Surfer مشت و سوگند در کوسه بزرگ سفید به زنده ماندن حمله

گشت و گذار و گفته است که او چگونه مبارزه کردن یک کوسه بزرگ سفید با مشت آن را در چشم پس از آن به او حمله کردند.

نیک مینوگ از نیوزیلند شهر اوکلند گاز گرفته بود توسط کوسه روز شنبه در Pauanui ساحل در کشور کرمندل منطقه است.

او گفت: NZ هرالد: “من فقط پارو همراه و در کنار من آرنج و ساعد.

“در زمانی که من متوجه شدم آنچه که در آن دندانها قطعا ضامندار به جلو بخش از هیئت مدیره است.”

آقای مینوگ, 60, گفت که او تا به حال شنیده کوسه ها دوست ندارند که سوراخ در بینی و یا چشم.

“بنابراین من در واقع فریاد زد: در آن ‘f***کردن!” و رفت به پانچ آن را در چشم و از دست رفته” او گفت:.

“سپس من کشیده مشت من برگشت و فریاد زد:” f*** کردن!’ دوباره و آن را درست کردم با صدا غذا خوردن در چشم. آن را کاملا یک چشم بزرگ در حدود سه پنجه در سراسر آن چشم و نوع نگاه و نورد.

بیشتر از جهان

“در بین دو مشت از آن را crunched کمی بیشتر در هیئت مدیره و سپس رها آن دندان های خود را فک و پس از آن من خار توسط باله پشتی و دم باله و شنا کردن است.”

آقای مینوگ گفت که او تا به حال شده است به تنهایی در آب به غیر از یک surfer نزدیک به ساحل که او را شنیده جیغ قبل از دو ور رفته به عنوان سریع به عنوان آنها می تواند به خارج شدن از آب است.

A picture of Pauanui Beach on the Coromandel Peninsula of New Zealand's North Island Pic: Daniel de Vries/Wikimedia Commons
تصویر: Pauanui ساحل در نیوزیلند کرمندل شبه جزیره. عکس: Daniel de Vries/Wikimedia Commons

آقای مینوگ گفت: “این یک کوسه خاکستری با سفید پایین احتمالا بزرگ سفید. آن را یک سر بزرگ و فک. من از نوع نشسته در شوک و تصمیم گرفت به آن ضربه. که تنها چیزی که به انجام است.”

کارشناسان به این روزنامه گفت که این نیش بر روی علامت آقای مینوگ را در هیئت مدیره گشت و گذار و توضیحات خود را به آنها منجر به نتیجه گیری کوسه بوده است بزرگ سفید.

Pauanui گشت و گذار صرفه جویی در زندگی کاپیتان باشگاه استوارت Upjohn نیز شده بود در ساحل و گفت: رادیو NZ: “معلوم شد او واقع خوب بود اما فقط کمی متزلزل. [ما] تا به حال یک نگاه خوبی در تخته موج سواری خود را و آن را به حال خوب نیش علامت گذاری در آن است.”

آقای مینوگ باقی مانده بود با یک برش بر روی بازوی او اما گفت که او در تمام طول wetsuit نجات او را از آسیب بیشتر.

“وجود خون چکیدن از آستین من wetsuit. خوشبختانه, آن را بیش از حد عمیق است. دو دندان قرار دادن سوراخ در wetsuit اما تنها یک سوراخ پوست” آقای مینوگ گفت.

“من هنوز هم یک دست و انگشتان آن می توانست خیلی بدتر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>