مشکوک به طاعون در چین که به خوبی موفق’ می گوید که

مورد مشکوک به طاعون در چین است که “مدیریت خوب” است و نه در نظر گرفته در معرض خطر سازمان بهداشت جهانی گفته است.

مقامات در شهر Bayannur در چینی منطقه مغولستان داخلی, هشدار روز یکشنبه پس از یک بیمارستان بیمار – گزارش یک چوپان بود می ترسید به قرارداد این بیماری است.

وجود دارد چهار موارد گزارش شده از طاعون در مردم در همان منطقه در ماه نوامبر گذشته از جمله دو مورد از مرگبارتر pneumonic طاعون.

xx
تصویر: مشکوک مورد طاعون گزارش شده در مغولستان داخلی

همسایه مغولستان همچنین گزارش دو مورد از طاعون مربوط به مردم خوردن marmot گوشت در غربی آن Khovd استان در هفته گذشته است.

که سخنگوی مارگارت هریس گفت: “ما در حال نظارت بر شیوع بیماری در چین, ما در حال تماشای آن از نزدیک و در همکاری با مقامات چینی و مغولی مقامات.

“در این لحظه ما… با توجه به آن در معرض خطر است اما ما در حال تماشای آن نظارت بر آن را به دقت.

“آن را به خوبی مدیریت شده است.”

بیشتر از چین

این طاعون شناخته شده به عنوان “مرگ سیاه” در قرون وسطی بسیار بیماری های عفونی است که می تواند کشنده باشد و گسترش عمدتا توسط جوندگان.

موارد غیر معمول نیست در چین اگر چه آنها در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای نادر است.

روسیه به شدت گشت برای متوقف کردن مردم شکار marmots خود در نزدیکی مرز با چین و مغولستان پس از آنها گزارش موارد ممکن است از طاعون.

HEILIGENBLUT AM GROSSGLOCKNER, AUSTRIA - AUGUST 14: A marmot sits on a rock on a mountainside above the retreating Pasterze glacier on August 14, 2019 near Heiligenblut am Grossglockner, Austria. The Pasterze, Austria's largest glacier, has lost over half its volume since 1850 and its tongue, shrinking in both width and depth, has retreated at least 2.6 kilometers. The glacier's retreat is leaving behind exposed land that is giving local flora and fauna new areas to thrive. While the retreat of glaciers across Europe is part of a natural process that began with the end of the Little Ice Age in the mid-19th century, the acceleration of the melting since the 1960s is a phenomenon many scientists attribute to human activity that is further warming Earth's climate. (Photo by Sean Gallup/Getty Images)
تصویر: دو مورد از طاعون مربوط به مردم خوردن marmot گوشت گزارش شده در مغولستان در هفته گذشته

مغولستان داخلی را ممنوع کرده است شکار و خوردن بزرگ جوندگان و خواسته های عمومی به هر گونه موارد مشکوک را به عنوان به خوبی به عنوان هر بیمار و یا مرده marmots.

مقامات روسیه در آلتای منطقه که هم مرز قزاقستان و چین و مغولستان گفت مقامات گشت زنی در منطقه برای اجرای ممنوعیت شکار marmots و برای هشدار دادن به مردم در مورد خطرات TASS خبر داد.

طاعون می تواند کشنده باشد در تا 90 درصد از افراد آلوده اگر درمان نشود در درجه اول با انواع مختلفی از آنتی بیوتیک ها.

Pneumonic طاعون می تواند به توسعه از طاعون و در نتیجه یک عفونت شدید ریه باعث تنگی نفس و سردرد و سرفه است.

چین تا حد زیادی ریشه کن طاعون اما گاه به گاه موارد هنوز گزارش به ویژه در میان شکارچیان آینده در تماس با فلس حمل باکتری.

آخرین عمده شناخته شده شیوع بود و در سال 2009 هنگامی که چندین نفر در شهر Ziketan در استان چینگهای در فلات تبت.

ترس بیش از طاعون پدید آمده در طول coronavirus همه گیر بود که برای اولین بار شناسایی شده در شهر ووهان در اواخر سال گذشته.

چین در حال حاضر رفته هفته بدون گزارش های جدید از مرگ ناشی از ویروس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>