یک زن با پوشیدن ماسک محافظ دعا در Lungshan معبد در طول روز چهارم از سال جدید قمری موش در تایپه در 28 ژانویه سال 2020 است.

سام یه | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

تایوان تبدیل شده است بیشتر و بیشتر آوازی در روزهای اخیر در مورد خروج خود را از سازمان بهداشت جهانی نشست.

آن را می آید به چنگ زدن به شامل تعداد رو به رشد جدید کروناویروس موارد است که به کشته شدن بیش از 560 نفر در سراسر جهان بسیاری از آنها درگذشت و در چین است.

با توجه به پکن اعتراض تایوان شده است را تکذیب کرد عضویت به بسیاری از سازمان های بین المللی از جمله این که یک آژانس سازمان ملل متحد. پکن در نظر تایوان به عنوان بخشی از خاک خود را که باید یک روز بود متحد با سرزمین اصلی و باید حق را به شرکت در دیپلماسی بین المللی.

تایوان وزارت امور خارجه سخنگوی جوآن Ou روز پنج شنبه ناودان چین و این که برای ارائه اطلاعات اشتباه در مورد تعدادی از coronavirus موارد در تایوان است. سازمان بهداشت جهانی گزارش داد که این روز را در جزیره تا به حال 13 نفر از هنگامی که وجود دارد تنها 10 که در آن زمان.

Ou سرزنش پکن برای خطا. “این اشتباه بود که اطلاعات ارائه شده توسط چین است که ایجاد اشتباه” او گفت:.

تایوان در حال حاضر دارای 13 تایید موارد جدید شیوع کروناویروس اعتقاد به سرچشمه گرفته از چین در شهر ووهان در استان هوبئی. وجود دارد بیش از 28,000 افراد آلوده در سرزمین اصلی چین به تنهایی و همه به جز دو نفر که کشته شدند در چین است.

قرار دادن ملاحظات سیاسی بر امنیت و سلامت مردم; این در واقع بسیار ناپسندیده.

جوآن Ou

تایوان وزارت امور خارجه سخنگوی

در اوایل این هفته, Ou, انتقاد پکن برای مسدود کردن تایپه دسترسی به, که, گفته, آن انزوا باعث می شود این جزیره آسیب پذیر به ویروس مرگبار است. اما دو تا از مرگ و میر رخ داده در خارج از سرزمین اصلی چین است.

“بیماری می داند هیچ مرزهای ملی وجود دارد و باید نقاط ضعف در اپیدمی جهانی پیشگیری از” Ou گفت: در ماندارین در کنفرانس مطبوعاتی روز سه شنبه با توجه به CNBC ترجمه. “قرار دادن ملاحظات سیاسی بر امنیت و سلامت مردم; این در واقع بسیار ناپسندیده.”

تایوان دفتر امور — اداری آژانس تحت سرزمین اصلی چین در روز پنج شنبه هشدار داد که تایپه باید با استفاده از این اپیدمی به عنوان یک بهانه به دنبال استقلال است.

به عنوان ویروس همچنان به گسترش تایوان, شکایت آن را به حال شده است دریافت اطلاعات دست اول در مورد ویروس حیاتی برای حفاظت و رفاه از آن مردم است. در خود چین این گزارش گفت که در ژنو که آن را به اشتراک گذاشته است آخرین اطلاعات در مورد شیوع کروناویروس با تایوان در صورت به موقع.

Ou مورد مناقشه پکن ادعا و گفت: در تایوان است تا به حال بسیار محدود اطلاعات و به جای تکیه بر کشورهای مانند آمریکا و ژاپن برای کسب اطلاعات.

“یک چین, سیاست

بسیاری از کشورها و سازمان های بین المللی از جمله سازمان ملل متحد, توجه تایوان به عنوان بخشی از چین تحت پکن “یک چین” سیاست در نتیجه انکار تایوان روابط دیپلماتیک و عضویت. کمونیست چین هرگز حکومت بیش از تایوان.

تایوان شرکت در مجمع بهداشت جهانی WHO سالانه سیاست جلسه از سال 2009 تا سال 2016.

اما روابط میان پکن و تایپه سرد به خصوص پس از رئیس جمهور تایوان Tsai و نشستند ون از استقلال متمایل به حزب دموکراتیک مترقی آن در سال 2016. Tsai و برنده دارد پس از جارو به پیروزی در ژانویه انتخابات ریاست جمهوری.

دریافت کرده است که اطلاعات حیاتی از مقامات تایوانی خواهد بود و گزارش از طریق تاسیس کانال.

سازمان بهداشت جهانی

تایوان دیپلماتیک متحدان شده اند صحبت کردن برای گنجاندن آن به که اما تایپه شده است با کاهش لیستی از متحدان کشورهای مختلف سوئیچ تعلقات به پکن و قطع روابط دیپلماتیک با این جزیره است.

در پاسخ به CNBC نمایش داده شد سازمان بهداشت جهانی گفت که همکاری نزدیک با مقامات تایوانی. تایوانی کارشناسان درگیر در تمام رایزنی با چه کسانی و در حال “درگیر به طور کامل و به طور کامل آگاه از همه از تحولات کارشناس شبکه” با توجه به که بیانیه.

“دریافت کرده است که اطلاعات حیاتی از مقامات تایوانی خواهد بود و گزارش از طریق تاسیس کانال” به آن اضافه شده است.

چین وزارت امور خارجه سخنگوی Hua Chunying گفت: “تایوان هموطنان ما هستند برادران و خواهران. اگر آنها مشکلات روبرو می شوند در خارج از کشور ما همیشه آماده برای کمک به است.”

“این است که یک ویژه سازمان ملل متحد سازمان متشکل از کشورهای مستقل. تایوان مشارکت در فعالیت های سازمان های بین المللی مانند که باید مرتب به درستی از طریق عبور از تنگه مشاوره تحت یک-چین اصل” هوآ گفت: در یک برنامه ریزی کنفرانس مطبوعاتی.

سفر مفاهیم تایوانی

تایوان وزیر خارجه یوسف وو در یکشنبه سازمان جهانی بهداشت فهرستی از تایوان به عنوان یک استان تحت چین ایجاد مشکلات عملی است.

کشورهایی مانند ایتالیا و ویتنام به حالت تعلیق پروازها به مقصد و از چین و تایوان شامل در فهرست مقصد که در آن پرواز بودند متوقف شد. میانمار نیز کارگردانی حامل داخلی را به حالت تعلیق پروازهای چارتر بین شهر ماندالای و تایپه در کنار پروازها به برخی از شهرهای چین است.

در ضمن تایوانی مشکلات روبرو هستند پس از بنگلادش متوقف صدور ویزا در هنگام ورود به چینی ها روز یکشنبه تایوان مرکزی خبر داد.

تایپه گفت: دیپلمات ها در حال کار سخت بر روی زمین برای حل این مسائل.

“موارد مانند آنچه اتفاق می افتد با ایتالیا نیز نشان می دهد که منافع تایوانی مردم تاثیر منفی می گذارد با کسی که تصمیم به لیست تایوان به عنوان بخشی از چین گفت:” وو در روز یکشنبه. “صدها اگر نه هزاران نفر از مسافران که گرفتار شدم در فرودگاه قادر خواهد بود برای دریافت غرامت از شرکت های هواپیمایی و قطعا از چه کسی است.”

در روز سه شنبه, تایوان, تخلیه دسته اول تایوانی رشته در ووهان است که تحت مستند در تلاش برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. تایوان شکایت کرده بود که چین نمی شد در پاسخ به درخواست پرواز تایوانی حتی به عنوان پکن مصوب مشابه درخواست توسط دولت های دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de