سوئد دانشمند ارشد می پذیرد درس های آموخته شده است بیش از no-مستند سیاست

مردم شام خوردن در یک رستوران در مارس 27, 2020 در استکهلم در طول این کروناویروس جدید COVID-19 بیماری همه گیر.

جاناتان NACKSTRAND

سوئد تصمیم به جلوگیری از سخت مستند مانند همسایگان اروپایی جلب توجه جهانی و بدون جنجال.

اما در حال حاضر این کشور گذشته است اوج عفونت رئیس آن اپیدمیولوژی می گوید و با وجود چند اقدامات او انجام داده اند متفاوت — جدا از نحوه مراقبت از سالمندان خانه آماده شد برای شیوع.

“من فکر نمی کنم کسی که واقعا فکر می کرد که بسیار مورد این است که واقعا مطمئن شوید که در مورد هر استراتژی از آنجا که ما در حال انجام چیزی است که هیچ کس قبل از” آندرس Tegnell سوئد دولت اپیدمیولوژی که رهبری کشور را coronavirus پاسخ گفت: CNBC پنج شنبه.

“از سوی دیگر به نظر می رسد مانند آن را به کار. ما به وضوح گذشته اوج در استکهلم و مراقبت های بهداشتی ما (سیستم) بوده و قادر به تحمل آن ما تخت اضافی در بیمارستان ها و همه درمان شده است که نیاز به درمان حتی غیر Covid بیماران شده اند قادر به دریافت درمان.”

او گفت: سوئد تجربه نشان داده است که “ما می توانیم نگه داشتن مدارس ما باز است.” “است که باعث مشکلات عمده در همه — آن است و نه ناشی از هر گونه مشکلات است که ما می توانید ببینید. ما می توانیم نگه داشتن جامعه ما منطقی باز, بدون, بزرگ اثر.”

بر خلاف آن اسکاندیناوی همسایگان در نروژ و دانمارک و فنلاند و سوئد رفت و راه خود را به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس خود را آشکار در اروپا در اواخر فوریه و اوایل ماه مارس (هر چند مطالعات جدید نشان می دهد آن شده است می تواند گردش در این قاره در اواخر سال 2019).

در حالی که کشورهای اطراف آن بسته به مرز, مدارس, میله ها و کسب و کار و تحمیل سخت اجتماعی-فاصله اقدامات در مقابل سوئد دولت — اقدام در مشاوره از آن آژانس بهداشت عمومی و آندرس Tegnell و همچنین به عنوان یک گروه از کارشناسان دیگر تصمیم گرفتند برای بیشتر مشورتی اقدامات است.

Tegnell گفت که تعداد پذیرش به سوئد بیمارستان است “به وضوح در حال سقوط” و همچنین تعداد مرگ و میر. به عنوان روز پنج سوئد 23,918 تایید موارد ویروس ها و ثبت کرده است 2,941 مرگ و میر بیش از نیمی از مرگ و میر اتفاق می افتد در مراقبت از سالمندان در خانه. سوئد انجام حدود 30000 coronavirus آزمون در هر هفته است.

“البته وجود دارد پشیمانی بیش از مرگ و میر است که ما داشته ایم اما ما واقعا روشن چگونه است که می تواند اجتناب شده است. ما می دانیم که این (خانه سالمندان) تنظیمات بسیار آسیب پذیر در این نوع از وضعیت است و ما مطمئن هستیم که انجام کاری متفاوت یک تفاوت بزرگ را که” Tegnell گفت.

پرسید: اگر سوئد را دنبال همان سیاست در هر آینده شیوع او جواب داد: “تا حد زیادی بله.”

“در حال حاضر ما می دانیم که چیزهایی که ما می تواند انجام دهد بهتر, برای, مطمئن, اما در کل من فکر می کنم ما می رفتن پایین همان مسیر” اگر چه او اذعان کرد که بیشتر کار انجام شده می تواند به جلوگیری از شیوع بیماری در سوئد مراقبت از خانه.

مشکل مقایسه

در مقایسه با سوئد را تجربه کشورهای دیگر در اروپا روی حیله و تزویر است با توجه به متفاوت تست رژیم درجات محدودیت در تعامل اجتماعی و جمعیتی.

به طور کلی با جمعیت حدود 10 میلیون سوئد دیده است بیشتر مورد تأیید و مرگ و میر ناشی از آن به نزدیک ترین همسایگان از دانمارک (10,281 موارد و 506 مرگ و میر) و نروژ (7,996 موارد و 216 مرگ و میر) و فنلاند (5,573 موارد و 252 مرگ و میر) که کوچکتر جمعیت حدود 5 میلیون نفر در هر.

“ما همیشه در مقایسه با کشورهای دیگر اما شما باید به یاد داشته باشید وجود دارد بسیاری از دیگر کشورها در اروپا است که تا به حال بزرگ مستندات و خیلی شرایط بدتر از سوئد” Tegnell گفت: با اشاره به بلژیک است که مشابه جمعیت به سوئد و دیده 50,781 موارد و 8,339 مرگ و میر تا کنون با وجود سخت مستند.

مرکز اروپایی برای کنترل و پیشگیری از بیماری (ECDC) گفت: CNBC در اوایل این هفته که اروپا گسترده coronavirus اطلاعات آن را جمع آوری کرده بود نشان داد که وجود داشته است “هیچ تغییر قابل توجهی” در تعدادی از coronavirus عفونت های ثبت شده در سوئد و انگلستان ، لهستان و رومانی است.

Tegnell گفت: قابل درک است که چرا کشورهای دیگر تحمیل دقیق مستندات. در انگلیس در محدودیت بودند تا حد زیادی با هدف جلوگیری از در حال حاضر کشیده خدمات بهداشت ملی از غرق.

“اما من یک زمان سخت تر درک این کشورها که بسته را قبل از آنها حتی تا به حال موارد و من فکر می کنم که رفتن به بحث گذاشته شود بسیاری چقدر که کمک کرد. اما اگر شما تا به حال یک سیستم مراقبت های بهداشتی بود که آماده نیست و شما نیاز به زمان برای انجام کاری در مورد آن پس از آن من می توانید ببینید یک نقطه به نقطه آن است. در سوئد سیستم مراقبت های بهداشتی می تواند همیشه توسعه جلوتر از منحنی (افزایش عفونت) و قطعا به ما کمک کرد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>