Target, Walmart کارگران و دیگران طرح ‘sickout’ تظاهرات بیش از coronavirus ایمنی

فروشگاه مواد غذایی کارگران و دیگر صحنه تظاهرات اعتراض آمیز در خارج از غذاهای کل بازار در انتهای جنوبی بوستون به تقاضای شخصی محافظ تجهیزات مزایای اضافه در صورت نیاز و خطر پرداخت در طول بیماری همه گیر کوروناویروس on Apr. 7, 2020.

پت گلخانه ای | بوستون گلوب | گتی ایماژ

هدف کارگر در ویرجینیا پوشیدن خود ماسک و دستکش و عینک ایمنی گفت که او احساس درماندگی به تازگی هنگامی که مشتریان swarmed او را به عنوان او سازمان در ترخیص کالا از گمرک منطقه است. یکی دیگر از هدف های کارگر و صندوقدار در کارولینای شمالی گفت: استقبال از او با نصب و راه اندازی پلکسی گلاس پارتیشن بندی در ثبت بیش از یک هفته پیش اما گفت که آنها باید هر چه زودتر. تمام غذاهای کارگر در پورتلند گفت که او و برخی از همکاران او در حال احساس “ترس قهر و ویران کرد” پس از یک همکار کارمند درگذشت از coronavirus هفته گذشته است.

برای انتقال نگرانی های خود را, آنها برنامه ریزی برای تماس با خارج از کار جمعه به عنوان بخشی از یک کارمند در سراسر کشور “sickout” مربوط به هدف و تمام مواد غذایی و همچنین به عنوان آمازون Instacart فدرال اکسپرس و خارج شده است.

بیشتر از ان بی سی نیوز:
در حالی که تهمت کاهش تلفات دستور دولت 100,000 جدید کیسه های بدن
‘آنچه در آن است در مورد سیستم ایمنی بدن خود را?’ عوارض نادر دیده می شود در برخی از کودکان و نوجوانان
مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: ما آماده شامل COVID-19 با تماس با ردیابی. کارشناسان اختلاف نظر دارند.

از تلاش های مردمی — آخرین نمونه از یک موج کارگر فعالیت در طول coronavirus بحران — درخواست مشتریان به تحریم این شرکت ها’ فروشگاه های محلی و خدمات جمعه همزمان با روز جهانی کارگر, همچنین شناخته شده به عنوان روز اول ماه مه که در حالت عادی سال است, مشخص شده توسط عظیم حقوق کارگران تظاهرات در شهرستانها عمده.

“به عنوان کارگران ما آژانس ما توانایی تغییر همه چیز ما لازم نیست که منفعل تماشاگران ما سیاسی و اجتماعی زندگی” گفت: آدم رایان یک کارمند مورد نظر در Christiansburg, ویرجینیا و یک رابط با هدف اتحاد کارگران یک مرتبه-و-فایل طرح حمایت از sickout.

در حالی که معلوم نیست چه بسیاری از کارمندان هدف همراه با کسانی که کار برای شرکت های دیگر خواهد شد در خانه بمانند رایان وجود دارد گفت: حداقل 100 هدف در فروشگاه ها و مراکز توزیع که در آن حداقل یک کارگر به یک توافق sickout تعهد است.

این شرکت در بیانیه ای گفت که نگرانی های مطرح شده توسط یک “اقلیت بسیار کوچک” از آن 340,000-عضو خط مقدم نیروی کار است.

این آخرین تجسم از کارگر همبستگی می آید در لحظه مخاطره آمیز به صورت گسترده تر جنبش کارگری و زايمان مطالعات کارشناسان می گویند که این بیماری همه گیر است منجر به ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها برای پر کردن بیکاری و می تواند روده یا اساسا تغییر بی شماری در صنایع برای سال آمده است.

در حالی که این کارگران مورد تحسین قرار گرفته بودن ضروری و خطر سلامت خود را در طول بحران جهانی ممکن است برنده حمایت و مزایای این تغییرات تضمین شده نیست و یا دائمی با توجه به جانیس خوب مدیر تحقیقات و استراتژی در مرکز نوآوری در کارگر سازمان در دانشگاه راتگرز.

رکود مانند بسیاری از اقتصاددانان بر این باورند که آمریکا در حال حاضر در, قرار می دهد کارگران به خصوص دستمزد پایین تر از آنهایی که در یک نقطه ضعف او اضافه شده است.

“با توجه به نحوه بد آن را به ما می توانید انتظار بیشتر کارگر استثمار یک درجه بیشتر از دستمزد سرقت و یک سطح پایین تر از قدرت در بخشی از کارگران” خوب گفت. “در یک وضعیت که در آن شما باید تعداد زیادی از کارگران به دنبال اشتغال آن را می سازد توانایی اقدام جمعی بسیار سخت تر است. از سوی دیگر از آنجا که ما هنوز نمی دانیم به چه عمق رکود اقتصادی خواهد رسید COVID-19 به معنی همه شرط خاموش هستند.”

کارگر امتیازات

این “sickout” تونسیها زودتر تلاش از جمله برخی از Instacart خریداران و غذاهای کل کارگران ماندن در منزل در اواخر ماه مارس و صدها نفر از آمازون فناوری و تحقق کارکنان مرکز تماس در هفته گذشته در اعتراض به آنچه آنها می گویند در حال نا امن و غیر اخلاقی شرایط کار.

به اذعان و کارگران برای جبران خطرات درگیر در کارهایی که نیاز به مکان تعامل چندین خرده فروشان بزرگ و سوپر مارکت ها ارائه داده اند پاداش و دستمزد را افزایش دهد.

در هدف قرار دادن کارگران در مارس داده شد ماسک و دستکش می پوشند, نشانه های آویزان شد و کف کن قرار داده و به منظور تشویق مشتریان و کارگران به اقامت 6 فوت از هم جدا و بدون تماس سفارش وانت در دسترس ساخته شده. بزرگ-جعبه خرده فروش نیز تمدید موقت آن 2 دلار در ساعت افزایش دستمزد به 30 مه و ادامه خواهد داد به ارائه مزایای دیگر از جمله بازگشت به بالا برای مراقبت از کارکنان که نیاز به کمک دارید با فرزندان یا اعضای خانواده سالمندان و 30 روز مرخصی با حقوق برای کارکنان که در افراد مسن حامله و یا برخی شرایط بهداشتی اساسی.

سرمایه گذاری به ارزش حداقل 300 میلیون دلار و در حالی که هدف مدیر عامل برایان کرنل هفته گذشته گفت که آنلاین فروش رسید او هشدار داد این شرکت را ببینید کاهش سود به دلیل coronavirus-هزینه های مربوط.

چهار هدف کارگران که قصد تماس جمعه گفت NBC News آنها در اعتراض به کاهش ساعت ناپایدار برنامه و نیاز به توضیح بیشتر مزایای بهداشت و درمان. آنها همچنین گفت که این شرکت تا به حال در ابتدا رد تلاش های کارکنان به پوشیدن ماسک و “hazard pay” افزایش 2 دلار در ساعت بود و در حال حاضر در آثار جدا از این بیماری همه گیر. آنها اضافه شده است که آنها نگران سیل مشتریان زمانی که آنها بازگشایی استارباکس کیوسک در فروشگاه هدف در هفته های آینده.

یک سخنگوی هدف گفت: در یک ایمیل که ساعت به ساعت افزایش دستمزد ارائه شد “و به رسمیت شناختن سهم قابل توجهی ما خط مقدم اعضای تیم در حال ساخت است.”

اندرو استیسی که به طور متوسط حدود 30 ساعت در هفته در Indianapolis, فروشگاه گفت که اگر چه او لذت می برد کار خود را و مردم او را با این نسخهها کار با او می خواهد برای ارسال یک پیام به کسانی که در حال تصمیم گیری: “این است که به غلط به عنوان یک دسته از مردم شکایت در مورد کار خود را. اما من فقط می خواهم آن را به امن برای همه ما است.”

کارکنان در اهداف در شیکاگو; El Paso, تگزاس; فارگو داکوتای شمالی و پنساکولا فلوریدا مورد آزمایش قرار داده اند مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس در روزهای اخیر.

با خیط و پیت کردن از محرک چک به خانواده های آمریکایی, کارگران متوجه یک افزایش در خرید.

برخی از کارگران پیشنهاد محدود کردن ترافیک پا در داخل فروشگاه و یا بسته شدن فروشگاه به مشتریان در حمایت از سفارش آنلاین و رانندگی-سرویس تنها. سیاست های اطراف بسته شدن دسترسی به فروشگاه های, اما, یافت شده است, به نقطه ضعف مردم که اصلا دسترسی به اینترنت نمی توانید هزینه سفارش آنلاین هزینه ها و یا در مواد غذایی.

هدف گفت که از آن آغاز شد که نیاز به ماسک زمانی که فدرال ارشاد تغییر کرده و این که “زمانی که نگرانی شده است توجه ما به ارمغان آورده ایم گرفته شده اقدام اضافی از جمله افزایش فرکانس از سربار اطلاعیه ها و بیشتر اضافه کردن علامت.”

اما کسیدی Melczak که با این نسخهها کار در الکترونیک گروه هدف خارج شارلوت کارولینای شمالی گفت: مشتریان باید تا حد زیادی موفق به تغییر رفتار خود در فروشگاه های, در حالی که ماسک در حال نادرست فرسوده و کارکنان باقی می ماند اشتباه در مورد تغییر سیاست. مشتریان در آینده او افزود: اما فقط برای گرفتن دست خود را در آخرین نینتندو سوئیچ.

“آنها با ما تماس بگیرید ضروری کارگران” Melczak گفت: “اما من فکر می کنم آنچه که آنها واقعا معنی است که یک بار مصرف است.”

آمازون انبار کارگران قرار داده اند از خواسته های خود را در هفته های اخیر از جمله انتشار اطلاعات بیشتر در مورد COVID-19 عفونت در امکانات و برای افزایش دستمزد و پرداخت بیمار روز به دائمی تبدیل کنید.

سخنگوی آمازون, که همچنین دارای تمام مواد غذایی گفت: این شرکت ساخته شده است بیش از 150 تغییرات به تاریخ و که همه کارکنان داده شده است, ماسک متوسط چک ضد عفونی کننده دست و افزایش پرداخت و زمان خاموش. در حالی که آمازون با موفقیت staved کردن گذشته تلاش های کارگران برای سازماندهی, شده است وجود دارد افزایش فشار از رهبران امریکا بزرگترین اتحادیه های کارگری و همچنین مقامات منتخب برای محافظت از کارگران و نه آتش کارکنان ایم که مهم است.

“در حالی که ما احترام به حق مردم برای بیان خود ما در اعتراض به اقدامات غیر مسئولانه از گروه های کارگری در گسترش اطلاعات غلط و ادعاهای دروغین در مورد آمازون در طول این بی سابقه سلامت و بحران اقتصادی” سخنگوی کریستن کیش گفت. “این اظهارات در حال پشتیبانی نمی شود حقایق و یا نماینده اکثریت 500,000 آمازون عملیات کارکنان در ایالات متحده که در حال نشان دادن به کار برای حمایت از جوامع خود.”

نقش اتحادیه های کارگری

به طور معمول زمانی که اقتصاد به خوبی انجام می دهند و بازار کار توسط کارگران را بهبود بخشد و آنها را بیشتر قدرت چانه زنی خوب گفت.

در سال های اخیر در بخش دولتی طرف معلمان از غرب ویرجینیا به شیکاگو باید راه می رفت خاموش و برگزار multiday اعتصاب با موفقیت به پیروزی بالا می برد و معاملات قرارداد. در ضمن درایور های Uber و Lyft که nonunionized و کار به عنوان پیمانکاران مستقل بسیج برای حقوق بیشتر.

کارگران که در حال حاضر سازمان قبل از همه گیر شد و در بهتر جای پا برای درخواست جدید اقدامات ایمنی و پرداخت را افزایش می دهد در حال حاضر گفت: جان لوگان استاد و مدیر کار و اشتغال به تحصیل در دانشگاه ایالتی سان فرانسیسکو.

ایالات مواد غذایی و تجاری اتحادیه کارگران به عنوان مثال دیده می شود آن مردم محلی مذاکره جامع ایمنی توافق با سوپر مارکت ها از جمله پرداخت کارکنان که باید به خود منزوی و پرداخت معافیت برای کارمندان برای شستن دست و تحت فشار قرار دادند فروشگاه ها به منظور محدود کردن تعدادی از مشتریان در یک زمان و فراهم کردن کارگران با تجهیزات حفاظت فردی.

لوگان گفت: سازمان کارکنان ندارد و همان ترس در مورد خواستار حمایت خاصی و منافع هستند و در یک موقعیت برای مذاکره برای کسانی که دوباره در آینده قرارداد. او اضافه کرد که خرده فروشان بزرگ که در آن کارگران هستند و نه اتحادیه همچنین “نمی تواند انتظار می رود به رول از پادمان” به طور داوطلبانه و یا در موقع.

اما حتی به عنوان کارگران ادامه اعتراض از طریق sickouts و تعطیل در طول همه گیر لوگان گفت وجود دارد باقی می ماند “شبح گیر-دوران بیکاری به عنوان یک راه برای به دست آوردن کارگران به سازماندهی است.”

به طور کلی عضویت در اتحادیه بوده است hobbled در دهه های اخیر در حال سقوط از حدود 1 از 5 کارگر در اوایل 1980s به حال در مورد 1 از 10 فدرال داده ها را نشان می دهد. کاهش تولید و صنعت و افزایش مخالفت لابی را تیره و تار جنبش در بالا از بیشتر اتهامات اخیر که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت عمدا تضعیف کارگر حمایت.

برخی از اتحادیه های کارگری را مجبور به مقابله با یک واقعیت تلخ است. متحد در اینجا است که نشان دهنده هتل و کازینو و کارگران خدمات در لاس وگاس و آتلانتیک سیتی نیوجرسی و جاهای دیگر دیده می شود 98 درصد از آن بیش از 300,000 اعضای از دست دادن شغل خود در دو ماه گذشته.

Dermot فریب-Dix یک تحلیلگر تحقیقات با اتحادیه های محلی در فیلادلفیا گفت: با وجود اخراج متحد در اینجا این است که کمک به کارگران از طریق یک صندوق امداد به پرداخت هزینه برای مواد غذایی, اجاره و بیمه و فشار به کارگران اطمینان می توانید به بازگشت به شغل خود را هنگامی که کسب و کار بازگشایی و که حقوق خود را محافظت می شود اگر یک کسب و کار تغییرات دست به دست.

او پیش بینی کرد “جاده بهبودی طولانی خواهد بود” اما همچنان خوش بین است که کارگران در یک قوی تر محل به مدافع خود را به دلیل آنچه که آنها پایدار در محل کار خود را در حال حاضر.

“همه از این آورده به خط مقدم چگونه مهم این مشاغل برای جامعه ما و در زنجیره تامین اجرا می شود که از کارخانه های بسته بندی گوشت می آمد به فروشگاه های مواد غذایی به مواد غذایی تحویل خدمات” فریب-Dix گفت. “برای برخی از مردم در پشت این مشاغل هستند دیده می شود به عنوان انسان در چشم های عمومی برای اولین بار. که قدرتمند است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>