تکنولوژی نوپا در حال به دست آوردن کشش در بیمه خدمات درمانی به عنوان یک نتیجه از coronavirus بحران در برخی از آنچه توصیف به عنوان یک “انقلاب” برای سرویس های بهداشتی.

کارآفرینان می گویند اداری احتیاط شده است جاروب دور اجازه می دهد تا آنها را به محصولات دیجیتال به مراقبت بهداشتی و اجتماعی سیستم.

“این احساس به عنوان اگر کسی گرفته handbrake کردن بیمه خدمات درمانی می گوید:” تام Wicher مدیر اجرایی رزرو ارائه دهنده نرم افزار DrDoctor که به دست آورده به سه بيمارستان بزرگ به عنوان مشتریان پس از شروع شیوع.

“آن را مانند آن را اجازه داده شده است برای رفتن سریع است.”

از راه دور کار آمدن در میان کسانی که با بهره گیری.

پندو که اجازه می دهد تا کارکنان بهداشتی درمانی به سهم حساس پزشکی پیام ها و عکس ادعا می کند که دیده می شود افزایش 700% در آن روزانه دانلود رای پس از شروع شیوع با کاربران جدید که از سراسر بیمه خدمات درمانی.

“چیزی است که از یک انقلاب اتفاق می افتد می گوید:” Dr Rhyddian هریس سابق پزشک که با این نسخهها کار به عنوان یک مدیر محصول برای پندو.

بیشتر از Covid-19

“پزشکی از راه دور در دستور کار بوده و شتاب حدود 10 سال تنها به دلیل آن است که امن نیست و یا عملی به انجام بسیاری از پزشکی سنتی مدل.”

در شروع ماه فوریه از راه دور بهداشت و درمان راه اندازی accuRx ساخته شده یک ویدیو مشاوره ابزار برای GP شیوه و بیمه خدمات درمانی تراست برای رفتن با آن موجود متن پیام محصول.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

دو ماه بعد accuRx بنیانگذاران یعقوب حداد می گوید آن استفاده شده است بیش از یک میلیون بار.

بوده است وجود دارد فشار برای تغییر نحوه مراقبت های اولیه تحویل داده است و چگونه از GPs دیدن بیماران,” او گفت, اخبار آسمان.

“ارزش یک سال از تغییر فقط اتفاق می افتاد در چند هفته. همین دلیل است که ما دیده ایم چنین وسیع تصویب است.”

GPs با استفاده از این سیستم می گویند آنها بعید است به بازگشت به روش های قدیمی.

“ما از چهار تا پنج هفته پیش شاید تنها 20 یا 30 مشاوره آنلاین یک روز به در حال حاضر انجام بیش از 100 مشاوره آنلاین یک روز” می گوید: دکتر سیمون Brownleader صندلی از Tower Hamlets GP مراقبت ،

“این الهامی.”

پزشکان با استفاده از Pando در این برنامه که رایگان است به صورت اولیه کاربران و همه کارکنان بیمه خدمات درمانی, اگر چه آن را پرداخت ردیف های سنگین کاربران به اشتراک بگذارید شور و شوق.

“بدون آن ما می خواهم به مبارزه به عنوان وجود دارد هیچ راهی آسان برای انتقال اطلاعات بین تیم می گوید:” دکتر ریچارد Muswell یک آمبولانس هوایی در بارت بیمارستان در لندن است.

فعالان احتیاط در مقابل در حال حرکت با سرعتی بیش از حد اگر آن را به خطر انداخته آینده طولانی مدت از بیمه خدمات درمانی.

“بوروکراسی واقعا نقش مهمی بازی از نظر ایمنی و ایمنی میباشد می گوید:” گربه هابز بنیانگذار ما خود آن مبارزات به صورت مالکیت عمومی از خدمات عمومی است.

“این بحران در حال رفتن به گرفتن برخی از زمان به مرتب کردن و ما نیاز به افزایش ظرفیت بیمه خدمات درمانی در حالی که ما این کار را نه با داشتن قراردادهای اعطا شده به شرکت های خصوصی بدون مناسب روند.”

در ماه های اخیر بالا مشخصات بیمه خدمات درمانی قرارداد شده به دست شرکت از جمله گوگل و آمازون و بحث برانگیز دره سیلیکون راه اندازی Palantir اهدا شد قرارداد بدون مناقصه و در حال کار برای £1.

در عین حال اگر چه این معاملات شده اند کانون توجه رسانه ها پیشرو در سرمایه گذاری در بخش عمومی راه اندازی هشدار داد که موفقیت های شرکت های فن آوری را نشان نمی, تصویر کامل.

“بحران ثابت شده است دو لبه برای راه اندازی است که پشتیبانی خدمات عمومی” گفت: Daniel Korski از بنیانگذاران ،

“از یک طرف وجود دارد بیشتر اشتها از همیشه قبل از استقرار فن آوری های جدید و راه اندازی داده شده است فرصت های بسیاری به خصوص در سراسر بیمه خدمات درمانی.

“از سوی دیگر دولت در بسیاری از موارد – و به صورت بسیار بزرگتر قرارداد مبالغ تبدیل به موجود امتیازهای گسترش روابط است که احتمالا باید حقوق را به پایان رسید.”

در 16 آوریل, برون سپاری پیکر سرانه تمدید قرارداد با وزارت دادگستری به ارائه الکترونیکی, برچسب زدن به ارزش £114m بیش از سه سال است.

در ماه فوریه یک سرانه امنیت کارگر که در زمان رشوه از جنایتکاران خود را به حذف برچسب های الکترونیکی زندانی بوده و هفت سال است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de