یک گیگابایت تیم قهرمان دو سرعت را متهم پلیس از “دهها” پس از او و شریک زندگی خود متوقف شد و جستجو در لندن است.

کشورهای مشترک المنافع مدال طلای بیانکا Williams شده بود با او شریک ریکاردو در Maida Vale در روز شنبه زمانی که آنها متوقف شد.

Pic: @ChristieLinford
تصویر: سابق المپیک مدال طلای iot watcher کریستی نوشته شده یک ویدیو از این حادثه در توییتر
Pic: @ChristieLinford

او گفت: بار: “این همیشه همان چیزی که با ریکاردو.

“آنها فکر می کنم او رانندگی یک خودرو به سرقت رفته و یا او شده است سیگار کشیدن حشیش.”

او افزود: “این دهها.

“راه آنها صحبت کرد به ریکاردو مانند او تفاله خاک خود را در کفش تکان دهنده بود. افتضاح بود به تماشا.”

فیلم از این حادثه ارسال شده توسط سابق المپیک مدال طلای iot watcher کریستی ظاهر می شود برای نشان دادن دو نفر – اگر چه چهره خود را دیده نمی شد – کشیده کردن یک ماشین در خیابان های لندن.

بیشتر از انگلستان

زن صداهای نا امید به عنوان او می گوید افسران “او کاری نمی کند” اما او رشد می کند به طور فزاینده ای مضطرب در مورد پسرش باقی مانده در ماشین.

کریستی نوشته شده بیانیه ای که گفت: “آن که مشکوک بود یا سیاه و سفید خانواده در آن است که سرب (sic) به یک رویارویی خشونت آمیز و در نهایت یک اتهام از ماشین بوی علف هرز اما امتناع از انجام تست مواد مخدر در کنار جاده?”

پلیس متروپولیتن گفت: یک خودرو متوقف شده بود در این منطقه بعد از ظهر روز شنبه پس از آن دیده شد رانندگی به طرز مشکوکی کاملا.

Great Britain's Asha Philip (left), Imani Lansiquot, Bianca Williams (second right), and Dina Asher-Smith (right) celebrate winning the gold medal in the women's 4x100m relay final during day six of the 2018 European Athletics Championships at the Olympic Stadium, Berlin
تصویر: آشا فیلیپ ایمانی Lansiquot, بیانکا ویلیامز و دینا آشر-اسمیت در سال 2018

یک مرد 25 و زن 26 جستجو شدند.

فرمانده هلن هارپر گفت: “من درک می کنم این نگرانی هنگامی که حوادث مانند این اتفاق می افتد و چگونه آنها می تواند به نظر می رسد که بخشی از آن فیلم برداری شده است و بدون متن.

“با توجه به نگرانی های مطرح شده ما به انجام یک بررسی از توقف. این رسانه های اجتماعی شامل فیلم و bodyworn فیلم دوربین از ماموران در صحنه است.

“ما راضی هستند که هیچ سوء مسائل است.”

بیانیه ای به صورت مستقل اداره پلیس انجام گفت: “ما آگاه هستند از این موضوع خواهد شد و ساخت سوالات بیشتر با پلیس شهری. ما پس از آن خواهد شد در یک موقعیت برای تصمیم گیری آگاهانه در سطح دخالت ما.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de