یک زن در یک محافظ ماسک صورت پیاده روی از طریق Brixton در بازار در جنوب لندن به انگلستان همچنان در lockdown برای کمک به جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

ویکتوریا جونز | PA تصاویر از طریق گتی ایماژ

اتحادیه اروپا آژانس برای کنترل بیماری گفته است که بریتانیا است که در میان پنج کشور در منطقه است که هنوز هم شاهد کاهش در جدید کروناویروس موارد است.

“بسیاری از اتحادیه اروپا/منطقه اقتصادی اروپا (منطقه اقتصادی اروپا) کشور مشاهده کرده اند کاهش روزانه تعداد تازگی موارد گزارش شده در دو هفته گذشته به” سرجیو Brusin اصلی متخصص برای پاسخ اضطراری در مرکز اروپایی برای کنترل و پیشگیری بیماری (ECDC) گفت: CNBC شنبه.

در حالی که تعداد Covid-19 موارد کاهش یافته بود در 26 کشور اروپایی در طول دو هفته گذشته تعداد موارد هنوز هم در حال افزایش در کشور بلغارستان و در آنجا شده بود “هیچ تغییر قابل توجهی” در “14-بعد اطلاع رسانی نرخ” مشاهده شده در چهار کشور: لهستان, رومانی, سوئد و انگلستان

این “14 روز اعلان رای” یک پروکسی اندازه گیری فراوانی فعال Covid-19 نفر در جمعیت است. این اندازه گیری با در نظر گرفتن مجموع تعداد موارد بیش از 14 روز قبل از یک تاریخ خاص در یک کشور خاص و مقایسه آن با 14 روز زمان در دوره های گذشته را چگونه ارزیابی تعداد موارد افزایش یافته یا کاهش یافته است.

تجمعی تعداد برای یک دوره 14 روزه می دهد بیشتر “حتی” اندازه گیری به تعداد زیادی می تواند متفاوت باشد اگر شما را به تفاوت در تعداد موارد بین فردی روز ECDC — که یک تیم از اپيدميولوژيستها صفحه نمایش تا 500 منابع مربوط به جمع آوری آخرین coronavirus داده ها در اروپا روزانه — گفت.

14-بعد تجمعی اطلاع رسانی نرخ کاهش پیدا کرده و در اکثر کشورهای اروپایی که در حال حاضر شروع به بلند کردن مستندات. اما توجه است که در حال حاضر در کشورهایی مانند انگلستان که دیده می شود به همتایان اروپایی خود در نظر آن مرحله در شیوع و سوئد که اعمال سخت مستند.

در روز سه شنبه و انگلستان مرگ و میر پیشی گرفت تعداد مرگ و میر دیده می شود در ایتالیا و اسپانیا — که شده است تا در حال حاضر کانون در اروپا شیوع و هر دو در نظر گرفته بدترین کشورها را تحت تاثیر قرار در اروپا از نظر تعداد موارد تایید شده و مرگ و میر ایتالیا داشتن گزارش 29,079 مرگ و میر و اسپانیا 25,428.

آن را تأييد و انگلستان دفتر آمار ملی انگلیس در روز سه شنبه که در انگلستان دیده بود بیش از 32,000 مرگ و میر. نخست وزیر بوریس جانسون ادعا کرد که پنج شنبه گذشته که انگلستان تا به حال “گذشته اوج” از آن شیوع و او را تحت فشار بیشتری به طرح یک استراتژی خروج برای مستند — اگر چه دولت است که با احتیاط از یک “موج دوم” از عفونت.

یکی از دیگر کشورهای ذکر شده توسط ECDC به دیدن نیست هیچ توجهی روند رو به پایین در تعداد موارد جدید است سوئد که رفت برابر دانه و نه تحمیل کامل مستند بلکه توصیه عمومی به محل کار از خانه و محدود کردن تماس با گروه های آسیب پذیر مانند سالمندان.

سوئد را به خود جلب کرده بحث برای استراتژی خود را نسبت به این ویروس با منتقدان گفت که افراد مسن (یک مقدار قابل توجهی از مرگ و میر در مراقبت از خانه) باید پرداخت قیمت برای نگه داشتن اقتصاد رفتن. آخرین داده ها نشان می دهد سوئد دیده است 23,216 تایید موارد ویروس و 2,854 مرگ و میر.

آماده

به عنوان اقتصاد در اروپا شروع به بلند مستند محدودیت های “موج دوم عفونت باقی می ماند یک احتمال است و کشورها باید آماده برای این سناریو از جمله ملاحظات به اعمال محدودیت دوباره اگر لازم باشد” آژانس کارشناس Brusin گفت.

این ECDC پیشنهاد چه آن را به نام یک “رویکرد لایه بندی شده” از “حذف یک اندازه گیری در یک زمان و رعایت دقت برای چند هفته برای دیدن اثر در بروز طریق خوب سیستم های نظارت در جامعه و بیمارستان و قبل از از بین بردن اقدامات اضافی.”

در حالی که آن را بیش از حد به زودی به مقایسه کشورهای اروپایی اغلب متفاوت استراتژی ها و روش های برای جلوگیری از شیوع “وضعیت کنونی را قادر می سازد بسیار منحصر به فرد و مهم فرصت برای یادگیری درس های اطراف چگونه کشورها باید بهتر آماده برای مقابله با هر گونه آینده بیماری های همه گیر” این ECDC گفت.

“سیستماتیک و ارزیابی جامع که شامل تمام ذینفعان کلیدی خواهد بود لازم به بررسی تاثیر پاسخ متفاوت است. این درس تغذیه به بهبود آمادگی برای زمان همه گیر و نیز باید مورد استفاده توسط کشورهای به روز رسانی/تجدید نظر خود را به طور کلی همه گیر برنامه آمادگی.”

تبادل دانش علمی و آخرین شواهد موجود باید بخشی از آینده آمادگی برنامه ریزی برای پشتیبانی بهتر فرآیندهای تصمیم گیری آن گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de