Teargas اخراج در یونان و ترکیه در مرز به عنوان مهاجر تنش شعله ور شدن

سربازان یونانی و شورش افسران پلیس ایستاده ایستاده در میان ابرها از گاز اشک آور در یونان-ترکیه مرز در درگیری میان مهاجران و پلیس ضد شورش در روستای Kastanies در 7 مارس سال 2020 است.

آنجلوس TZORTZINIS

Teargas و بمب های دود تیره یونانی و ترکیه مرز مشترک در روز شنبه در یک, تازه, flare-up در تنش بیش از مهاجران به دنبال دسترسی به, اتحادیه اروپا, سرزمین است.

یک خبرنگار مهر در این منطقه گفت: پرتابه بودند که از قلمرو ترکیه و اخراج سوی پلیس یونان در نزدیکی عبور در Kastanies. برخی از گاز اشک آور نیز اخراج شدن توسط پلیس.

در همین حال صدها نفر از مردم دیده می شود می تواند در طرف ترکیه از محیط حصار با برخی از هل دادن در آن است.

هزاران نفر از مهاجران شده اند در تلاش برای رسیدن به یونان یک کشور عضو اتحادیه اروپا از ترکیه گفت: Feb. 28 آن را دیگر نمی خواهد سعی کنید به نگه داشتن آنها را در خاک خود به عنوان توافق در سال 2016 با اتحادیه اروپا در بازگشت میلیاردها یورو کمک.

ترکیه به آن استدلال می کنند دیگر نمی تواند شامل صدها هزار نفر از مهاجران در آن میزبان یا احتمال بیشتر پناهندگان در راه از شدت جنگ در سوریه اما یونان به دنبال حفظ کردن تازه هجوم.

سربازان یونانی و پلیس ضد شورش بوده است منینگ این مرز به عنوان هزاران نفر از مهاجران را ساخته اند یک راش برای frontier در روزهای اخیر. خود را در ترکیه با همتایان شده اند مستقر در طرف دیگر.

مقامات یونانی می گویند مقامات خنثی هزاران تلاش مهاجران غیرقانونی برای عبور در گذشته هشت روز. بیش از یک دوره 24 ساعته توسط شنبه صبح وجود دارد بیش از 1200 تلاش برای عبور و 27 دستگیری یک منبع دولتی گفت. بسیاری از مهاجران بودند از افغانستان و پاکستان است.

“یونان در حال انجام چه هر کشور مستقل حق دارد که برای حفاظت از مرز خود را از هر گونه غیر قانونی گذرگاه” نخست وزیر Kyriakos Mitsotakis گفت: شبکه سی ان ان جمعه شب.

“من می ترسم از این است ثابت و بسیار سیستماتیک اقدام تحریک آمیز در ترکیه به نمایندگی که هیچ ربطی به گرفتاری های این مردم است. آنها در حال استفاده توسط ترکیه است.”

ماشین آلات سنگین منتقل شد به عبور از مرز منطقه در یونانی طرف در صبح روز شنبه و یک بولدوزر دیده می شد حفر سدهای نزدیک به Kastanies.

ترکیه روز جمعه متهم کرد اتحادیه اروپا با استفاده از مهاجران به عنوان ابزار سیاسی و بین المللی اجازه می دهد قانون به “پایمال” پس از نشست وزیران خارجه اتحادیه اروپا گفت که آنها کار می کنند برای جلوگیری از مهاجرت غیر قانونی به بلوک.

اتحادیه اروپا روز جمعه التماس کرد با مهاجران در مرز ترکیه را به توقف تلاش برای عبور به یونان اما dangled چشم انداز کمک های بیشتر برای آنکارا به بن بست وارد هفته دوم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>