مذاکرات برای فروش victoria’s Secret به چنار همکاران به نشت به هفته آینده

Josephine Skriver در مراسم اولین راز ویکتوریا جدید مجموعه پاییز در ناتیک بازار در 17 اوت سال 2019 در ناتیک ماساچوست.

تیلور هیل | گتی ایماژ

مذاکرات برای فروش L مارک’ راز ویکتوریا با نام تجاری برای شرکت سهام خصوصی چنار همکاران خواهد نشت به هفته آینده به عنوان پیچیده مقابله ساختار ایجاد سردرد برای خود و مشاوران و افراد آشنا با این وضعیت گفت.

L مارک امیدوار بود برای تکمیل یک معامله تا پایان این هفته مردم آشنا با این وضعیت قبلا گفته. این شرکت در حال حاضر با هدف اعلام مقابله به محض جمعه مردم آشنا با این موضوع گفت. آنها صحبت کرد و از نظر گمنامی چون معامله مذاکرات محرمانه است.

چنار است به طور همزمان بررسی یک کسب L مارک’ راز ویکتوریا با نام تجاری و به طور جداگانه خصوصی سرمایه گذاری در سهام و یا لوله را L مارک به آدرس شرکت مادر بار بدهی های مردم آشنا گفت. این دو با تمرکز در درجه اول در فروش راز ویکتوریا که آنها امید به دریافت انجام شده با یا بدون لوله.

تاخیر برجسته فشار L مارک های است که در زیر به آن چنگ زدن با یک بار بدهی های سنگین و تنبل راز ویکتوریا با نام تجاری. کسانی که کسب و کار با چالش های تشدید شده اند در میان موشکافی L مارک های رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل Les Wexner و روابط به اواخر فیلم جنایی جفری اپستاین.

Wexner است که در مذاکرات به مرحله پایین به عنوان مدیر عامل شرکت به عنوان بخشی از این معامله یکی از افراد آشنا با این وضعیت گفت.

Wexner را نقش دوگانه به عنوان رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت زیر آتش نشانی سال گذشته هنگامی که فعال شرکت Barington سرمایه اعلام خطر در ل علامت های تجاری. Barington سرمایه با انتقاد از L مارک های هیئت مدیره برای نزدیک آن روابط اجتماعی و تحت فشار قرار دادند این شرکت به تقسیم آن راز ویکتوریا و قوی تر-انجام Bath & Body Works کسب و کار. L مارک و Barington درباره آتش بس در سال گذشته که اضافه شده این شرکت سرمایه گذاری به عنوان یک مشاور ویژه و دو کارگردان جدید به هیئت مدیره خود را. آتش بس در شرق اوکراین تنظیم شده است به اعتبار این ماه است.

L مارک بود کل بدهی حدود 9 میلیارد دلار به عنوان از اکتبر 2019 با توجه به FactSet. آن را به یک بازار سرمایه از $6.7 میلیارد دلار است.

چنار سرمایه گذاری در شرکت های عمومی قبل از. سرمایه گذاری شرکت در سال 2014 ارائه شده تا $150 میلیون تسهیلات اعتباری برای آن publicly traded company Aeropostale. سرمایه گذاری بعد از قرار دادن این دو در تقابل زمانی که Aeropostale متهم چنار از کمک به درایو این شرکت را به ورشکستگی. ورشکستگی قاضی در نهایت در زمان چنار طرف در اختلاف است.

یک معامله قیمت برای victoria’s Secret نمی تواند بلافاصله مشخص شد اما تحلیلگران در MKM همکاران در اوایل این هفته برآورد فروش لباس زیر زنانه خرده فروش می تواند واکشی $2 میلیارد دلار به 3.4 میلیارد دلار است. این شرکت با تولید حدود 7 میلیارد دلار در فروش کمی بیش از نیمی از L مارک های کسب و کار با توجه به FactSet.

L مارک و چنار کاهش یافته است به نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>