سوئد ارز تقویت شده است — با هیچ coronavirus مستند — و این روند می تواند ادامه

کرون سوئد یادداشت ها و سکه ها نشستن در یک صندوقدار تا.

لینوس قلاب | بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

سوئد و ارز سوئد یا تاج تقویت شده است در برابر یورو در سه ماه گذشته به این کشور رفت و در برابر دانه در پاسخ به coronavirus همه گیر و نگهداری بسیار از خود و زندگی کسب و کار باز است.

به بقیه اروپا رفت و به مستند کرون سوئد ضعیف به شدت در برابر یورو با یک یورو دلربا 11.2025 SEK در مارس 18. در حال حاضر بیش از سه ماه در ارز تقویت شده است و در روز پنج شنبه یک یورو از ذهن 10.4704 کرون سوئد (SEK).

در حالی که بسیاری از این قاره تحمیل محدودیت های گسترده در کشور سوئد در زمان آرام تر و البته بحث برانگیز رویکرد به همه گیر اجازه می دهد اکثر مدارس, کافه ها و رستوران ها را باز باقی می ماند اگر چه آن را ممنوع تجمع جرم و بازدیدکننده داشته است به مراقبت از خانه.

با اینحال سوئد بانک مرکزی معرفی یک سیاست تسهیل کمی (QE) برنامه در تلاش برای کاهش تاثیر اقتصادی این Covid-19 شیوع و در روز چهارشنبه افزایش حجم و دامنه آن برنامۀ خرید سرمایه از 300 میلیارد کرون سوئد ($320 میلیارد دلار به 500 میلیارد کرون. این برنامه خواهد بود گسترش یافت و شرکت های بزرگ اوراق قرضه از ماه سپتامبر بانک مرکزی سوئد گفت: تا ژوئن 2021.

رویترز اشاره کرد که تحلیلگران انتظار داشتند که بانک مرکزی سوئد به دنبال رهبری بانک مرکزی اروپا در تقویت برنامۀ تزریق پول به اقتصاد تا حدودی بیش از نگرانی از قوی سوئدی تاج. بانک مرکزی نیز نگهداری نرخ بهره کلیدی خود را در 0 ٪ به عنوان هوا. تاج در ابتدا ضعیف در برابر یورو پس از اعلام اما پس از آن به بهبود تجارت در حدود همان سطح به عنوان قبل از.

با وجود اقدامات محرک اقتصادی به طور بالقوه تضعیف تقاضا برای ارز اقتصاددانان جیمز اسمیت و پیتر Krpata از ING گفت: آنها انتظار دارند سوئدی تاج به ادامه تقویت در برابر یورو.

“ما نمی بینیم (چهارشنبه بانک مرکزی) تصمیم به تعویض بازی برای سوئد سوئد و تا کنون تاثیر بر نرخ ارز شده است نسبتا محدود” اقتصاددانان گفت: در یک یادداشت روز شنبه.

“نوار برای کاهش نرخ بهره بالا است گسترش از تزریق پول به اقتصاد است نه یک شگفتی کامل (زمان تصمیم گیری ممکن است اما نه گسترش خود) و نخست راننده SEK باید همچنان به کلی در خطر محیط زیست است که ما به انتظار سازنده در نیمه دوم سال است.”

اقتصاددانان گفت: آنها انتظار داشتند EUR/SEK برای حرکت به سمت 10.00 تا پایان سال 2020 است.

“اما آنچه که ما می تواند به دور از ژوئیه جلسه است که بانک مرکزی سوئد نمی تواند به طور فعال به ارائه هر گونه انگیزه برای SEK قدرت در آینده نزدیک” آنها اضافه شده است.

صحبت کردن با CNBC چهارشنبه Krpata اشاره کرد که سوئد قدردانی “تا به حال چیزی برای انجام با سوئد داشتن هیچ مستند.”

“(آن) بود و بیشتر تابعی از تغییر در ریسک پذیری به عنوان Covid-19 بحران به اوج خود رسید و در سطح جهانی و در حالی که SEK نسبی(ly) ویژه موقعیت بهبود یافته در مقابل آن دوره ای G-10 همسالان و … همچنین بانک مرکزی سوئد نیست نرخ برش بر خلاف بسیاری از G10 بانک مرکزی” او اشاره کرد.

مردم بازی شطرنج در یک پارک در استکهلم در روز 29 مه سال 2020 میان coronavirus Covid-19 بیماری همه گیر.

جاناتان NACKSTRAND

دیگر ارز تحلیلگران همچنین انتظار می رود تقاضا برای کرون سوئد به ادامه. استفان Gallo, اروپایی سر از FX استراتژی در BMO Capital Markets, اشاره, جمعه که EUR/SEK “است به احتمال زیاد به روبرو می شوند تقاضا در نرخهای زیر 10.40.”

“به بانک مرکزی سوئد است خیلی بیشتر از یک ارز و تراز تجاری مدیر’ از آن استفاده می شود حتی اگر با هدف قرار دادن یک سطح SEK (یا EUR/SEK) است نه بانک مرکزی صریح هدف است. اما این بدان معنی است که زوال در سوئد تراز تجاری از اوایل سال 2020 احتمالا مسائل زیادی برای بانک مرکزی سوئد گفت:” CNBC از طریق ایمیل.

تقویت ارز می تواند مربوط به بانک مرکزی در تلاش برای ترویج رشد به خصوص که کشورهای ظهور از coronavirus بحران. یک ارز قوی تر می تواند یک کشور را از صادرات گران تر است, به عنوان مثال و برای صادرات گرا در کشور سوئد است که می تواند به یک موضوع.

“در طول دهه گذشته سوئد تجربه مواد زوال در آن حساب جاری تعادل نسبی به منطقه یورو. آنچه که به نظر می رسد به تحریک شد یک دوره طولانی از SEK ضعف در مقابل یورو (در واقع یک ارزش SEK),” گالو اشاره کرد.

“به نظر می رسد این روند در SEK در نهایت باعث شود برخی از بهبود در سوئد خارجی موقعیت نسبت به پایان سال 2019; اما به طور طبیعی, تجارت جهانی محیط زیست تبدیل شده است و حتی بیشتر نامشخص در سال 2020 است.”

او افزود که در سوئد چهره دیگری مانع: شرکای تجاری در منطقه یورو و “یورو می تواند در زمان ارائه این کشورها با یک مزیت رقابتی نسبت به سوئد است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *