دیوان عالی کشور رای 5-4 به منظور توقف گسترش غایب مهلت رای گیری در ویسکانسین

دیوان عالی کشور رای دادند 5-4 روز دوشنبه به عقب به منظور گسترش غایب مهلت رای گیری برای رای گیری در ویسکانسین انتخابات برنامه ریزی شده برای سه شنبه پله به عقب و جلو بین دموکرات ها و جمهوری خواهان در این ایالت بیش از زمانی که رای گیری خواهد گرفت.

رژیم صهیونیستی. تونی Evers, یک دموکرات یک فرمان اجرایی را امضا تعلیق در شخص رای گیری در دولت قبلی در روز دوشنبه پس از تلاش و شکست برای متقاعد کردن ایران تحت سلطه مقننه دولت برای به تعویق انداختن انتخابات تا زمانی که ممکن است. سفارش خود را مسدود شده بود توسط دیوان عالی ویسکانسین در شب.

دیوان عالی کشور بود که با توجه به یک مورد آورده قبل از Evers صادر اجرایی خود را سفارش نمی شد با توجه به اینکه رای گیری را در روز سه شنبه اما تنها اینکه به نگه داشتن در سفارش که تمدید مهلت رای غیابی به شهریور.

در یک unsigned منظور از آن دادگاه چهار لیبرال قضات عقیده داشت دادگاه را با پسوند.

بالا دادگاه پنج جمهوری-انتصاب هیچ یک از آنها متصل شده و نام خود را به دادگاه جهت منطقی است که گسترش تاریخ است که توسط رای دهندگان پست الکترونیکی می تواند غیابی “اساسا تغییر ماهیت انتخابات است.”

“ویسکانسین است تصمیم به ادامه با انتخابات برنامه ریزی شده برای روز شنبه, مارس 7. حکمت است که تصمیم گیری است که این سوال را قبل از دادگاه” منظور می خواند. “سوال قبل از دادگاه است باریک سوال فنی در مورد غایب رای روند.”

مورد اول اختلاف بیش از COVID-19 برای رسیدن به قضات.

دموکرات ها و حق رای داشتند به دادگاه رفته به فشار برای تمدید مهلت هشدار داد که coronavirus نگرانی می تواند رای دهندگان از انتخابات. روز جمعه در یک دادگاه تجدید نظر فدرال را تایید کرد یک هفته تمدید به صورت غیابی.

جمهوری خواهان خواسته دیوان عالی کشور به توقف است که دستور صادر شده توسط 7th, ایالات متحده مدار دادگاه تجدید نظر.

“آخرین لحظه تغییر به رای دهندگان مهلت حمل افزایش خطر که رای دهندگان را نمی خواهد درک که رای در واقع باید بازیگران” پاتریک Strawbridge وکیل برای جمهوری خواهان هشدار داد در یک پرونده با دادگاه است. Strawbridge نوشت: دیوان عالی کشور باید “حفظ وضع موجود از دولت قوانین انتخابات.”

در پاسخ دموکرات گفت که جمهوری خواهان بودند نادیده گرفتن خطرات بهداشتی ناشی از کروناویروس که بیمار بیش از 2000 نفر در دولت, با توجه به داده ها از بهداشت محلی مقامات.

این انتخابات وضعیت موجود’ در حال حاضر شده است طرح میتوانست ― و نه با هر نظم قضایی و اما در COVID-19 همه گیر و سردرگمی رای دهندگان و انتخابات هرج و مرج’ آن است که باعث” نوشته مارک الیاس یک وکیل برای دموکرات ها در کوتاهی را به دادگاه ارائه شده.

“تا همین اواخر ویسکانسین رای دهندگان منطقی انتظار آنها خواهد بود یا قادر به رای دادن با خیال راحت در فرد در روز انتخابات و یا از طریق یک قابل اعتماد با عملکرد خوب absentee ballot سیستم” الیاس نوشت. “در حال حاضر آنها نمی تواند ― و نه به خاطر هر گونه حکم دادگاه اما به دلیل همه گیر.”

منظور از دیوان عالی کشور قرار می دهد سنگین تاکید بر این واقعیت است که تاریخ را برای رای گیری به شهریور — نه فقط دریافت شده توسط مقامات انتخابات — تا به حال شده افزایش یافته است. که درمان فراتر رفت و چه دموکرات ها بود و حتی به دنبال این دادگاه نوشت.

“با تغییر قوانین انتخابات پس از نزدیک به تاریخ انتخابات و تأمین امداد که شاکیان خود را بپرسید نه برای در دستور مقدماتی حرکات دادگاه منطقه contravened این دادگاه سوابق و اشتباه با سفارش جمله امداد رسانی” دادگاه عالی نوشت.

“این دادگاه بارها و بارها تاکید کرد که کاهش دادگاه های فدرال باید معمولا نه تغییر قوانین انتخابات در آستانه انتخابات” منظور می خواند.

عدالت اموزش Bader Ginsburg به نام اکثریت تصمیم “بیمار توصیه” در مخالفت پیوست توسط قضات Sonia Sotomayor استفان Breyer و النا کاگان.

“در حالی که من شک نکنید خوب ایمان از همکاران من در دادگاه منظور من ترس را در محرومیت” Ginsburg نوشت. “رای دهندگان ارائه نمی برای postmarking رای او دریافت کرده است. هنوز ده ها هزار نفر از رای دهندگان که به موقع درخواست برگه های رای بعید است که برای دریافت آنها توسط آوریل 7 دادگاه مهر باطله تمبر پست مهلت است.”

ویسکانسین همچنان تحت یک پناهگاه در محل سفارش امضا شده توسط Evers و مقامات دولت فدرال خواسته اند که آمریکایی ها به جمع آوری در گروه های 10 یا بیشتر تا پایان ماه آوریل است.

یک دوجین متحده و پورتوریکو یک قلمرو به تعویق افتاد انتخابات پس از coronavirus همه گیر فوران در ایالات متحده است. دادگاه عالی خود را به تعویق انداخته است استدلال های برنامه ریزی شده خود را در ماه مارس و آوریل جلسات به دلیل نگرانی های بهداشتی مربوط به virus.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>