

Murry که دارای دفتر ساعت یک بار در هفته در یک خانواده کوچک عمل در نیوجرسی روشن خود را در اتاق ملاقات به مجازی-تنها.

“این مجازی بازديد به معنای واقعی کلمه یک تاسیسات برای کسب و کار عمل و پس از آن واقعی تاسیسات برای بیماران, چرا که در غیر این صورت این افراد نمی قادر خواهد بود به دیده می شود” گفت: Murry.

برای شیوه های کوچکتر telehealth نرخ بازپرداخت قوانین خواهد بود و عامل مهمی در تعیین اینکه آیا آنها همچنان با روند. ممکن است فشار بر واشنگتن برای حفظ نرخ های بالاتر برای پزشکی از راه دور یک بار اضطراری را تصویب کرده است.

در حال حاضر انطباق جدید سیل از بیماران به دنبال مجازی مراقبت باقی مانده است یک چالش برای هر دو کوچک پزشکان و بزرگتر پزشکی از راه دور ارائه دهندگان به طور یکسان.

“آنها در حال دیدن تقاضای بالا آنها لزوما قادر به ارائه عرضه لازم است و بنابراین ما در حال دیدن زمان انتظار طولانی … را امتحان کنید و به یک ارائه دهنده” گفت: Trzcinksi.

جالب اینجاست که کسانی که logjams قرار دادن تله مدیسین بسیار در همان جای پا که در دفتر بازدیدکننده داشته است که در آن بیماران اغلب تجربه انتظار طولانی برای دریافت قرار ملاقات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>