یک معلم که اخراج یک منگنه تفنگ در دانش آموزان کشیده یک دانش آموز در سراسر طبقه ساخته شده و یک “احمق نظر” در مورد مهبل (واژن) در حالی که در مدرسه ممنوع شده است از این حرفه است.

جاشوا براندون لوئیس با استفاده از زبان توهین آمیز نسبت به دانش آموزان از جمله شرایط “t**t” و “p***k”; قرار داده شده حداقل یک دانش آموز در یک headlock; کشیده و صندلی دور از تحت دانش آموزان باعث آنها را به سقوط به زمین پانل یافت.

26 سال دارد به عنوان یک معلم واجد شرایط در کارلتون لو درختان بید آکادمی در Gedling Nottingham اما استعفا داد و در ماه مه سال 2018 پس از یک رشته از شکایت.

در پنج شنبه, یافته های یک معلم, سوء پنل منتشر شد که گفت: آقای لوئیس ممنوع شده است از آموزش به طور نامحدود.

پانل در بر داشت چندین اتهامات علیه آقای لوئیس ثابت شد از جمله این که او ساخته شده از اظهارات موهن نسبت به دانش آموزان از قبیل “ادم خرف و بی هوش” و “r****د”.

در یک حادثه در دسامبر 2017, یک دانش آموز توصیف یک نقاشی به عنوان به دنبال مانند او دوست مهبل (واژن) و آقای لوئیس گفت: کلمات به این اثر: “اگر خود را غلاف مانند به نظر می رسد که شما یک مشکل.”

در مصاحبه ای پس از این حادثه آقای لوئیس گفت: “در انعکاس آن احمق نظر” در حالی که دانش آموز گفت: او تا به حال شده است در سمت چپ احساس “واقعا ناراحت کننده” با توجه به پانل.

بیشتر از Nottinghamshire

دیگر اثبات اتهامات علیه آقای لوئیس شامل:

  • او گسترش چسب بر روی یک تکه کاغذ قبل از چسباندن ورق به سمت یک دانش آموز صورت
  • او کشیده یک دانش آموز همراه طبقه بعد از خود را گرفتن پا
  • او لگد صندلی باعث یک دانش آموز به سقوط به زمین
  • او وانمود به آمار یک یا بیشتر دانش آموزان با متر و خط کش و شنود گذاشته حداقل یک دانش آموز در سر با جسم
  • او قرار داده و پای خود را بالاتر از یک دانش آموز سر

برخی از اتهامات از جمله این که او شاگرد او “زن” و این که او رفتار شد “جنسی با انگیزه” شدند و نه ثابت پنل.

پنل توضیح داده شده آقای لوئیس به عنوان یک “بسیار بی تجربه معلم” و گفت که او اذعان خود است که او “کنترل از دست رفته” از کلاس درس خود را.

در حکم خود پنل آن گفت: “راضی شد که رفتار آقای لوئیس به مبلغ سوء رفتار جدی طبیعت که قابل توجهی کاهش یافت و از استانداردهای مورد انتظار از حرفه ای”.

“بر این اساس پانل یافت که آقای لوئیس’ انجام به مبلغ هر دو غیر قابل قبول رفتار حرفه ای و انجام است که ممکن است به ارمغان بیاورد حرفه ای به بی احترامی” آن اضافه شده است.

آلن Meyrick مدیر اجرایی آموزش مقررات آژانس گفت: “در حکم عدم بینش و ندامت بدان معنی است که وجود دارد برخی از خطر تکرار این رفتار و این نهاد در معرض خطر آینده رفاه دانش آموزان است.”

آقای لوئیس بود که حاضر نیست در جلسه عمومی بود و نه نشان داده شده است ممنوع از تدریس در هر مدرسه و فرم ششم, کالج در انگلستان است.

او می تواند درخواست برای این منظور منع او از تدریس برداشته شود در ماه مارس سال 2022.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im