وسایل نقلیه در خط صبر کنید در درایو از طریق خط یک یام! Brands, Inc. Kentucky Fried Chicken (KFC) و تاکو بل رستوران در لاکپرت, ایلینوی, ایالات متحده در روز سه شنبه, فوریه. 5, 2019.

دانیل Acker | بلومبرگ | گتی ایماژ

یام مارک های روز پنج شنبه گزارش درآمد سه ماهه که سقوط کوتاه از انتظارات تحلیلگران.

سهام شرکت تضعیف بیش از 2% در premarket تجارت.

در اینجا چیزی است که این شرکت گزارش شده در مقایسه با آنچه در وال استریت بود و انتظار بر اساس یک نظرسنجی از تحلیلگران با Refinitiv:

  • سود هر سهم: $1, تنظیم, در مقابل دلار 1.13 رود
  • درآمد: $1.69 میلیارد دلار در مقابل $1.66 میلیارد رود
  • همان-فروشگاه فروش: 2%, در مقابل 2.3% انتظار

تاکو بل پدر و مادر شرکت گزارش مالی سه ماهه چهارم درآمد خالص از $488 میلیون دلار یا $1.58 هر سهم از $334 میلیون دلار یا $1.04 هر سهم سال قبل.

این شرکت سهام اقلیت در Grubhub منفی نهفته سود هر سهم توسط 5 سنت. Grubhub تلاش در سال 2019 به عنوان رقابت شدید با DoorDash حال بارگذاری می خورد و Postmates تحت فشار قرار دادن کسب و کار خود را.

به استثنای refranchising سود و سایر موارد یام به دست آورده $1 در هر سهم از دست رفته $1.13 هر سهم انتظار می رود توسط تحلیلگران مورد بررسی توسط Refinitiv.

فروش خالص افزایش یافت 9 ٪ به $1.69 میلیارد دلار در صدر انتظارات $1.66 میلیارد دلار است. این شرکت در گزارش مشابه-فروشگاه رشد فروش در سراسر KFC, Pizza Hut و تاکو بل از 2%. یام اعلام کرد در ماه ژانویه که از آن خواهد بود با اضافه کردن یک چهارم نام تجاری به نمونه کارها خود را: عادت رستوران که صاحب Habit Burger Grill.

پیتزا کلبه بار دیگر laggard در طول سه ماهه. پیتزا زنجیری همان فروشگاه فروش کاهش 2٪. KFC هم فروش فروشگاه افزایش 3% و تاکو بل رشد 4 ٪ در سه ماهه چهارم.

در چهارشنبه یام چین بود که چرخید در سال 2016 هشدار داد که ووهان coronavirus به احتمال زیاد خواهد شد “مادی تاثیر می گذارد” آن سال 2020 فروش و سود. چینی مجوز KFC و Pizza Hut گفت: این گزارش می تواند یک عامل زیان در سه ماهه اول. چین KFC بزرگترین بازار systemwide فروش.

یام چین به طور موقت بسته حدود یک سوم از رستوران ها در این کشور و کسانی که هنوز باز دیده اند فروش به طور چشمگیری افت. همان-فروش فروشگاه در طول سال جدید قمری تعطیلات کاهش یافت 40 ٪ تا 50 ٪ از یک سال پیش. در پاسخ یام چین نورد “تماس با ما تحویل” تا مشتریان مجبور به تعامل با کارکنان به انتخاب کنید تا مواد غذایی خود را از یک رستوران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im