سوئد هیچ مستند اما اقتصاد آن است که انتظار می رود به رنج می برند فقط به عنوان بد به عنوان همسایگان اروپایی خود را

مردم در آفتاب نشسته و در مراحل سلطنتی تئاتر دراماتیک عمل اجتماعی فاصله در استکهلم در آوریل 22, 2020, در میان بیماری همه گیر کوروناویروس.

JANERIK HENRIKSSON

سوئد جلب توجه جهانی برای اعمال کامل مستند به عنوان دیده می شود در بسیاری از اروپا به مهار بیماری همه گیر کوروناویروس.

با اینحال اطلاعات منتشر شده از این کشور در بانک مرکزی و پیشرو در سوئد فکر می کنم تانک نشان می دهد که اقتصاد خواهد بود فقط به عنوان به شدت ضربه به عنوان همسایگان اروپایی خود است.

سوئد بانک مرکزی, بانک مرکزی سوئد به دو سناریوی احتمالی برای چشم انداز اقتصادی در سال 2020 که در آن گفت: “بستگی دارد در چه مدت گسترش عفونت در ادامه و در چه مدت این محدودیت اجرا به سرعت آن را در محل هستند.” هر دو حالات ممکن است تلخ هستند.

در اولین سناریو تولید ناخالص داخلی قرارداد با 6.9 درصد در سال 2020 قبل از بازگشت به رشد 4.6 درصد در سال 2021. در بیشتر منفی پیش بینی تولید ناخالص داخلی می تواند قرارداد توسط 9.7% و بازیابی می تواند آهسته تر با اقتصاد در حال رشد 1.7 درصد در سال 2021.

در اولین سناریو پیش بینی بانک مرکزی سوئد نرخ بیکاری می تواند به 8.8 درصد در سال 2020 از 7.2% در حال حاضر و در بدترین هوا می تواند ضربه 10.1%.

“در هر دو سناریو تولید به شدت کاهش می یابد آغاز خواهد شد و بیش از در طول بحران مالی است. به شدت در حال سقوط نفت و برق قیمت کمک خواهد کرد به پایین تورم در این سال ، ” بانک مرکزی سوئد گفت. آن را پیش بینی نرخ تورم خواهد ماند در 0.6% در سال 2020 در هر دو سناریو.

رشد بینی در حال جدی برای کشور است که نگاه به کاهش تاثیر اقتصادی coronavirus با خاموش کردن اقتصاد خود را مانند بقیه اروپا. مستندات در آلمان و اسپانیا و ایتالیا و فرانسه و انگلیس با هدف صرفه جویی در زندگی های بی شماری که همه آمار اقتصاد خود را به شدت.

صندوق بین المللی پول پیش بینی های قبلی در ماه آوریل که آلمان و انگلستان را ببینید اقتصاد خود قرارداد 6.5 ٪ و 7 ٪ در این سال بود. فرانسه است که انتظار می رود برای دیدن یک 7.2% انقباض اسپانیا 8% انقباض و برای ایتالیا به دیدن آن اقتصاد کوچک 9.1%.

سوئد و کشورهای همسایه فنلاند و دانمارک نیز تحمیل مستندات نیز انتظار می رود برای دیدن اقتصاد خود قرارداد 6 درصد و 6.5 درصد بود.

دولت سوئد توصیه به شهروندان در اقامت و کار از خانه در صورت امکان. کافه ها و رستوران ها باز باقی می ماند اما اجتماعی-فاصله اقدامات اجرا شده اند در حالی که مدارس برای تحت-16s باز باقی می ماند.

استراتژی ثابت شده است بسیار بحث برانگیز است اما رئیس آن اپیدمیولوژی است در دفاع از این رویکرد گفتن CNBC در هفته گذشته که پایتخت استکهلم می تواند به عنوان برای “herd immunity” در هفته.

هنوز سوئد زنجیره تامین و کسب و کار آسیب دیده اند با این بیماری همه گیر و بانک مرکزی سوئد هشدار داد که “بسیاری از شرکت ها خواهد رسید و بسیاری از مردم از دست دادن شغل خود را” هر چند که تصمیم به نگه داشتن نرخ بهره خود را در نشست این هفته است.

همچنین تصمیم گرفت در برابر اضافه کردن هر گونه اقدامات جدید برای حمایت از اقتصاد (آن را در حال حاضر معرفی یک بسته وام برای شرکت سوئدی و افزایش خرید اوراق قرضه برنامه) کرد و آن را آماده برای انجام کار بیشتر در صورت نیاز.

“آن تلقی نمی شد توجیه در این نقطه در زمان به سعی کنید به افزایش تقاضا با کاهش مخزن میزان زمانی که رکود در اقتصاد است که با توجه به اعمال محدودیت ها و نگرانی های مردم در مورد گسترش عفونت” به بانک مرکزی سوئد در بیانیه ای گفت شنبه.

“این حکومت نه از احتمال که نرخ بهره را کاهش در تاریخ بعد در صورتی که این تلقی یک اقدام موثر برای تحریک تقاضا و حمایت از توسعه تورم در فاز بهبودی.”

گریم داده ها از سوئد بانک مرکزی تقویت شده توسط محترم اتاق فکر در این هفته. موسسه ملی تحقیقات اقتصادی (NIER) در بیانیه ای گفت: روز شنبه که آن را اعتقاد بر این است که سوئد اقتصاد تنظیم شده است به کوچک شدن 7 درصد در سال جاری و نرخ بیکاری به افزایش 10.2%.

“تحولات در ماه آوریل نشان می دهد که Covid-19 همه گیر خواهد شد و ضربه زدن به اقتصاد سوئد بسیار سخت تر از پیش بینی” این NIER گفت:, و اضافه کرد که “اقتصاد جهانی در حال توسعه بدتر از حد انتظار است که هدف قرار دادن سوئدی صادرات شرکت که همچنین مانع از مشکلات بین المللی زنجیره تامین.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>