گی ایجاد تصویری کپسول زمان برای مبارزه با ویروس مستند وحشت و نگرانی

ما به طور بالقوه در مواجهه با “سلامت روان بحران در نوجوانان” به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس می گوید: رئیس یک کمپانی تئاتر اختصاص داده شده به کار با افراد جوان است.

ند Glasier کارگردان هنری شرکت سه گفت: آسمان, اخبار, است که در حال حاضر “استرس و اضطراب”.

و چیزهایی که به طور معمول کمک به آنها برای مقابله – “ارتباط با نوجوانان دیگر فضای خارج از خانه و حمایت از بزرگسالان” به دور از خانواده خود را – بسیار سخت تر برای دسترسی در COVID-19 مستند.

او گفت: آن را به خصوص برای کسانی که مشکل روابط با پدر و مادر خود زندگی می کنند در خانه شلوغ و یا که پدر و مادر در سلامت و یا نگرانی های مالی با توجه به بحران است.

Coronavirus time capsule project Company Three - Company Three Artistic Director Ned Glasier
تصویر: شرکت سه ند Glasier می گوید این ویروس را با ضربه سلامت روان

شرکت سه راه اندازی کرده است “این Coronavirus کپسول زمان” – ابتکار عمل با هدف ارائه “نوجوانان فضا برای بیان خود را به احساس آنها در حال شنیده و به بیان آنچه که زندگی تحت مستند مانند به نظر می رسد”.

Glasier و تیم او خواهد بود و برگزاری هفتگی جلسات مجازی با افراد جوان آنها به طور معمول با کار (حدود 75 که معمولا در فرد ملاقات).

آنها را تشویق به تولید قطعات هنری – که آیا آن شعر یا آهنگ رپ چیزی به محفظهای قرار دادن احساسات خود را – نتیجه بودن تجمعی تصویری کپسول زمان آنها کمک خواهد کرد تا زمانی که بحران به پایان رسیده است.

بیشتر از Covid-19

آن است که به طور گسترده ای پذیرفته نوجوان بودن دشوار است در بهترین زمان اما نسل کنونی بوده است سرقت از حقوق خود عبور.

بسیاری از آنها تا به حال امتحانات لغو شده نه به ذکر است نه دیدن دوستان خود و یا بیرون رفتن.

Inaayat Chowdry
تصویر: Inaayat Chowdry: ‘آن را احساس می کند مانند یک جایگزین واقعیت’

Inaayat Chowdry, 17, بخشی از تئاتر شرکت و با توجه به نشستن خود را در یک سطح در ماه ژوئن.

او گفت: اسکای نیوز: “آن را احساس می کند مانند یک جایگزین واقعیت است. من هنوز هم احساس می کنم این یک رویا است. من هنوز در انتظار معلمان من می گویند بیا به درس و من واقعا اشتباه است.”

او احساسات مخلوط زمانی که امتحانات لغو شد, هر دو شادی و ناامیدی: “این یک عنصر از هر دو شما کار خیلی سخت و پس از آن از آبی اخبار بر می آید و بوریس جانسون می گوید که شما بیرون رفتن ندارم.

“چند هفته پیش من تا به حال یک شمارش معکوس در گوشی من که گفت: 76 روز تا امتحانات و در حال حاضر من بازی FIFA.”

نوجوان که با مادرش زندگی می کند برادر و خواهر در لندن گفت: کمبود فضا قطعا یک موضوع به عنوان عدم اطمینان در مورد آینده است.

“سرنوشت آینده من روشن نیست و این هم واقعا ترسناک برای من,” او گفت:.

او اضافه کرد که با تکیه بر معلمان به پیش بینی نمرات نیز دلسردکننده نه به ذکر است داشتن هیچ پایانی در چشم.

“آن را ترسناک نمی دانستند که این مستند در حال رفتن به بیش از, ترسناک, برای, سلامت روان, ترسناک نیست دانستن زمانی که شما در حال رفتن به باید که آزادی به بیرون رفتن و صحبت کردن با مردم است.”

او گفت: بسیاری از دوستان خود “احساس می کنند که هیچ هدف” اما Coronavirus کپسول زمان بود که به او یک هدف مفید.

“من در تلاش برای تغییر طرز فکر من است. این پروژه به ما می دهد نوجوانان احساس هدف در غیر این صورت من می خواهم خیلی افسرده.”

Renee Jean Charles
تصویر: رنه ژان چارلز احساس می کند مانند او exam preparation اتلاف وقت بود

رنه ژان چارلز, 16, گفت, آسمان, اخبار, او در ابتدا بسیار خوشحال زمانی که او GCSEs لغو شد اما این احساسات به زودی پژمرده و او احساس تخلیه در فکر آنچه که او از دست داده بود.

او گفت: “در ابتدا من خیلی خوشحال شد و روز بعد از من تو را دیدم همه دوستان و همه آنها خیلی غم انگیز و من در مورد آن فکر بود و من بیش از حد. پنج سال منتهی به آنها [او GCSEs] و آن را احساس می کند مانند یک اتلاف وقت است.”

او گفت که او در بر داشت “ترک دوستان من” سخت ترین چیز به روند و این واقعیت است که مدرسه “همه به پایان رسید کاملا به طور ناگهانی”. او بیش از حد نگران چگونه او را در دراز مدت در آینده تحت تاثیر قرار خواهد شد.

“ما ترس از آنجا که ما نمی دانیم که چه خبر است. GCSEs قرار بود به ما منجر به همه چیز.

“همه ما تا به حال طرح های, آموزش رانندگی, گرفتن کار و بنابراین ما واقعا نمی دانم چه خبر است با ما زندگی می کند. GCSEs مهم ترین – زمانی که شما واقعا به خودتان می دانید.”

شرکت است که برای ساخت Coronavirus کپسول زمان پروژه در دسترس به جوانان تئاتر, موسسات آموزش, درام, گروه ها و جامعه هنر پروژه ها از سراسر جهان است.

گروه از کشور اسپانیا, ایالات متحده و نایروبی در حال حاضر درگیر کردم و به نتایج نگاه مجموعه ای به ارائه یک بینش جذاب به زندگی نوجوانان در سراسر جهان در طول بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>