رئیس اجرایی نوارتیس معتقد است آن را حداقل به مدت 12 ماه برای پیدا کردن یک واکسن جدید برای درمان coronavirus با گسترش طبیعت از وقوع یک تهدید است که باید در نظر گرفته شود “واقعا جدی است.”

ملی چین کمیسیون بهداشت تایید شنبه که coronavirus تا به حال آلوده 5,974 مردم با 132 کشته و 103 درمان می شود.

این ویروس که برای اولین بار کشف شده در چین در شهر ووهان گسترش به دیگر شهرهای بزرگ مانند پکن و شانگهای و ماکائو و هنگ کنگ است.

موارد متعدد از coronavirus تایید شده اند در تایلند و ویتنام و کره جنوبی, مالزی, ژاپن, استرالیا, فرانسه و ایالات متحده است.

“واقعیت این است که آن را بیش از یک سال در انتظار من واقعا پیدا کردن یک واکسن جدید برای این کار ما نیاز به واقعا استفاده از اپیدمیولوژیک کنترل واقعا این وضعیت در یک مکان بهتر” Vas Narasimhan مدیر عامل شرکت نوارتیس گفت CNBC Julianna Tatelbaum در بازل سوئیس در روز چهارشنبه.

تعداد coronavirus موارد در چین در حال حاضر پیشی گرفته است که از سندرم حاد تنفسی یا سارس با شرکت کنندگان در بازار به طور فزاینده ای نگران در مورد شدت تاثیر اقتصادی آن.

دولت باید حفظ ‘سطح بالایی از آمادگی’

Coronaviruses ها خانواده بزرگی از ویروس ها که معمولا آلوده حیوانات است اما گاهی اوقات می تواند تکامل و گسترش به انسان است.

بسیاری از کسانی که فوت کرده اند, به عنوان یک نتیجه از coronavirus حال اساسی شرایط بهداشتی — مانند فشار خون و دیابت و یا بیماری های قلبی عروقی — که تضعیف سیستم ایمنی بدن خود را, با توجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO) مدیر کل Tedros Ghebreyesus.

که کاهش یافته است در دو اورژانس جلسات هفته گذشته اعلام coronavirus یک اورژانس بهداشت جهانی اما سازمان ملل متحد سازمان بهداشت گفته است که این یک اورژانس است در چین.

کاخ سفید گفته است که مدیران شرکت هواپیمایی است که با توجه به تعلیق پروازها از چین به ایالات متحده به عنوان افزایش شیوع همچنان به گسترش به هزاران نفر از مردم در سراسر جهان از افراد آشنا با این موضوع گفت: CNBC.

آلمان کامبوج و سریلانکا همه در این گزارش تایید اولین مورد از این ویروس در روز دوشنبه.

وقتی پرسید که آیا به صنعت داروسازی می تواند بیشتر انجام دهید بهتر است آماده برای آینده ویروس شیوع Narasimhan پاسخ داد: “یکی از چالش هایی است که شیوع این اتفاق می افتد یا این شرایط اتفاق می افتد وجود دارد تعداد زیادی از علاقه و وجود دارد مقدار زیادی از فعالیت اما پس از آن ما به بازگشت به جایی که آنها اتفاق نمی افتد دیگر و هر نوع از دست می دهد بهره و سرمایه گذاری و سپس جریان است.”

“بنابراین سوال این است: چگونه می توانم به شما در حفظ و سرمایه گذاری در محل فرورفتگی های مورد علاقه در بیماری های همه گیر و این نوع از شیوع? که یک چالش است.”

“من همچنان معتقدم که دولت نیاز به حفظ سطح بالایی از آمادگی صرف نظر از اینکه ما یکی از این بیماری یا نه” Narasimhan گفت.

نوارتیس گزارش سه ماهه چهارم درآمد خالص افزایش 13 درصد در ثابت ارز در روز چهارشنبه. سهام سوئیس ذکر شده سهام افزایش یافت و تقریبا 1% در اوایل صبح می پردازد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de