سوزان گرما خرد سوابق باعث قطع برق در سراسر کالیفرنیا

شدید چند روز heatwave لگد به دنده بالا جمعه باعث قطع برق در سراسر کالیفرنیا به عنوان شبکه قدرت دولت شد تحت الشعاع خواسته های انرژی.

مرحله 3 هشدار اضطراری اعلام شد حدود 6:30 بعد از ظهر توسط کالیفرنیا مستقل اپراتور سیستم اجرا می شود که شبکه قدرت دولت. آژانس اعلام کرده است یک ایالت اضطراری از این نوع از سال 2001.

بیش از 300 ، 000 مشتریان در هر دو شمال و جنوب کالیفرنیا بدون قدرت بودند در نقاط عصر جمعه با توجه به قطع برق و ردیاب. 10 p. m. قدرت و بازسازی شده است در سطح ایالت.

درجه حرارت برای برخی از بخش هایی از دولت انتظار می رود برای رسیدن به سه گانه رقم از طریق هفته آینده.

در سراسر کشور حدود 150 میلیون نفر از مردم را به تجربه دماهای داغ تر از 90 درجه طی هفته آینده و 50 میلیون نفر از کسانی که هوا را تجربه درجه حرارت بیش از 100 درجه است.

بیش از 80 میلیون نفر تحت گرما هشدار جمعه از مرکزی و جنوبی دشت و همچنین برای تقریبا تمام ساحل غربی است. شمار گرما هشدار پوشش نقشه شامل گرما مشاوره بیش از حد گرما ساعت و حرارت بیش از حد همه هشدارهای صادر شده توسط خدمات ملی آب و هوا.

دالاس, هوستون, ققنوس, لاس وگاس, لس آنجلس, پورتلند و سیاتل در میان شهرهای تحت گرما هشدار.

برای دشت درجه حرارت بالا شد و پیش بینی می شود 100 تا 107 درجه حرارت شاخص ارزش 105-115 درجه است. این گرمای هوا به گذشته از طریق پنج شنبه با کولر درجه حرارت رود در هفته آینده.

برای غرب بیش از حد گرما هشدار است که در اثر تا روز چهارشنبه برای بخش هایی از ایالت آریزونا و کالیفرنیا و نوادا با درجه حرارت بالا می رود برای رسیدن به 110-125 درجه است.

دو عامل ساخت این گرما رویداد به خصوص خطرناک و طولانی مدت را به هفته آینده و رطوبت بالا.

درجه حرارت در قسمت بالایی 90s و 100s می تواند باقی بماند برای بعد از 10 روز. اغلب اوقات آن را به سادگی داغ متوسط است که مسائل در یک روز اما به جای آن که چگونه بسیاری از روز متوالی در یک ردیف درجه حرارت باقی می ماند در سطح خطرناک است.

“طول عمر حرارت بیشتر در مورد از شکستن رکورد درجه حرارت گفت:” خدمات ملی آب و هوا هواشناس ترور بوچر.

هنگامی که صحبت کردن در مورد غرب گرما اغلب به عنوان “حرارت خشک است.” این بار اما گرمسیری رطوبت جریان به این منطقه از چه بود طوفان Elida (از بین می رود) را با شرایط بیشتر گرم تر از معمول و خطرناک تر است. رطوبت باعث می شود آن را سخت تر برای بدن برای خنک کردن و نیز نگه می دارد و شب گرمتر از حد معمول است که قرار است به دوره بهبودی بدن برای خنک کردن.

وقتی شب اقامت داغ آن را تقویت خطر برای گرما بیماری های مربوط به طول روز است.

“اگر مردم در حال تلاش برای خارج شدن از 90-درجه حرارت آنها در حال رفتن به تحت فشار به آن را انجام دهد. حتی در سایه, احتمالا شما به دنبال در درجه حرارت بالا و بیش از 100 و در این نوع از شرایط است که می تواند مربوط به پشته تا از گرما مربوط به تماس ها و مراجعات به بیمارستان” بوچر گفت.

در زمان گرما رویداد است بیش از, بیش از 100 روزانه رکورد می تواند به سقوط. شهرستانها هوا به رکورد جدید شامل دالاس, Las Vegas, فینیکس و ساکرامنتو است.

ماهانه گرما سوابق به خصوص قابل توجه است. دره مرگ کالیفرنیا هوا به بالاتر از 125 درجه پنج شنبه از طریق شنبه و اگر آن را ندارد, از آن خواهد شد گرمترین دمای ثبت شده تا در اواخر فصل.

اگر ققنوس می رسد 117 که مسابقه تمام وقت گرمترین دمای ثبت شده در ماه اوت.

این گرما می تواند فوق العاده خطرناک برای بیشتر جمعیت های آسیب پذیر به ویژه در شهرستانها که در آن اثر جزیره حرارتی شهری — که در آن یک شهر متوسط است که بسیار گرمتر از مناطق روستایی در این نزدیکی هست — همراه با دسترسی کمتر به تهویه مطبوع را تقویت خطر برای گرما بیماری است.

بوچر با تاکید بر اهمیت عمومی خنک کننده ایستگاه برای کمک به مردم از گرما و همچنین مردم هوشمند بودن در مورد خانه خود را با استفاده از انرژی داده شده است که مردم به احتمال زیاد خواهد شد در حال اجرا تهویه مطبوع خود را در طول روز و شب.

“سوال ما اغلب” شما می دانید, آن را تابستان است. چرا ما در مورد آن نگران بودن ، این طبیعی است.’ این نوع از گرما این قدر از گرما برای این است که” بوچر گفت.

الکساندر Gershunov یک پژوهش هواشناس در Scripps موسسه اقیانوس شناسی از دانشگاه کالیفرنیا در سن دیگو گفت: موج گرما از این طبیعت در حال تبدیل شدن به شایع تر به علت تغییر آب و هوا.

“این بزرگ و طولانی مدت امواج گرما به طور معمول ناشی از یک گنبد از بالا, فشار, ساختمان, سقفی, و این یکی به خصوص قوی فشار بالا و بسیار گسترده است که در آن تقریبا غالب کل جنوب غربی ایالات متحده” Gershunov گفت. “بنابراین این الگوها اتفاق می افتد و زمانی که آنها رخ می دهد در زمان گرمترین تابستان درجه حرارت در اواخر ژوئیه و اوایل اوت آنها می تواند باعث شدید امواج گرما.”

موج گرما می ایستد به اوقات تلخی کردن به Covid-19 همه گیر و همه گیر را بدتر برای کسانی که رو به گرما بیش از حد است. داخل خنک کننده مراکز به عنوان مثال به طور بالقوه می تواند منجر به کروناویروس’ گسترش اگر جمعیت زیادی جمع آوری شده است. افرادی که شغل خود را از دست ممکن است برای جلوگیری از در حال اجرا خود را در سیستم های تهویه مطبوع از ترس که آنها قادر نخواهد بود به پرداخت هزینه انرژی خود را ، و امواج گرما مانند coronavirus هر دو تاثیر سیستم تنفسی است.

“با COVID-19 و دیگر بحران های لایه لایه در بالای هر یک از دیگر اضافی شدید آب و بحران اساسا فقط ترکیبات استرس است که مردم در حال حاضر احساس” Gershunov گفت.

تغییرات آب و هوایی است و افزایش فرکانس و مدت و شدت امواج گرما مانند این به خصوص از غرب. لاس وگاس سریعترین گرم شدن شهر آمریکا با فونیکس توسان و ال پاسو همچنین در نزدیکی بالای لیست.

ققنوس در حال حاضر شکسته رکورد در این سال برای تعداد روز 110 درجه یا بالاتر است و اگر این شهر می رسد 115 درجه جمعه است که یک رکورد جدید برای تعداد روز (8) با 115 یا بالاتر. ققنوس در حال حاضر دو بار به عنوان به احتمال زیاد به ضربه 110+ درجه نسبت به 1950s.

و گرما بدون شک تشدید خطر آتش سوزی در سراسر غرب است.

پرچم قرمز هشدارهای شد تا روز جمعه به بخش هایی از وایومینگ, اورگان و واشنگتن و شامل پورتلند.

دمای بسیار داغ در ترکیب با رطوبت کم و gusts باد تا 40 مایل در ساعت ساخته شده شرایط مساعد برای آتش احتراق و آتش سریع گسترش است.

در حالی که وجود دارد هیچ پرچم قرمز هشدار برای جنوب کالیفرنیا دریاچه آتش سوزی در لس آنجلس ادامه داد: برای سوزاندن. از صبح روز جمعه که آتش تحت پوشش 11,000 هکتار و 12 درصد موجود است.

در کلرادو کاج در خلیج فارس آتش سوزی در شمال Grand Junction رشد به 73,381 هکتار ساخت این چهارمین آتش سوزی در کلرادو تاریخ است.

شدت گرما ramping تا در سراسر غرب می آید بر روی پاشنه از ملی اقیانوسی و جوی آمریکا (NOAA) با انتشار آن در ماه جولای ماهانه آب و هوا گزارش روز پنج شنبه بیان کرد که در ماه جولای سال 2020 دوم داغترین جولای ثبت شده برای این سیاره و #1 داغترین ثبت شده برای نیمکره شمالی است. همچنین اظهار داشت که یخ های دریای قطب برتر رکورد پایین.

در سطح جهانی 2020 در شکل دادن به یکی از گرمترین سال در تاریخ ثبت شده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>