سوئد در برابر یک مستند و پایتخت آن استکهلم است که انتظار می رود برای رسیدن به ‘گله ایمنی” در هفته

به یاد داشته باشید آنچه که این احساس مانند? مردم لذت بردن از بهار گرم آب و هوا در Hornstull در استکهلم در تاریخ 21 آوریل سال 2020 طول کروناویروس جدید COVID-19 بیماری همه گیر.

جاناتان NACKSTRAND

همسایگان خود را بسته مرزهای مدارس میله ها و کسب و کار به عنوان coronavirus بیماری همه گیر از طریق اروپا اما سوئد رفت و در برابر دانه با نگه داشتن زندگی عمومی به عنوان محدودیت به عنوان امکان پذیر است.

این استراتژی با هدف اجازه می دهد برخی از قرار گرفتن در معرض ویروس به منظور ایجاد ایمنی در میان جمعیت عمومی در حالی که حفاظت از گروههای در معرض خطر مانند افراد مسن — اتحاد مورد بحث بوده است. برخی از کارشناسان بهداشت می دانم آن را به بازی رولت روسی با سلامت عمومی است.

اما در حال حاضر این کشور رئیس اپیدمیولوژی گفت: این استراتژی به نظر می رسد به کار می شود و این که “گله ایمنی” رسیده باشد می تواند در پایتخت استکهلم در چند هفته.

“در بخش عمده ای از سوئد در اطراف استکهلم ما رسیده فلات (در موارد جدید) و ما در حال حاضر شاهد اثر گله ایمنی و در چند هفته زمان ما را ببینید و حتی بیشتر از عوارض آن است. و در بقیه کشور, وضعیت پایدار است” دکتر آندرس Tegnell ارشد اپیدمیولوژی در سوئد آژانس بهداشت عمومی گفت: CNBC در روز سه شنبه.

گله ایمنی در میان جمعیت معمولا از طریق واکسیناسیون رسیده است که حدود 60 درصد از شهروندان تلقی ایمنی بدن. بدون یک واکسن برای coronavirus دانشمندان به دنبال این که آیا قرار گرفتن در معرض و بازیابی از Covid-19 منجر به ایمنی طولانی مدت. Reinfections از coronavirus گزارش شده است.

Tegnell گفت: نمونه برداری و مدل سازی داده ها نشان داد که 20 درصد از استکهلم جمعیت است که در حال حاضر سیستم ایمنی بدن به این ویروس که “در چند هفته زمان ما ممکن است رسیدن به گله ایمنی و اعتقاد ما این است که چرا ما شاهد یک کاهش آهسته در موارد رغم نمونه (تست برای coronavirus) بیشتر و بیشتر است.”

“متاسفانه میزان مرگ و میر بالا است با توجه به این مقدمه (ویروس) در مراقبت از سالمندان خانه و ما در حال بررسی علت است که” او گفت:.

بخش عمده ای از سوئد 15,322 تایید موارد در استکهلم و مناطق اطراف آن با بروز این ویروس در سایر نقاط سوئد — کشور حدود 10 میلیون نفر است که تا یک کم تراکم جمعیت در خارج از آن شهری هاب.

تعداد موارد در سوئد است که تقریبا دو برابر است که در کشور همسایه دانمارک (این 8,108 موارد گزارش شده 370 مرگ و میر) و فنلاند (با بیش از 4000 موارد و 141 مرگ و میر) که اعمال سخت مستند اقدامات است. پس از جمعیت خود هستند هر کدام در حدود 5 میلیون — نیمی از سوئد — نرخ مورد مشابه اگر چه این مقایسه می تواند اریب توسط تست اعداد در هر کشور است.

اما سوئد 1,937 مرگ و میر است به مراتب بالاتر در تعداد و نسبت به دانمارک 370 و فنلاند 141.

سوئد در اصل تست شده فقط افرادی که وارد یک بیمارستان است اما در حال حاضر تست کلید بیشتر کارگران و کسانی که در مراقبت از خانه. Tegnell گفت: تصمیم گیری برای آزمایش بیشتر از گروه های از مردم یک دلیل بود برای تعداد موارد تایید شده و نه کاهش سرعت به عنوان آن را می تواند داشته باشد.

سوئد تست حدود 20 ، 000 نفر در هفته و امید به افزایش است که به 100,000 در چند هفته زمان Tegnell گفت.

سالمندان پرداخت قیمت ؟

در حالی که تعداد موارد جدید به نظر می رسد کاهش دستیابی به گله ایمنی ثابت شده است مورد بحث است. تلویحا اجازه می دهد این ویروس به گسترش (البته پس از قرار دادن اقدامات در محل به سرعت گسترش آن) قرار می دهد افراد مسن و افراد با شرایط بهداشتی موجود بیشتر در معرض خطر تبدیل شدن به طور جدی بیمار است و به طور بالقوه در حال مرگ است.

Tegnell اذعان کرد که وضعیت در سوئد مراقبت از خانه که دیده می شود اکثر مرگ و میر ناشی از coronavirus نگران کننده است.

“مرگ و میر بسیار نزدیک و مرتبط با مراقبت از سالمندان در خانه. بیش از نیمی از افرادی که فوت کرده اند زندگی می کردند در مراقبت از سالمندان در خانه.” Tegnell گفت:, و اضافه کرد که او و آژانس بهداشت عمومی هستند “هنوز بسیار نگران در مورد افراد مسن است.”

“این گروه ما گفت: ما نیاز به حفاظت از” او گفت:, و اضافه کرد که این سازمان مشغول به کار بود با خانه های به ببینید که چه پیشرفت های ساخته شده می تواند به کاهش عوامل خطر.

با اینحال Tegnell گفت که او “نسبتا با اعتماد به نفس” در استراتژی خود در آژانس دنبال کرده اما گفت که این امر می تواند خیلی زود برای دولت سوئد برای لغو محدودیت های اعمال شده برای به تاخیر انداختن گسترش ویروس. “بخش بزرگی از این کشور شده است تحت تاثیر قرار و در همه حال.”

“(اما) اگر شما نگاهی به استراتژی خروج است که در حال حاضر بسیاری از کشورها تصمیم گرفتند برای آنها نگاه بسیار شبیه سوئد (استراتژی ها و محدودیت ها),” او گفت:.

مردم لذت بردن از خود را در فضای restaruant میان coronavirus بیماری (COVID-19) شیوع در مرکز استکهلم سوئد در آوریل 20, 2020.

آندرس WIKLUND

Tegnell گفت که به زودی مطالعات متعددی منتشر خواهد شد برای نشان دادن میزان عفونت و بازیابی (و امیدوارم) ایمنی نسبت به ویروس. داده ها نشان داد اوج عفونت در حال حاضر رسیده در استکهلم.

سوئد پاسخ به همه گیر شده است هدایت Tegnell و آژانس بهداشت عمومی. در حالی که کشورهای دیگر رفته اند به مستند در مشاوره از مشاوران علمی, سوئد آشکار بود در آن روش های مختلف تا حد زیادی اعتماد عمومی به اتخاذ اقدامات داوطلبانه برای به تاخیر انداختن گسترش ویروس.

سوئد دولت حمایت از کار از خانه اگر در همه ممکن است و برای جلوگیری از غیر ضروری سفر و تماس های اجتماعی با افراد مسن. در ضمن کافه و رستوران ها و کاباره ها ارائه شده اند نشسته جدول خدمات تنها و تجمعات بیش از 50 نفر ممنوع شده است. هنوز مدارس برای زیر 16 ساله ها باقی مانده اند باز کردن و زندگی به طور کلی انجام مانند قبل فقط در یک ساکت تر سرعت.

Tegnell گفت: این کشور انجام گسترده تر تست و نمونه برداری برای ارزیابی میزان شیوع.

“ما در حال حاضر به بیرون رفتن و انجام سراسر کشور آزمون بر ایمنی برای دیدن آنچه که تفاوت بزرگ ما در نقاط مختلف سوئد” Tegnell گفت. “این یک کمی از رمز و راز که چرا چیزی واقعا اتفاق افتاده در سایر نقاط سوئد.”

“این ویروس را نگه می دارد در تعجب ما وقتی که می آید به این گفت و اشاره کرد که جنوبی ترین منطقه کشور که هم مرز دانمارک دیده بود نسبتا کمی از موارد داده شده و مرز آن محل و ثابت جنبش مردم بین کشورهایی که مجاز به ادامه برای بیشتر قسمت ها با وجود ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>