‘مالیات آمریکا: غنی از فوق العاده تماس برای افزایش مالیات برای کمک به کروناویروس بازیابی

ابیگیل دیزنی صحبت می کند در طول hariri کنفرانس جهانی در بورلی هیلز, کالیفرنیا, ایالات متحده در روز سه شنبه, آوریل 30 2019.

Patrick T. Fallon | بلومبرگ | گتی ایماژ

دیزنی اری برنده زن ابیگیل دیزنی است که در میان میلیونرهای خواستار دولت به اعمال مالیات بیشتر بر ثروتمندان برای کمک به صندوق بهبودی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“مالیات بر ما. مالیات بر ما. مالیات بر آمریکا” نامه سرگشاده ای از گروه موسوم به “میلیونرهای برای بشریت” خوانده شده است.

83 امضا کنندگان در این نامه همچنین شامل ابیگیل برادر Tim, Ben & jerry’s, co-founder جری سبز و همچنین انگلیسی, مدیر فیلم Richard Curtis.

در این نامه آمده است که این مشکلات ایجاد می شود و نشان داد همه گیر می تواند حل شود با موسسه خیریه “مهم نیست که چقدر بخشنده” است و دولت باید مسئولیت برای بالا بردن بودجه مورد نیاز برای مقابله با مسائل مربوط به خود را دارند.

“ما می توانیم اطمینان حاصل شود ما به اندازه کافی صندوق ما سیستم های سلامت مدارس و امنیت از طریق دائمی افزایش مالیات بر ثروتمندترین افراد در این سیاره افرادی مثل ما” آن را گفت.

میلیونرهای گفت: “بدهی بزرگ” بود بدهکار به کسانی که مشغول به کار در خط مقدم از همه گیر و برجسته است که ضروری کارگران “به شدت underpaid برای بار آنها ادامه می دهند.”

امضا کنندگان گفت که در حالی که آنها نمی آنهایی که مراقبت از بیمار تهیه مواد غذایی در قفسه های فروشگاه و یا ارائه آنها می تواند پول مورد نیاز جهان آن را به عنوان بهبود از بحران.

آنها هشدار داد از نیاز به “توازن جهان ما قبل از آن به دیر است. وجود خواهد داشت یکی دیگر از فرصت برای به دست آوردن این حق است.”

“بر خلاف دهها میلیون نفر از مردم در سراسر جهان ما لازم نیست که به نگرانی در مورد از دست دادن شغل ما خانه ما و یا توانایی ما برای حمایت از خانواده های ما” امضا کنندگان در ادامه اضافه کرد که آنها نیز بسیار کمتر به احتمال زیاد به قربانیان این بهداشت و درمان اضطراری.

شده اند وجود دارد بیش از 12.9 میلیون تایید موارد Covid-19 در سراسر جهان در حالی که 569,697 که مردم از این ویروس با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

این اولین بار نیست که این گروه خواستار افزایش مالیات بر ثروتمندان. آنها همچنین به پیام های خود را به انجمن اقتصادی جهان در ماه ژانویه با یک نامه با عنوان “میلیونر در برابر چنگال.”

آخرین نامه می آید به عنوان ثروتمندترین مردم جهان را دیده اند ارزش خالص خود را به افزایش بیش از 50% در میان همه گیر در حالی که سازمان ملل متحد هشدار داده است که coronavirus می تواند فشار حدود یک میلیارد و نیم بیشتر مردم به فقر است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>