نوجوان می میرد و زن به طور جدی بیمار پس از مصرف ‘red bull’ MDMA قرص

19-سال-مرد مرده است و 22 سال است به طور جدی بیمار در بیمارستان پس از آنها بر این باور هستند که باید گرفته MDMA در یک, دانش آموز, طبل و باس ،

Warwickshire پلیس گفت: چند نفر دیگر نیز در بیمارستان بستری و پس از “درد و رنج عوارض جانبی” از مشکوک اکستازی قرص در ساعات اولیه روز شنبه.

نیروی در حال حاضر با صدور هشدار در مورد یک شش ضلعی قرص به نام “Red Bull” که این گروه در حال به فکر استفاده کرده اند و خواست هر کسی که آن را گرفته به دنبال کمک های پزشکی.

این گروه تا به حال با حضور, طبل و باس, دانشجو رویداد در مجلس در لیمینگتون اما پلیس می گویند که آنها ممکن است مجبور خرید مواد مخدر در محل.

کارآگاه سرپرست پیت هیل گفت: “افکار ما هستند و با خانواده این نوجوان و متخصص افسران در حال حاضر حمایت از آنها.

“در این زمان ما بر این باورند که قرص گرفته شده است که یک شش ضلعی قرص به نام ‘Red Bull’ است که اعتقاد بر این بود MDMA و ما نگران هستند وجود دارد و ممکن است که دیگران را نیز گرفته این.

“در حالی که علت مرگ تایید شده نیست و ما در حال نگه داشتن یک ذهن باز که آیا این ماده باعث واکنش بد و یا مصرف بیش از حد ما را توصیه به هر کسی که همچنین آن را گرفته به دنبال توصیه های پزشکی.

بیشتر از Warwickshire

“ما نیز از هر کسی که خریداری شده هر قرص اما هنوز آنها را گرفته لطفا با خیال راحت و دور از آنها.

افسران نامیده می شدند به مجمع در حدود ساعت 5 صبح پس از یک گزارش که یک نوجوان تبدیل شده بود به طور جدی بیمار است.

او بعد از آن در بیمارستان و بعد از قوم و خویش آگاه شده بود به پلیس گفت:.

22 سال همچنان در بیمارستان در یک بیماری جدی است.

به فروش می رسد-رویداد رویداد آگهی شد به عنوان میزبان توسط “DnB Allstars” شامل هنرمندان بن برف AC13 و با ترکیبی از ذهن است.

آقای هیل خواست هر کسی که در این رویداد می داند و کسی که در زمان “red bull” قرص “در بررسی بر روی آنها را برای اطمینان از آنها درست هستند”.

وی افزود: “اگر کسی نیاز فوری به سلامت مشاوره لطفا با ما تماس GP خود را و یا تماس 111. در اورژانس مراجعه کنید&E و یا تماس 999.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>