معلمان را متوقف و با استفاده از زوم پس از ‘بسیار جدی حوادث’

معلمان متوقف شده است با استفاده از زوم در سنگاپور پس از یک سری از “بسیار جدی حوادث”.

یک حادثه گزارش دیدم هکرها ربودن livestream از درس جغرافیا برای دختران نوجوان – وادار کردن تصاویر از دستگاه تناسلی مردان به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش خود را.

با توجه به Straits Times, حمله نیز هرزه سخنان به دانش آموزان بودند که فقط 13 سال.

نقض امنیت آمد و در هفته اول از coronavirus مستند در سنگاپور است که دیده می شود بسیاری از مدارس حرکت به صفحه اصلی مبتنی بر یادگیری است.

مقامات هشدار داده اند آنها را به فایل گزارش پلیس اگر آنها پیگیری کردن افرادی که مسئول هستند.

زوم یک ویدئو کنفرانس برنامه که برد یک انفجار در محبوبیت به عنوان مدارس و دفاتر نزدیک خود را درب و خانواده ها سعی می کنید به ماندن متصل.

اما این شرکت گرفتار شده است ایمنی و نگرانی های حریم خصوصی با گزارش های مکرر از “زوم بمباران”: مهمانان ناخوانده توفنده جلسات.

بیشتر از Covid-19

آلمان و تایوان قرار داده اند محدودیت در برنامه استفاده کنید و یک مدرسه در آمریکا را متوقف کرده است و با استفاده از زوم در دسترس نباشد پس از “برهنه نر بالغ با استفاده از نژادی تهمت” جاسازی شده در یک رمز عبور محافظت نشست.

سنگاپور می گوید تعلیق آن است که یک اقدام احتیاطی و معلمان خواهد بود قادر به انجام با استفاده از زوم اگر مسائل امنیتی هستند اتو کنید.

The cabinet met on Zoom. Pic: Andrew Parsons / No 10
تصویر: کابینه در جلسه زوم باعث جنجال. عکس: اندرو پارسونز/No 10

زوم آغاز کرده است در 90 روز برنامه ریزی برای مقابله با حریم خصوصی و امنیتی – جلب کمک از سابق Facebook رئیس جمهور آن را به عنوان تلاش برای به دست آوردن اعتبار.

برنامه ممنوع شد توسط انگلستان وزارت دفاع در ماه گذشته اما بالا-سطح مذاکرات بین نخست وزیر و کابینه اش برگزار شد در این سرویس روز بعد.

“این حیرت انگیز است که هزاران نفر از کارکنان وزارت دفاع ممنوع شده است با استفاده از زوم تنها برای پیدا کردن حساس جلسه دولت بود که از نخست وزیر کابینه در حال انجام است بیش از آن” یک منبع گفت: Sky News در آن زمان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>